{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BgDomakinq vs Prodavalnik - да популяризираме по добрия сайт БГДОМАКИНЯ  (Прочетена 27260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rali_sm
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Септември 04, 2012, 14:13:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен,от преди месец разбрах за вашия сайт но днес вече се реших да почна да продавам нещата си тук,защото в продавалника вече предварително се кръстиш и молиш да не те измамят тогава продаваш и купуваш,надявам се тук да не е така.Приятен и слънчев ден на всички
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #31 -: Септември 05, 2012, 12:26:49 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен,от преди месец разбрах за вашия сайт но днес вече се реших да почна да продавам нещата си тук,защото в продавалника вече предварително се кръстиш и молиш да не те измамят тогава продаваш и купуваш,надявам се тук да не е така.Приятен и слънчев ден на всички

Само да спомена, че тук ако има 1 тема за некоректен на месец - е много Smiley
Активен

mashinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 05, 2013, 18:49:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами,

Реших да пусна тази тема тъй като всеизвестният ни Продавалник определено опорочи идеята за сайт за взаимопомощ. Там правила имам чувството че не спазват, няма размери в обявите, реални снимки и какво ли още не.
Предлагам всяка една от нас да се включи и да популяризира по-добрия сайт, а именно БГДОМАКИНЯ.
Много хора не знаят за съществуването му, дали с покани към приятели за регистрация, просто да споделим с някой пиейки кафе за сайта, да качим линк в профила си във фейсбук или нещо друго, но нека повече хора разберат за по-добрия сайт.
Така идеята за взаимопомощ ще бъде реална. Както знаем тук няма място за търговци и търсещи изгода на наш гръб.
Надявам се да ме подкепите - аз започвам с популяризацията от фейсбук и с няколко покани на приятелки по имейл.  Kiss

аз също така имам и профил в продавалник и наистина във форума на продавалник наистина повярвайте ми има наистина много оплаквания от некоректни потребители някой си изпратил парите но не си получил пратката друг не получил това което искал трети получил нещо което въобще не отговаря на описанието не знам как е тук защото съм нова все още но се надявам да не е така доколкото гледам е много хубав сайт
Активен
Ros@linda
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 11, 2013, 19:14:08 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley Здравейте. И на мен Домакинята ми харесва повече. Подкрепям идеята! Регистрирана съм от доста време, но влизам рядко. Не съм качила всичките си обяви, но скоро ще го направя. Надявам се и продажбите да потръгнат.
Активен

Предпочитам да изпращам с куриерска фирма Еконт с наложен платеж и опция "преглед". Разходите по изпращането са на стойност 3,00 лв. За София може лично получаване при мен. Не ходя по срещи!
Не ми предлагайте размяна!
ПРОФИЛЪТ МИ В ПРОДАВАЛНИК:
http://hobbycar08.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/
mashinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 19, 2013, 18:45:48 »
Раздели ТемаНагоре

Да,така е.Много вярно.
Активен
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 01, 2013, 16:15:13 »
Раздели ТемаНагоре

аз също така имам и профил в продавалник и наистина във форума на продавалник наистина повярвайте ми има наистина много оплаквания от некоректни потребители някой си изпратил парите но не си получил пратката друг не получил това което искал трети получил нещо което въобще не отговаря на описанието не знам как е тук защото съм нова все още но се надявам да не е така доколкото гледам е много хубав сайт

Ами като няма покупки продажби е напълно нормално да няма и теми за некоректни.... В Продавалника за 4 месеца имам почти 300 сделки, а тук от 2 години нямам нито една продажба....
Сайта не е лош, но хората са толкова ограничени от това следене на цени и т.н. , че предпочитат да си купуват/продават от Продавалника.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 02, 2013, 18:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен! От малко повече от година съм регистрирана в Продавалник и имам доста успешни сделки там. Сега реших да пробвам и в този сайт, днес качих няколко обяви. Обаче като гледам колко разглеждания имат, ми се струва, че няма никой тук. Дано не съм права. Надявам се на много приятни мигове и нови контакти.
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
наблюдателка
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 15, 2013, 19:18:16 »
Раздели ТемаНагоре

А защо всички ,които имат профили и в други сайтове,не изпратите съобщения на хората,с които сте имали успешни сделки с линка на Бг Домакиня!То е ясно,че във форумите за това не може да се пише(конкуренция),но на лични никой нищо не може да Ви каже."Реклама му е майката!" Smiley
Активен

Грижата за излишното често се съчетава със загуба на необходимото. – Солон
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
По-добре е да паднеш на лешоядите, отколкото на ласкателите. Първите ядат мъртвите, а вторите – живите. Антистен
Перник
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Април 17, 2015, 11:34:25 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде мами къде сте? Виждам, че форума е много празен. Никой не пише, продавате ли, купувате ли?  Хубаво е, че тук има форум.С голямо разочарование разбрах, за новите правила  в ОЛХ .Премахна се  рейтинга и вече ще е късмет, ако се попадне на коректен потребител. Няма как да се разбере кой е на среща ти. Тук нямам никакви сделки, но не се отчайвам.
Това е профила ми там  http://web.archive.org/web/20150318053603/http://pernik.olx.bg/    , за съжаление рейтинга ми трупан с години вече го няма. 467/100%, Ще се радвам, ако  форума се раздвижи и срещна тук познати потребители от другата платформа. Успех на всички.
« Последна редакция: Май 24, 2015, 17:09:29 от Перник » Активен
krisi72
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Април 27, 2015, 15:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, и аз да се включа след Перник. Много заспало ми се вижда всичко тук, но дано се раздвижи малко. След промените в Олх се чудя за други сайтове и възможности. Предполагам, че като мен сега ще има още нови и стари потребители в БГдомакинята и ще се пораздвижи този сайт. Имам регистрация тук отдавна, но нямам оценки. Не знам защо не мога да направя сделки тук както в Оелхикса. Там съм от много години с отличен рейтинг/ е вече го няма...след промените/ , дано тук нещата да се пооправят.Надявам се профилът ми е http://krisi72.olx.bg
Активен
ma_i
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Май 01, 2015, 16:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

И аз много се надявам, нещата тук да се пораздвижат. Старая се да популяризирам сайта сред познати, пуснах линкче и в някои форуми. Страхотен сайт, лишен от комерсиализма на някои подобни Wink
Активен
krisi72
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Май 01, 2015, 19:57:29 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се надявам, сайтът си е хубав.Споменах го в фейса в темата на Олх с надеждата да го видят повече хора. Повечето са за базарът, но там няма форум . Тук тази сденица имам преглеждания на обявите и всеки ден излиза че гледат около 20 нерегистрирани все още потребители. Но само толкова. Във Форумът няма нови публикации, всичко е старо и предполагам, че това спира потребителите.Трудничко ще е раздвижването , дано стане.
Активен
keri_gilbert1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Май 20, 2015, 19:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

супер Smiley
Активен
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1327


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 16, 2015, 14:34:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз винаги гледам да го препоръчам на моите приятелки, защото си е по-готин.
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: