{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сайтове за т.н. "социално пазаруване"?  (Прочетена 3854 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 15, 2012, 22:09:38 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
От няколко дена гледам банера на GRABO в началото на страницата на домакинята. Даваха тези дни и по телевизията някакъв репортаж за излъгани хора от подобен сайт с някаква евтина екскурзия в чужбина.
Я, сега, кажете ползвате ли подобни сайтове, доволни ли сте и как става цялата работа, че на мен нещо не ми е ясно. Дано има някой на ясно, че да ме светне набързо, напоследък нямам много време за ровене в нета. Пък  и имам много повече доверие на Вас.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 16, 2012, 22:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ползвам, предимно за отстъпки в заведения и магазини. Много съм доволна. Имам страхотни попадения. За почивка не бих се доверила.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2012, 05:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм ползвал ваучери за миене на колата, а жената за масажи Smiley Понякога наистина има страхотни оферти.
Активен

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 17, 2012, 07:09:00 »
Раздели ТемаНагоре

А как става номера с плащането, че това ми е най-неясно от цялата работа?
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Юли 17, 2012, 15:58:32 »
Раздели ТемаНагоре

А как става номера с плащането, че това ми е най-неясно от цялата работа?

Може да се плаща през E-pay, Транскарт, чрез Спиди куриер, по банков път, или на ръка в офиси на Изипей (ето линк на офисите им: http://easypay.bg/?p=offices )

п.п. Ето тук има по-подробно описано: http://grabo.bg/about
« Последна редакция: Юли 17, 2012, 16:00:08 от Хуан Куеста » Активен

ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 20, 2012, 11:11:56 »
Раздели ТемаНагоре

Миналото лято спечелих почивка на балкана от подобен сайт за колективно пазаруване и всичко беше коректно. Пък и нали се сещате, че тези сайтове са само посредник между нас и клиента им, така че колкото и да искат всичко да им е изрядно, некоректността на някой техен партньор не може да се предвиди на 100%.
Друг риск при покупка на ваучер е да не може да се ползва тогава, когато на теб ти се иска, защото има много резервации по същото време. Но пак си има начини- проверка дали е свободно за тези и тези дати и покупка след това.
Лично аз много страдам, че съм в "село", където няма как да се възползвам от стотиците прекрасни оферти. С удоволствие бих отишла на ресторант или на някоя козметична процедура...
Активен

DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2012, 13:41:00 »
Раздели ТемаНагоре

Редовно купувам неща от подобни сайтове, не само от Грабо. Плащам през e-pay.
До сега съм била доволна - купувала съм различни неща - ваучери за почивки, за стоки, за театър, за ресторанти, за почистване на автомобила, разкрасителни процедури и др.
Въпросът е да попаднеш на истинска оферта, тъй като все още го има момента - уж 50% намаление, а на редовни цени. Затова и подбирам офертите, правя справка в сайтовете и естествено из форумите когато ме усъмни нещо
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 23, 2012, 12:41:28 »
Раздели ТемаНагоре

Аз платих първия си ваучер. Сега чакам да си получа стоката, че е от някакъв интернет магазин, от Еконт.
В сайта пишеше до 10 работни дни, ще получите обаждане от Еконт. Ще видим...
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: