{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BgDomakinq vs Prodavalnik - да популяризираме по добрия сайт БГДОМАКИНЯ  (Прочетена 27027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« -: Април 25, 2012, 21:45:53 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами,

Реших да пусна тази тема тъй като всеизвестният ни Продавалник определено опорочи идеята за сайт за взаимопомощ. Там правила имам чувството че не спазват, няма размери в обявите, реални снимки и какво ли още не.
Предлагам всяка една от нас да се включи и да популяризира по-добрия сайт, а именно БГДОМАКИНЯ.
Много хора не знаят за съществуването му, дали с покани към приятели за регистрация, просто да споделим с някой пиейки кафе за сайта, да качим линк в профила си във фейсбук или нещо друго, но нека повече хора разберат за по-добрия сайт.
Така идеята за взаимопомощ ще бъде реална. Както знаем тук няма място за търговци и търсещи изгода на наш гръб.
Надявам се да ме подкепите - аз започвам с популяризацията от фейсбук и с няколко покани на приятелки по имейл.  Kiss
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Април 26, 2012, 05:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами,

Реших да пусна тази тема тъй като всеизвестният ни Продавалник определено опорочи идеята за сайт за взаимопомощ. Там правила имам чувството че не спазват, няма размери в обявите, реални снимки и какво ли още не.
Предлагам всяка една от нас да се включи и да популяризира по-добрия сайт, а именно БГДОМАКИНЯ.
Много хора не знаят за съществуването му, дали с покани към приятели за регистрация, просто да споделим с някой пиейки кафе за сайта, да качим линк в профила си във фейсбук или нещо друго, но нека повече хора разберат за по-добрия сайт.
Така идеята за взаимопомощ ще бъде реална. Както знаем тук няма място за търговци и търсещи изгода на наш гръб.
Надявам се да ме подкепите - аз започвам с популяризацията от фейсбук и с няколко покани на приятелки по имейл.  Kiss

Благодаря за хубавите думи. Аз няколко пътии съм казвал, че този сайт е за вас - хората които го ползвате. Голямата реклама на Продавалник за съжаление намали ползването на БгДомакиня, но въпреки това всеки ден се публикуват от 300 до 600 обяви и тук. И аз съм предвидил мерки за популяризиране на сайта, но те са свързани с пари и ще бъдат направени около средата на май. Искрено се надявам Домакинята да остане едно прекрасно място за взаимопомощ.
Активен

DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #2 -: Април 26, 2012, 13:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина се надявам повече мами да се включат и ние също да помогнем за популяризацията.  Smiley
Аз също много надявам Домакинята да остане едно прекрасно място за взаимопомощ.
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 26, 2012, 14:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесна идея! Аз винаги съм казвала, че макар и да съм от 1г. регистрирана и чак сега започнаха да проявяват интерес към моите неща, този сайт страшно ми харесва и е моя слабост! (love9) До преди няколко месеца все се канех да прекратя регистрацията, но толкова ми харесва, че винаги се отказвах. Тук всичко си е на мястото, сайта не е нагъчкан с прекалено много категории, администраторите и модераторите реагират бързо на всеки сигнал и редовно преглеждат публикуваните обяви за нередности! Допитват се до своите потребители, като след това се съобразяват с тяхното мнение. Безкрайно отзивчива са, грижовни, едновременно с това  прза мен много авторитетни!

Аз нямам Фейсбук, но ще споделя сайта с приятелите на съпруга ми. Ако някой има друга идея бих могла да се включа ако това ми е възможно.
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 26, 2012, 14:24:59 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина се надявам повече мами да се включат и ние също да помогнем за популяризацията.  Smiley
Аз също много надявам Домакинята да остане едно прекрасно място за взаимопомощ.
ЗАСТАВМ КАТЕГОРИЧНО ЗАД ИДЕЯТА НА ДЕСИ SmileyИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ,ЧЕ АЗ ЛИЧНО МНОГО ОТДАВНА,НАВСЯКЪДЕ,КЪДЕТО МИ Е ВЪЗМОЖНО,КОМЕНТИРАМ КОЛКО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ВСИЧКО ТУК!БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА Kiss
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Април 26, 2012, 14:30:26 »
Раздели ТемаНагоре

Продавалник е по голям и рекламиран сайт,но и това си има своите недостатъци-търговци купуващи нещо за 2 лв и опитващи се да го продадат за 20лв,измами,некоректност.
БгДомакиня се развива по бавно,но за сметка на това,тук се стараем правилата да се спазват.Аз също се надявам повече хора да научат за сайта(въпреки,че като гледам брояча всеки ден се регистрират по 5-10 човека) и това да стане НАШЕТО място,където продаваме,купуваме и разменяме спокойно,без страх,че нещо може да се обърка.
Благодаря на Шефа,че е създал такъв сайт!

п.п:Ще използвам да благодаря на всички Вас, мили дами за коректността !Не ни се сърдете,когато изтриваме обяви или Ви пращаме л.с да редактирате нещо.Стремим се всичко да е точно и да няма разочаровани и подведени потребители! Kiss
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Април 26, 2012, 14:38:22 »
Раздели ТемаНагоре

п.п:Ще използвам да благодаря на всички Вас, мили дами за коректността !Не ни се сърдете,когато изтриваме обяви или Ви пращаме л.с да редактирате нещо.Стремим се всичко да е точно и да няма разочаровани и подведени потребители! Kiss
[/quote]


На това разчитаме!  Kiss Вече споделих сайта във фесбука на мъжо с малко инфо. Ще следя какви ще бъдат отзивите.
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #7 -: Април 26, 2012, 15:11:01 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се, че посрещнахте идеята ми позитивно.
Благодаря на всички Ви, че Ви има и най-вече на админите, че са създали и поддържат това прекрасно място.  Kiss

P.S. Идейката с HELP до логото много ми хареса  Cheesy
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
tays
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 26, 2012, 16:09:07 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина се надявам повече мами да се включат и ние също да помогнем за популяризацията.  Smiley
Аз също много надявам Домакинята да остане едно прекрасно място за взаимопомощ.
ЗАСТАВМ КАТЕГОРИЧНО ЗАД ИДЕЯТА НА ДЕСИ SmileyИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ,ЧЕ АЗ ЛИЧНО МНОГО ОТДАВНА,НАВСЯКЪДЕ,КЪДЕТО МИ Е ВЪЗМОЖНО,КОМЕНТИРАМ КОЛКО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ВСИЧКО ТУК!БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА Kiss

и аз така  Wink
Активен

Нека бъдем КОРЕКТНИ Smiley
При сериозен интерес пишете ЛС!
Не плащам кутии и опаковки,приемам и изпращам МПП
Моля предупредете ме ако стоката е КИТАЙСКА!!! Премълчаването си е чиста измама
Връщам ако не отговаря на описанието!
eliheli
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 27, 2012, 18:38:01 »
Раздели ТемаНагоре

Имате и моята подкрепа! Тук ми е най-уютничко и приятно да споделям свободното си време. Ще се радвам да има по-голяма популярност и успех. Съгласна съм с мнението на Shushamusha, че не е натоварен излишно и самото отношение на хората, които го поддържат е по-добро. Поздравления за това, че идеята на сайта не се модифицира.
 ДЕРЗАЙТЕ и УСПЕХ! Smiley
Активен

Добре дошли в моята страничка!
Очаквайте коректност от моя страна-аз от Вас, очаквам същото!
Вече ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ   /Предпочитам по Еконт в краен случай поща/  и ПРЕДВАРИТЕЛНО ПОЛУЧАВАНЕ /Предпочитам бг пощи/за потребители с по-малко оценки от моите, поради няколко неприятни инцидента тук и в подобен сайт с изключение на дами и господа с които сме комуникирали!  Не приемам НАЛОЖЕН платеж, пак заради гореспоменатата причина. Старая се да съм възможно най-точна и коректна в описанието и снимките, връщането на продукт e за ваша сметка до адреса ми/. Питайте за размери и прочие за да няма сърдити после.  Приемам и размяна, но намалението в обявите, което е 50 % не важи при размяна, а само при продажба, предимство има продажбата. НЕКА ДА СИ БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ ВЗАИМНО! Приятно разглеждане!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 01, 2012, 23:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

Продавалник е по голям и рекламиран сайт,но и това си има своите недостатъци-търговци купуващи нещо за 2 лв и опитващи се да го продадат за 20лв,измами,некоректност.
БгДомакиня се развива по бавно,но за сметка на това,тук се стараем правилата да се спазват.Аз също се надявам повече хора да научат за сайта(въпреки,че като гледам брояча всеки ден се регистрират по 5-10 човека) и това да стане НАШЕТО място,където продаваме,купуваме и разменяме спокойно,без страх,че нещо може да се обърка.
Благодаря на Шефа,че е създал такъв сайт!

п.п:Ще използвам да благодаря на всички Вас, мили дами за коректността !Не ни се сърдете,когато изтриваме обяви или Ви пращаме л.с да редактирате нещо.Стремим се всичко да е точно и да няма разочаровани и подведени потребители! Kiss
ДАЦКЕ,МОЛЯ ТЕ И ДА ВЗИМАТЕ СЕРИОЗНИ МЕРКИ СРЕЩУ НЕКОРЕКТНИТЕ,ТОЧНО СЕГА МЕЖДУ НАС СЕ ШИРИ ЕДИН ТАКЬВ ИЗРОД,ДЕТО НАПРАВО СИ Е ЗА... (health2)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #11 -: Май 02, 2012, 08:30:28 »
Раздели ТемаНагоре

Кой той Smiley ?
Активен

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Май 02, 2012, 11:17:54 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен с популяризирането на "комшиите" ще стане още по-зле - там наистина почти няма контрол.Ще има и повече измами,"търговци",дето не знаят,че не ядем доматите с колците и някак си се изгуби тръпката и желанието за контакти оттатък.
Е,вярно - има по-богат избор,но има и по-голяма вероятност да се опари човек.Тук е скромен сайт,за сега.но пък именно това ме кара да влизам по няколко пъти на ден - някак си е чисто и сигурно Smiley
Аз на всякъде съм разказвала за сайта,не знам дали някоя позната си е направила регистрация,но ще продължавам да го правя Smiley
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Май 02, 2012, 13:05:29 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен с популяризирането на "комшиите" ще стане още по-зле - там наистина почти няма контрол.Ще има и повече измами,"търговци",дето не знаят,че не ядем доматите с колците и някак си се изгуби тръпката и желанието за контакти оттатък.
Е,вярно - има по-богат избор,но има и по-голяма вероятност да се опари човек.Тук е скромен сайт,за сега.но пък именно това ме кара да влизам по няколко пъти на ден - някак си е чисто и сигурно Smiley
Аз на всякъде съм разказвала за сайта,не знам дали някоя позната си е направила регистрация,но ще продължавам да го правя Smiley

Благодаря за което Smiley
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 02, 2012, 15:14:26 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе,ще ти пиша на л.с.
Иренка ,следя там темите за некоректни и съм наясно,кой какви ги върши.За съжаление сделката е в Продавалник,а тук дамата е с висок положителен рейтинг .Все пак ще следя нещата Wink
« Последна редакция: Май 02, 2012, 15:26:15 от dacetoooooooo » Активен



Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: