{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ivelina04 - изключително груба и нагла потребителка!  (Прочетена 12320 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 12, 2012, 14:47:51 »
Раздели ТемаНагоре

На 05.06 беше първата ни кореспонденция.Момичето си хареса мои обяви искаше размяна.Аз се съгласих да си разменим един мои комплект за един неин органайзер.И така аз пратих комплекта 2 дни по-късно,поради липсата на физическа възможност да отида до пощата по-рано.След което и писах,а тя ми отговори,че още не го е пратила.Няколко дни по-късно и се обади,започна да увърта,каза,че не го е пратила и че до два-три дни ще го прати.Няколко пъти и пращах съобщения,а тя все отлагаше,защото нямала възможност.Междувременно каза,че е получила моето пакетче.Когато преведоха детските на 20-ти миналия месец,пак и писах,попитах я сега няма ли да има възможност.Тя отговори-добре.Обаче,няма и няма пакет за мен.На 4-ти юли отново и писах,а тя ме помоли да изчакам (отново),мъжът и на 5-ти вземал заплата.И отново реших да изчакам.Все пак хора сме,случва се.Обаче това последното вече ме ядоса много!Вчера сутринта ми изпрати съобщение да съм имала търпение,а моето било много износено и щяла да ми го върне!Обадих и се по телефона и започнах да я питам какви са тези глупости,които ми пише,а тя започна да се прави,че не знаела нищо,била сестра и (а номерът и гласът са едни и същи).Когато понечих да говоря със сестра и,ми затвори и не ми вдигна после.Как така 1 месец по-късно реши,че е износено?Мисля,че нямам право да приемам пратка 1 месец по-късно,че тя може да го е ''скъсала'' от носене.Знам ли в какъв вид ще ми го върне.
Сега щяла да ми го върне,но аз категорично отказвам да го приема един месец,след като е изпратено!
Страшно съм разочарована!Нямам повече какво да кажа!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Юли 12, 2012, 16:15:53 »
Раздели ТемаНагоре

На 05.06 беше първата ни кореспонденция.Момичето си хареса мои обяви искаше размяна.Аз се съгласих да си разменим един мои комплект за един неин органайзер.И така аз пратих комплекта 2 дни по-късно,поради липсата на физическа възможност да отида до пощата по-рано.След което и писах,а тя ми отговори,че още не го е пратила.Няколко дни по-късно и се обади,започна да увърта,каза,че не го е пратила и че до два-три дни ще го прати.Няколко пъти и пращах съобщения,а тя все отлагаше,защото нямала възможност.Междувременно каза,че е получила моето пакетче.Когато преведоха детските на 20-ти миналия месец,пак и писах,попитах я сега няма ли да има възможност.Тя отговори-добре.Обаче,няма и няма пакет за мен.На 4-ти юли отново и писах,а тя ме помоли да изчакам (отново),мъжът и на 5-ти вземал заплата.И отново реших да изчакам.Все пак хора сме,случва се.Обаче това последното вече ме ядоса много!Вчера сутринта ми изпрати съобщение да съм имала търпение,а моето било много износено и щяла да ми го върне!Обадих и се по телефона и започнах да я питам какви са тези глупости,които ми пише,а тя започна да се прави,че не знаела нищо,била сестра и (а номерът и гласът са едни и същи).Когато понечих да говоря със сестра и,ми затвори и не ми вдигна после.Как така 1 месец по-късно реши,че е износено?Мисля,че нямам право да приемам пратка 1 месец по-късно,че тя може да го е ''скъсала'' от носене.Знам ли в какъв вид ще ми го върне.
Сега щяла да ми го върне,но аз категорично отказвам да го приема един месец,след като е изпратено!
Страшно съм разочарована!Нямам повече какво да кажа!

Наистина много некоректно! Сега ще пиша на дамата и ако не се вразуми повече няма да има достъп до този сайт. НИКОГА!
Активен

teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 12, 2012, 18:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

На 05.06 беше първата ни кореспонденция.Момичето си хареса мои обяви искаше размяна.Аз се съгласих да си разменим един мои комплект за един неин органайзер.И така аз пратих комплекта 2 дни по-късно,поради липсата на физическа възможност да отида до пощата по-рано.След което и писах,а тя ми отговори,че още не го е пратила.Няколко дни по-късно и се обади,започна да увърта,каза,че не го е пратила и че до два-три дни ще го прати.Няколко пъти и пращах съобщения,а тя все отлагаше,защото нямала възможност.Междувременно каза,че е получила моето пакетче.Когато преведоха детските на 20-ти миналия месец,пак и писах,попитах я сега няма ли да има възможност.Тя отговори-добре.Обаче,няма и няма пакет за мен.На 4-ти юли отново и писах,а тя ме помоли да изчакам (отново),мъжът и на 5-ти вземал заплата.И отново реших да изчакам.Все пак хора сме,случва се.Обаче това последното вече ме ядоса много!Вчера сутринта ми изпрати съобщение да съм имала търпение,а моето било много износено и щяла да ми го върне!Обадих и се по телефона и започнах да я питам какви са тези глупости,които ми пише,а тя започна да се прави,че не знаела нищо,била сестра и (а номерът и гласът са едни и същи).Когато понечих да говоря със сестра и,ми затвори и не ми вдигна после.Как така 1 месец по-късно реши,че е износено?Мисля,че нямам право да приемам пратка 1 месец по-късно,че тя може да го е ''скъсала'' от носене.Знам ли в какъв вид ще ми го върне.
Сега щяла да ми го върне,но аз категорично отказвам да го приема един месец,след като е изпратено!
Страшно съм разочарована!Нямам повече какво да кажа!

Наистина много некоректно! Сега ще пиша на дамата и ако не се вразуми повече няма да има достъп до този сайт. НИКОГА!
Благодаря ви за съдействието!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 12, 2012, 19:36:13 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се,не мога да кача бележката тук,качих я в обявата с дрешката.Последната качена в профила ми.
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Юли 12, 2012, 19:44:23 »
Раздели ТемаНагоре

Очаквам и гледната точка на другата дама. Ще излушам и двете и ще вземем решение с модовете. Но първо и нейната гледна точка искам.
Активен

teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 12, 2012, 20:24:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз писах и на другия модератор.Той ми прати съобщението,което му е пратила тя.Естествено,ужасно описание на дрехата,мога да го копирам.На модератора е казала,че е пратено преди 1 седмица,а вие видяхте бележката,че е от 11.06.Аз не искам нищо да ми изпраща вече.Не искам да ползвам този органайзер,той се опетни с името на собственичката му.Не го искам.Не искам и комплекта,смятам че е носен достатъчно за 1 месеца.Да си ги задържи.Но държанието и беше недопустимо!Затова реших да се оплача!Да ме нарича ''тъпо'' по телефона,просто нямам думи вече.Отказвам се да се занимавам с хора с толкова грозни постъпки и такава комуникация и държание!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Юли 13, 2012, 09:49:21 »
Раздели ТемаНагоре

ааааааааааа  Shocked
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 14, 2012, 13:55:09 »
Раздели ТемаНагоре

и аз АААААА?!Теди,много сьжалявам...тук от мнооого отдавна не сме имали тема за некоректни,явно са решили че могат да си правят каквото си искат!!дано Хуанито е взел мерки,а ти си дрьж на своето,на наглярки-никакви отстьпки!!! (evil3)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юли 14, 2012, 22:23:11 »
Раздели ТемаНагоре

и аз АААААА?!Теди,много сьжалявам...тук от мнооого отдавна не сме имали тема за некоректни,явно са решили че могат да си правят каквото си искат!!дано Хуанито е взел мерки,а ти си дрьж на своето,на наглярки-никакви отстьпки!!! (evil3)
Русичка,благодаря ти за подкрепата.Не мисля,че момичето ще се трогне кой знае колко.Да ти кажа вече се ми иде да се откажа да се занимавам.Не ми е на акъла нито на опита,така че няма защо да падам на нивото и. (evil7)
П.С.Много ме кефят тези емотинки!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
ivelina04
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 501


Моето слънчице

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 16, 2012, 12:53:32 »
Раздели ТемаНагоре

abe golqma lujkinq si da na obqvata pi6e izbelqla bluzka a to kartinkata ne se i vijda po4ti izprati mi go sivo i zahabeno izprah go nai-idialno i i go oblqkoh za nqma i 10min i na drugiqt den se poqviha pupkite kazah i 4e novo nqma da i pratq za tazi izturkana dre6ka ne q dopuskaite neq tuk probutva si boklucite a posle gleda da se opravdae!!!Simpati4na si i neo4akvah da go napvi6 tova ne ti otiva! Sad
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 16, 2012, 14:10:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 12:55:40 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
neiskah da q obijdam za tova ne i go kazah taka 4e 6te si i go vurna
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: ivelina04 -: Днес в 14:06:37 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Вие не разбирате ли,че нямате право!Явно няма да се разберем с Вас!След като е стояло цял месец във Вас и може би сте го носили,как ще го връщате?Щом не желаете да го заплатите,изпратете органайзера!Ако не,ще помогнем на продавачката да подаде жалба срещу Вас!Предполагам МВР ще Ви накара да си заплатите задълженията!А и сайта за интернет измами ще сигнализираме!
Очаквам да ми пишете!
Хубав ден!
Активен

teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 16, 2012, 14:53:23 »
Раздели ТемаНагоре

abe golqma lujkinq si da na obqvata pi6e izbelqla bluzka a to kartinkata ne se i vijda po4ti izprati mi go sivo i zahabeno izprah go nai-idialno i i go oblqkoh za nqma i 10min i na drugiqt den se poqviha pupkite kazah i 4e novo nqma da i pratq za tazi izturkana dre6ka ne q dopuskaite neq tuk probutva si boklucite a posle gleda da se opravdae!!!Simpati4na si i neo4akvah da go napvi6 tova ne ti otiva! Sad
Аз нямам какво повече да напиша.Един месец се скатаваше и нито веднъж не написа,че има проблем.Явно не е имало такъв,затова се чудиш как да се оправдаеш!!!Излъга,че си го получила преди 1 седмица,а моята бележка е от преди един месец!Не знам коя от двете е права-то си личи!Аз разполагам със снимки на комплекта,направени при качването му за продан!А ти с какво разполагаш,за да докажеш това,което твърдиш?Айде моля те,престани с магариите си!Всичко можеше да мине нормално с една приказка!А ти реши да ме наречеш ''тъпо'' и ''просто'' като говорихме по телефона.С измама до никъде не се стига!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юли 16, 2012, 14:55:40 »
Раздели ТемаНагоре

abe golqma lujkinq si da na obqvata pi6e izbelqla bluzka a to kartinkata ne se i vijda po4ti izprati mi go sivo i zahabeno izprah go nai-idialno i i go oblqkoh za nqma i 10min i na drugiqt den se poqviha pupkite kazah i 4e novo nqma da i pratq za tazi izturkana dre6ka ne q dopuskaite neq tuk probutva si boklucite a posle gleda da se opravdae!!!Simpati4na si i neo4akvah da go napvi6 tova ne ti otiva! Sad
И още нещо,нека някой потребител като rusamapaumna или някой друг,които ме познават и в други сайтове,да каже що за човек съм и какъв рейтинг имам там.И дали съм права или не.Айде стига вече с глупостите ти!
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
teditodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юли 18, 2012, 18:02:48 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли някаква развръзка по въпроса?
Активен

Своенравна съм!Не обичам да ме командорят!Не обичам да ме мамят или да се опитват!Правя си извидите за един човек само според комуникацията му!Обичам приятелите си и давам мило и драго за тях...докато не се осерат!!!Домушар човек съм,обичам дома си!Пазя всичко мое и чуждото не искам!!!
Давам всичките си данни,за да бъде ясно на всички,че не съм измамница!!!Нямам сделки,продавала съм тук,но не с ами поставяли оценки!Много хора тук ме познават и знаят що за човек съм!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #14 -: Юли 19, 2012, 04:59:13 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли някаква развръзка по въпроса?

Дамата е с 10 дневна първоначална забрана за посещаване на сайта. Ако през това време не се коригира - забраната ще стане постоянна.
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: