{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: УТОЧНЕНИЯ И ДОПЪЛНЕНИЯ КЪМ ПРАВИЛАТА НА САЙТА  (Прочетена 16981 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 22, 2010, 19:47:56 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете, този потник http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=7151&cat=94 става и за ХС и за ХЛЛ толкова много се разпъва.. какво да пиша Shocked

Започнах да предлеждам обявите си,за да редактирам нещо,ако е нужно и се сблъсках с един такъв проблем:
на много етикети има друга номерация /да не кажа на повечето/ освен S,M,L,XL,XLL, какво правим тогава? Как да преценим например дънки W29 на кой от вас посочените размери отговаря - не посочвам конкретен случай,просто пример,или Номер 44 по етикет на пола,да речем.
То пак си е много относително,а и различните държави си имат свои стандарти,които отговарят на тези номерации/например,имам 2 поли  M,едната от България,другата от Испания,които имат разлика 3 см. в талията/
Нали за това винаги даваме мерки-талия,ханш,дължина,т.н.
Знаеш ли мила, към теб специално имам 1 въпрос : ти си една от потребителките с много обяви цели 26и....(двеста шейсет и Shocked  Shocked Shocked публикувани в рамките на  19дни Shocked  Shocked Shocked Shocked ShockedОткъде ти извират на ден по 15 обяви за публикуване?!
Вече започнах да си мисля, че живееш в склад  :'( Ще бъда благодарна да ми отговориш, поне за задоволиш женското ми  ;D любопитство.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Юли 22, 2010, 19:50:02 »
Раздели ТемаНагоре

е,много ни усложнявате живота...Smiley

Ами с 250 обяви и на мен ще ми е трудно, но правилата важат за всички!
Активен

Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юли 22, 2010, 21:54:27 »
Раздели ТемаНагоре

Това защо ми го пращате втори път? Аз не продавам, и в предишния сайт си бях само купувач. Ако е за усмивката в една от обявите, то аз съм писала на продавалката със сериозна заявка за стоката на ЛС. "Запис" ми е тъпо, както заявка за интерес. Не вярвам продавалката да се е оплакала, че искам да й купя обувките.

Пуснато е ЛС до всички потребители! Не е само до теб!

А на мен 2 пъти.  Smiley

И, така и не разбрах, защо имам лично с молба да си коригирам или изтрия обявите, защото клоняло към търговия.  Shocked
Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юли 22, 2010, 21:54:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм ЗА тези правила,въпреки,че сега видях че имам две обяви без размери,но утре ще им сложа!И си мисля,че другите са си както трябва! SmileyЩе се постарая винаги да бъде всичко изрядно!Надявам се,ако има проблем да бъда уведомена,преди да съм санкционирана! Smiley
Успех на всички в сайта!
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 22:02:53 от bankova87 » Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юли 22, 2010, 22:03:13 »
Раздели ТемаНагоре


И, така и не разбрах, защо имам лично с молба да си коригирам или изтрия обявите, защото клоняло към търговия.  Shocked
[/quoetе] редно е да се обърнеш към този,който ти е писал! Smiley
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 22:10:26 от Не съм ... » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Юли 22, 2010, 22:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

Това защо ми го пращате втори път? Аз не продавам, и в предишния сайт си бях само купувач. Ако е за усмивката в една от обявите, то аз съм писала на продавалката със сериозна заявка за стоката на ЛС. "Запис" ми е тъпо, както заявка за интерес. Не вярвам продавалката да се е оплакала, че искам да й купя обувките.

Пуснато е ЛС до всички потребители! Не е само до теб!

А на мен 2 пъти.  Smiley

И, така и не разбрах, защо имам лично с молба да си коригирам или изтрия обявите, защото клоняло към търговия.  Shocked

и до мен е изпратено 2 пъти, и както рабрахме е изпратено до всички и текста явно е един и същ за всички!
Явно не е повторено нарочно и едва ли са имали впредвид, конкретно теб или мен, просто искат да ни запознаят с измененията в правилата Smiley
Активен

   


Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Юли 22, 2010, 22:10:28 »
Раздели ТемаНагоре

Това защо ми го пращате втори път? Аз не продавам, и в предишния сайт си бях само купувач. Ако е за усмивката в една от обявите, то аз съм писала на продавалката със сериозна заявка за стоката на ЛС. "Запис" ми е тъпо, както заявка за интерес. Не вярвам продавалката да се е оплакала, че искам да й купя обувките.

Пуснато е ЛС до всички потребители! Не е само до теб!

А на мен 2 пъти.  Smiley

И, така и не разбрах, защо имам лично с молба да си коригирам или изтрия обявите, защото клоняло към търговия.  Shocked

и до мен е изпратено 2 пъти, и както рабрахме е изпратено до всички и текста явно е един и същ за всички!
Явно не е повторено нарочно и едва ли са имали впредвид, конкретно теб или мен, просто искат да ни запознаят с измененията в правилата Smiley

Видях и аз че е изпратено 2 пъти. Явно съм кликнал 2 пъти!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Юли 22, 2010, 22:29:11 »
Раздели ТемаНагоре

е,мен пък сте ме пропуснали  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Юли 22, 2010, 22:38:24 »
Раздели ТемаНагоре

е,мен пък сте ме пропуснали  Wink
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Tongue
Активен

   


skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #24 -: Юли 22, 2010, 22:47:31 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете, този потник http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=7151&cat=94 става и за ХС и за ХЛЛ толкова много се разпъва.. какво да пиша Shocked

Започнах да предлеждам обявите си,за да редактирам нещо,ако е нужно и се сблъсках с един такъв проблем:
на много етикети има друга номерация /да не кажа на повечето/ освен S,M,L,XL,XLL, какво правим тогава? Как да преценим например дънки W29 на кой от вас посочените размери отговаря - не посочвам конкретен случай,просто пример,или Номер 44 по етикет на пола,да речем.
То пак си е много относително,а и различните държави си имат свои стандарти,които отговарят на тези номерации/например,имам 2 поли  M,едната от България,другата от Испания,които имат разлика 3 см. в талията/
Нали за това винаги даваме мерки-талия,ханш,дължина,т.н.
А и мила би трябвало да знаеш ти в кой раздел мами си "джобни' средни " или пищни  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
kami777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 141


коментирам цените :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Юли 23, 2010, 08:05:55 »
Раздели ТемаНагоре

нямам желание да се конфронтирам - търся уточнение  Smiley

не съм търговец, но не ми стана ясна точка 2 за това, което считате за търговия.

аз примерно харесвам определени марки дрехи и купувам от тях за мен и децата - съответно, някои са много запазени/почти нови/умалели и ги пускам за продажба (естествено на цена, пъти по-ниска от тази в магазина). Значи ли точка 2, че не мога да пусна повече от 5 обяви за дрешки с марката H&M например (говоря за различни дрешки, мои и детски - по 1 бр. всяка)?

предварително благодаря за разясненията  Smiley

Няма значение - 5 броя от марка! Съжелявам, но просто някой прекаляват!

Според мен това не е добре измислено,та аз пазаря на децата си почти винаги от един и същи магазин,това значи че повечето им дрехи са на една марка и след като не са нови с етикетите ,не виждам проблем,та и с моите дрехи е така преобладават еднакви марки в гардероба ми  Huh?
Активен

НЕКА ДА БЪДЕМ КОРЕКТНИ-АЗ СЪМ ТАКАВА
Суми над 10лв с предварителен запис
Предпочитам пратки и записи по ПОЩАТА
IBAN  BG92UNCR76301076081276 камелия димитрова велева
оценките ми от подобен сайт,надявам се на толкова и тук
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=60334
ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ
b0nb0n4ence
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Юли 23, 2010, 08:11:00 »
Раздели ТемаНагоре

Помните ли имаше едни потници, които излеждаха като дрешка за пеленаче. Е, те не бяха за деца,ами за дами, и ставаха минимум до Л размер. Е според вас как трябва да се пишат - не продавам, но имам потници, които са уж XS но спокойно биха станали на Л размер..същата работа е.. Глупаво е с тези размери.. това започва да дразни-не е само мое мнение. А за такива потници си промених обявите "Стават за размер ДО L" така става ли..
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Юли 23, 2010, 08:21:43 »
Раздели ТемаНагоре

Помните ли имаше едни потници, които излеждаха като дрешка за пеленаче. Е, те не бяха за деца,ами за дами, и ставаха минимум до Л размер. Е според вас как трябва да се пишат - не продавам, но имам потници, които са уж XS но спокойно биха станали на Л размер..същата работа е.. Глупаво е с тези размери.. това започва да дразни-не е само мое мнение. А за такива потници си промених обявите "Стават за размер ДО L" така става ли..

Ще помислим по въпроса b0nb0n4ence! Лека полека всичко да се намести!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #28 -: Юли 23, 2010, 08:23:56 »
Раздели ТемаНагоре

нямам желание да се конфронтирам - търся уточнение  Smiley

не съм търговец, но не ми стана ясна точка 2 за това, което считате за търговия.

аз примерно харесвам определени марки дрехи и купувам от тях за мен и децата - съответно, някои са много запазени/почти нови/умалели и ги пускам за продажба (естествено на цена, пъти по-ниска от тази в магазина). Значи ли точка 2, че не мога да пусна повече от 5 обяви за дрешки с марката H&M например (говоря за различни дрешки, мои и детски - по 1 бр. всяка)?

предварително благодаря за разясненията  Smiley

Няма значение - 5 броя от марка! Съжелявам, но просто някой прекаляват!

Според мен това не е добре измислено,та аз пазаря на децата си почти винаги от един и същи магазин,това значи че повечето им дрехи са на една марка и след като не са нови с етикетите ,не виждам проблем,та и с моите дрехи е така преобладават еднакви марки в гардероба ми  Huh?

Ками ще се радвам да ми предложиш на лични някой други варианти за ограничаване на търговията! Това трябва да са мерки които субективизма е ограничен до минимум! Ще се радвам да чуя твоето мнение! Благодаря ти предварително!
Активен

dessiko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Юли 23, 2010, 08:35:44 »
Раздели ТемаНагоре

имам въпрос към администратора относно правилата - Моля за уточнение какво е "безсмислен коментар", който повдига обявата - ако напиша коментар че "намалявам цената на еди колко си" или "поемам пощенските разходи" или някаквъ друг коментар свързан с обявата и продажбата й - това безсмислен коментар ли еили имате нещо друго в предвидпод това определение?
Активен

ИЗПРАЩАМ СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ.
Коректна съм, очаквам същото от вас;
Пощенските за сметка на купувача, ако не сме се рабрали друго;
Пращам на първи дал адрес на ЛС, не пазя ред;
Повече от 1 обява -предимство;
Пращам като МП, предпочитам плащане по сметка;
ОЦЕНКИТЕ МИ - http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65340&profile_type=feedback


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: