{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BgDomakinq vs Prodavalnik - да популяризираме по добрия сайт БГДОМАКИНЯ  (Прочетена 27252 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 02, 2012, 16:21:08 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе,ще ти пиша на л.с.
Иренка ,следя там темите за некоректни и съм наясно,кой какви ги върши.За съжаление сделката е в Продавалник,а тук дамата е с висок положителен рейтинг .Все пак ще следя нещата Wink

Дацке,знам чеси и тук и там!моля се превантивните мерки да имат ефект поне тук!знае се че админите тук дьржат нещата под контрол и надали ще пробва варианта тук,но нека не се чувства безнаказана!благодариме и на двама ви,админи!сделката не е тук,но те двете ползват и двата сайта-това би било свьрзващото звено! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Май 02, 2012, 21:53:01 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен
много ми харесва сайта,от около 2 год.съм тук и се чувствам много добре,засега не съм попадала на некоректни  Wink
В продавалника всеки ден има тема за измамени,излъгани,обрани,а за езикав темите няма да говоря,то са псувни,цинизми,чак ме хваща срам да ги чета,незнам админите кво правят,ама не си вършат работа изобщо.Аз писах там преди време в една тема за поредната измамена,споменха и за Бг ДОМАКИНЯ,като  друг сайт подобен на продавалника и след около 10мин  започнах да получавам ЛС с въпроси за кой сайт говоря,искаха ми линк към него,надявм се мацките да са се присъединили и тук,защото там наистина е нетърпимо....
Благодарности за админите тук за това,че винаги разрешават всеки възникнал проблем и всичко е страхотно,не е претруфено,не  е объркващо...просто се чувствам като удома си  Cheesy (danke1)
Активен

vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 07, 2012, 21:55:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ами,каквото да кажа.
Обичам ви!
Тук си ми е супер-уютно и спокойно!
Разказвам на всички за вас и знам,че ,,Хубавите истински неща стават по-бавно,,.
Благодаря от сърце!
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
sils
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 08, 2012, 12:05:04 »
Раздели ТемаНагоре

аз отдавна имам регистрация, но чак наскоро почнах да се заглеждам тук, защото продавалник е вече всъщност печалбарник. за съжаление там си имам натрупани оценки, но може би ще си прехвърля обявите тук съвсем скоро.
Активен
DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #19 -: Май 08, 2012, 15:20:58 »
Раздели ТемаНагоре

аз отдавна имам регистрация, но чак наскоро почнах да се заглеждам тук, защото продавалник е вече всъщност печалбарник. за съжаление там си имам натрупани оценки, но може би ще си прехвърля обявите тук съвсем скоро.

Аз бях по същия начин като теб - прехвърлих си обявите тук и известно време успокоявах майките с положителния си рейтинг в Продавалника. Според мен направи и ти същото, защото тук наистина е доста по-приятно, а в Продавалника за съжаление се навъдиха всякакви.
И най-важното споделяй с другите момичета за Домакинята, защото много хора за съжаление не знаят все още за съществуването на сайта.  Smiley
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 08, 2012, 20:21:13 »
Раздели ТемаНагоре

аз отдавна имам регистрация, но чак наскоро почнах да се заглеждам тук, защото продавалник е вече всъщност печалбарник. за съжаление там си имам натрупани оценки, но може би ще си прехвърля обявите тук съвсем скоро.

Аз бях по същия начин като теб - прехвърлих си обявите тук и известно време успокоявах майките с положителния си рейтинг в Продавалника. Според мен направи и ти същото, защото тук наистина е доста по-приятно, а в Продавалника за съжаление се навъдиха всякакви.
И най-важното споделяй с другите момичета за Домакинята, защото много хора за съжаление не знаят все още за съществуването на сайта.  Smiley

мацко,аз бях пляснала там нашите банери и няма да ти казвам как ме мразеха,какви пунически войни сьм водела,колко бана сьм изяла!не го сьветвай така момичето,прихващат се и личните и се дава бан за всяко споменаване на сайта/специално нашия!/най-добре е през фейса или скайп това! Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sils
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 09, 2012, 11:25:42 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря ви, сложих си го в профила на скайпа : bgdomakinq.com -по-добрият сайт , ще си прехвърля обявите тук  Kiss
Активен
stoj_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 17, 2012, 19:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен
много ми харесва сайта,от около 2 год.съм тук и се чувствам много добре,засега не съм попадала на некоректни  Wink
В продавалника всеки ден има тема за измамени,излъгани,обрани,а за езикав темите няма да говоря,то са псувни,цинизми,чак ме хваща срам да ги чета,незнам админите кво правят,ама не си вършат работа изобщо.Аз писах там преди време в една тема за поредната измамена,споменха и за Бг ДОМАКИНЯ,като  друг сайт подобен на продавалника и след около 10мин  започнах да получавам ЛС с въпроси за кой сайт говоря,искаха ми линк към него,надявм се мацките да са се присъединили и тук,защото там наистина е нетърпимо....
Благодарности за админите тук за това,че винаги разрешават всеки възникнал проблем и всичко е страхотно,не е претруфено,не  е объркващо...просто се чувствам като удома си  Cheesy (danke1)

Здравейте и от мен дами. Искам да потвърдя горните думи, тъй като аз точно по този начин разбрах за сайта. Регистрирах се наскоро тук и все по-честичко го навестявам. Наистина се надявам особено частта с измамите и най-вече лошия език тук да липсват, защото по някой път си е един малък ужас. Поздрави на всички и ще помагам и аз за популяризирането на сайта.
Нина
Активен
DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #23 -: Май 22, 2012, 11:37:58 »
Раздели ТемаНагоре

Сега виждам нещо което ме изуми "296 нерегистриран(и) потребител(и)"  Shocked - е дано поне половината от тях се регистрират  Smiley
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 22, 2012, 12:43:28 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен
много ми харесва сайта,от около 2 год.съм тук и се чувствам много добре,засега не съм попадала на некоректни  Wink
В продавалника всеки ден има тема за измамени,излъгани,обрани,а за езикав темите няма да говоря,то са псувни,цинизми,чак ме хваща срам да ги чета,незнам админите кво правят,ама не си вършат работа изобщо.Аз писах там преди време в една тема за поредната измамена,споменха и за Бг ДОМАКИНЯ,като  друг сайт подобен на продавалника и след около 10мин  започнах да получавам ЛС с въпроси за кой сайт говоря,искаха ми линк към него,надявм се мацките да са се присъединили и тук,защото там наистина е нетърпимо....
Благодарности за админите тук за това,че винаги разрешават всеки възникнал проблем и всичко е страхотно,не е претруфено,не  е объркващо...просто се чувствам като удома си  Cheesy (danke1)

Здравейте и от мен дами. Искам да потвърдя горните думи, тъй като аз точно по този начин разбрах за сайта. Регистрирах се наскоро тук и все по-честичко го навестявам. Наистина се надявам особено частта с измамите и най-вече лошия език тук да липсват, защото по някой път си е един малък ужас. Поздрави на всички и ще помагам и аз за популяризирането на сайта.
Нина

добре дошла приятелко (cheers2)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Май 22, 2012, 18:01:14 »
Раздели ТемаНагоре

Сега виждам нещо което ме изуми "296 нерегистриран(и) потребител(и)"  Shocked - е дано поне половината от тях се регистрират  Smiley

Това къде го видя!?
Активен

DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #26 -: Май 22, 2012, 18:51:04 »
Раздели ТемаНагоре

Днес около 11.30 на началната страница с обявите, най-отдолу, където пише потребителите разглеждащи сайта  Roll Eyes
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Май 22, 2012, 20:14:43 »
Раздели ТемаНагоре

Днес около 11.30 на началната страница с обявите, най-отдолу, където пише потребителите разглеждащи сайта  Roll Eyes

Аааа ясно Smiley
Активен

maritta57
Вижте профила ми
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 24, 2012, 09:32:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, ето ме и мен тук Smiley
За сега тук имам само една оценка, положителна разбира се, в Продавалник са ми повече, но ще наваксам и тук. Липсва ми уюта и доверието в Продавалник, всеки втори взе да лъже и мами, потребители с много положителни оценки решават да мамят и крадът наред, да не говорим за новорегистрираните тарикати - аман!  Така че си се местя насам Smiley радвам се, че виждам и много познати потребители Smiley  Kiss
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #29 -: Май 24, 2012, 11:33:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, ето ме и мен тук Smiley
За сега тук имам само една оценка, положителна разбира се, в Продавалник са ми повече, но ще наваксам и тук. Липсва ми уюта и доверието в Продавалник, всеки втори взе да лъже и мами, потребители с много положителни оценки решават да мамят и крадът наред, да не говорим за новорегистрираните тарикати - аман!  Така че си се местя насам Smiley радвам се, че виждам и много познати потребители Smiley  Kiss

Добре дошла при нас отново Smiley Надявам се да ти е по-уютно  Smiley
Активен



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: