{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: УТОЧНЕНИЯ И ДОПЪЛНЕНИЯ КЪМ ПРАВИЛАТА НА САЙТА  (Прочетена 16977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #30 -: Юли 23, 2010, 08:41:36 »
Раздели ТемаНагоре

имам въпрос към администратора относно правилата - Моля за уточнение какво е "безсмислен коментар", който повдига обявата - ако напиша коментар че "намалявам цената на еди колко си" или "поемам пощенските разходи" или някаквъ друг коментар свързан с обявата и продажбата й - това безсмислен коментар ли еили имате нещо друго в предвидпод това определение?

Деси това не е повдигане. Това го приемам като уточнения за обявата, но примерно емотиконка или коментари от рода "погледнете тук" или "вижте" това си е чисто повдигане.
Идеята на това правило е всички да бъдат равнопоставени помежду си. Защото има потребители които слагат на 10 обяви по една емотка и тя излиза на 1 страница. Това за мен си тарикатщина.
Активен

dessiko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Юли 23, 2010, 11:03:52 »
Раздели ТемаНагоре

имам въпрос към администратора относно правилата - Моля за уточнение какво е "безсмислен коментар", който повдига обявата - ако напиша коментар че "намалявам цената на еди колко си" или "поемам пощенските разходи" или някаквъ друг коментар свързан с обявата и продажбата й - това безсмислен коментар ли еили имате нещо друго в предвидпод това определение?

Деси това не е повдигане. Това го приемам като уточнения за обявата, но примерно емотиконка или коментари от рода "погледнете тук" или "вижте" това си е чисто повдигане.
Идеята на това правило е всички да бъдат равнопоставени помежду си. Защото има потребители които слагат на 10 обяви по една емотка и тя излиза на 1 страница. Това за мен си тарикатщина.
Благодаря на администратора за отговора Smiley
Активен

ИЗПРАЩАМ СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ.
Коректна съм, очаквам същото от вас;
Пощенските за сметка на купувача, ако не сме се рабрали друго;
Пращам на първи дал адрес на ЛС, не пазя ред;
Повече от 1 обява -предимство;
Пращам като МП, предпочитам плащане по сметка;
ОЦЕНКИТЕ МИ - http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65340&profile_type=feedback
Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Юли 23, 2010, 12:54:38 »
Раздели ТемаНагоре


И, така и не разбрах, защо имам лично с молба да си коригирам или изтрия обявите, защото клоняло към търговия.  Shocked
[/quotе]

 редно е да се обърнеш към този,който ти е писал! Smiley

Да, бях Ви писала, а сега отново Ви писах.  Smiley

П.П. Още веднага, щом видях двете еднакви съобщения от Администратор, ми стана ясно, че е неволно. Няма нужда да го правим на проблем, както и аз не съм имала това предвид, просто констатирах.
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 12:57:19 от Мимита » Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Юли 23, 2010, 16:32:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз искам да попитам за повдигането на обяви- нали като напишеш коментар, обявата не излиза на първа страница, така или иначе. Или аз нещо не съм разбрала. Доколкото съм забелязала се вижда само при последните 10 коментирани обяви
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #34 -: Юли 23, 2010, 17:06:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз искам да попитам за повдигането на обяви- нали като напишеш коментар, обявата не излиза на първа страница, така или иначе. Или аз нещо не съм разбрала. Доколкото съм забелязала се вижда само при последните 10 коментирани обяви

Последните 10 коментара са на 1 страница
Активен

*Ави*
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


мама на две сладурчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Юли 23, 2010, 17:09:39 »
Раздели ТемаНагоре

И аз искам да попитам , тъй като продавам предимно умалели дрешки от двете ми деца , ако пусна повече от 5 обяви с носени дрешки на една и съща марка пак ли ще се счита за търговия , подчертавам , че дрешките са носени , а не нови  :Smiley
А за новите дрешки , купувани от различните сайтове мисля че цената трябва да се смята с оскъпяването , защото за да поръчаш се плащат проценти , комисионни , куриери и т.н.  Sad и те доста вдигат цената .
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #36 -: Юли 23, 2010, 17:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

Заключвам темата. Момичета лесно е да се търсят недостатъци. Ако някой има КОНКРЕТНИ предложения как де се ограничи търговията нека да ми пише на лични. Нека предложенията Ви да бъдат конструктивни и не много натоварващи. До тогава ще важат тези правила.
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 17:41:03 от administrator » Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: