{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ivelina04 - изключително груба и нагла потребителка!  (Прочетена 12436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 28, 2012, 11:51:28 »
Раздели ТемаНагоре

Нямам нито отговор от нея,нито пакет,нито нищо.Изводите си ги направих,дано и останалите потребители.
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Август 08, 2012, 17:03:37 »
Раздели ТемаНагоре

хм...тук никога не са оставали назавьршени нещата...Тединка,може би наистина трябва да подадеш и сигнал!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Август 08, 2012, 18:27:23 »
Раздели ТемаНагоре

Няма я,изчезна,а  профила и е забранен.Писах и и тук и на мейл ,но нищо.Има я обаче оттатък и там е подвела една дама със същия органайзер.
Активен

teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Август 09, 2012, 09:35:29 »
Раздели ТемаНагоре

Божееее,значи наистина съм била права!Леле,леле...Къде е това ''оттатък''?
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Август 09, 2012, 09:37:52 »
Раздели ТемаНагоре

Русичка,не знам дали си заслужава вече да се занимавам... (rude1) (pother8)
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: