{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: пазете се от потребител njn689-предимно дефектна стока,изльгала е много потребит  (Прочетена 5955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 01, 2012, 23:45:33 »
Раздели ТемаНагоре

NJN689-няма да имаш мира в двата сайта,крадлива жено!!!няма да те оставя да дишаш,докато не вьрнеш на Деската/eria/35-ТЕ лева за дефектните дьнки!ти не знаеш какво е маркова стока,защото купуваш дефектна такава-за по-добро нямаш усет и вьзможност!момичета,бягайте далеч от тая,има опарени,не снима дефектите и тотално отказва кореспонденция и врьщане!след като приятелски и писах,да си приеме врьщането на дефектните неправилно премерени даже дьнки,тя ми отговори просто така-няма да ги взема и кажи на оная да отслабне,ако иска да ги носи"-е това е ИЗРОД!!!
"
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 02, 2012, 00:32:40 »
Раздели ТемаНагоре

Коментар за сделката Killah-слим модел за 35 лв.:

        2012-05-01 16:53:05 Отрицателен

        desi1330

        НЕ ПРИЕМАЙТЕ ОТ ТАЗИ НП ИЛИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ,ЩЕ ВИ ИЗЛЪЖЕ ..НА МЕН МИ ОТКРАДНА ПАРИТЕ КАТО МИ ПРАТИ ДЪНКИ ЗА БОКЛУКА .НЕКА ДА НЕ ОТКРАДНЕ И ВАШИТЕ ПАРИ.ИМА ТЕМИ ЗА НЕЯ МНОГО ..ЛЪЖКИНЯ И КРАДЛА ..БЕЗОЧЛИВО СЪЩЕСТВО .

Коментар за сделката за :

        2012-02-18 19:31:52 Отрицателен

        Lucky_Ju

        Получих дънки със забележки, въпреки че, изрично попитах дали има такива, и ми беше отговорено, че няма. На въпроса ми, защо не ми е споменала конкретно за забележката, отговорът беше - " То се вижда на снимките". Ами не, не се вижда, нямаше да ги купя, ако се виждаше. Опитах да водя някаква кореспонденция за да се разберем като зрели хора, но отговори на съобщенията ми, нямаше! Изчаках търпеливо два дни, но все още нищо, въпреки, че влиза постоянно в сайта. За мен това е некоректност отвсякъде!

Коментар за сделката за :

        2011-10-12 14:20:25 Отрицателен

        bubelia

        Слагам поредната отрицателна оценка!Якето което получих е много много хубаво само,че продавачката му заправи да опомене че има скъсано копче което е доста трудно а може би и непоправимо понеже кожата не го позволява!!!На състоянието пишеше "отлично" НО НЕЕЕЕЕ!!!!!Некоректно!!!!

        2011-10-12 15:23:57 Положителен

        njn689

        http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/user/pm/read.php?id=6650726#message_6650726,получих съобщение,че якето е много хубаво,а след малко видях ,че заради скъсано копче(което аз не съм забелязала) на качулката,която се сваля със цип и копчето неиграе никаква роля,получих отр. оценка.

Коментар за сделката за :

        2011-07-04 07:25:23 Отрицателен

        veselina miteva

        Доверих ти се въпреки отрицателните оценки и сгреших. Вместо бански S получих L вместо отлично състояние напукани щампи. Пиша и от 5 дни влиза в сайта и не ми отговаря, а преди това ми пишеше по 10 лични съобщения на ден. Това е безочие, нахалство и наглост. Дано ти преседне като ми харчиш парите. Слагам линк за да могат всички да видят боклука които ми изпрати http://vesifilip.snimka.bg/hobby/prodavalnik.604080.24094092

Коментар за сделката за :

        2011-05-14 14:50:46 Отрицателен

        She is

        Прати ми скъсан и избелял панталон, за който твърдеше, че е "без забележки". Помолих да го върна, уж се съгласи, днес ми писа, че се отказва...Вината била моя, панталонът бил супер. Ето и съобщението й:"сега ти разгледах профила и обявите,новите ти панталони са над 150 лв, а и си мисля,че си слабичка,панталона,който купи от мен не,е не ти е харесало,а според мен ти е голям,но аз не го пратих за проба а ти го продадох.според мен панталона си е супер и се отказвам да го върнеш."

        2011-05-14 18:41:40 Отрицателен

        njn689

        Като сме от провинцията,не ядем доматите с коловете


ТОВА СА ЧАСТ ОТ НЕДОВОЛНИТЕ ОТ "ДАМАТА",КОЯТО НЕ Е НИЩО ДРУГО ОСВЕН КРАДЛА,КОЯТО УМИШЛЕНО ПУСКА БОКЛУЦИТЕ СИ С ЦЕЛ ДА ВИ ПРЕЦАКА!МОЛЯ АКО ИМА НЕДОВОЛНИ МОМИЕТА ДА СЕ ВКЛЮЧАТ И ТЕ!

Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Май 02, 2012, 08:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата е маркирана като Некоректен потребител!
Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2012, 13:42:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм излъганата от  njn689  ,моля ви пазете се имайте едно на ум ..Поне не й пращайте пари предварително, защото  няма да получите описаната стока ...
Ще я гоня до като си взема парите на гости в Търговище ще й ида ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2012, 15:15:27 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата е маркирана като Некоректен потребител!


БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОРЕДЕН ПЬТ,ХУАНИТО! Smiley
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2012, 15:24:59 »
Раздели ТемаНагоре

Както казват "Никога не е късно да станеш за резил".Видях дънките и направо ............това е чиста измама и моето мнение е ......жалба.....полиция и т.н.Имам адреса на сайта на МВР за интернет измами,ако Ви трябва.
Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2012, 22:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

Както казват "Никога не е късно да станеш за резил".Видях дънките и направо ............това е чиста измама и моето мнение е ......жалба.....полиция и т.н.Имам адреса на сайта на МВР за интернет измами,ако Ви трябва.

Благодаря
dacetoooooooo  искам адреса ,ако може на ЛС да ми го драснеш..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: