{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко струва Месечната ясла/ градина на детето Ви?  (Прочетена 29486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Август 31, 2010, 09:52:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ние в Шипка май сме най-добре -пълен месец излиза около 25лв,а ако детето отсъства  не се плаща нищо  Tongue.
Няма и такава задължителна такса,как така ходи-не ходи все се плаща (wow5).Не мисля,че е редно това  Sad

Това е положението. Има ли разходи и детето дори и да не присъства по уважителни причини, те си се трупали.
Активен

margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2010, 14:14:21 »
Раздели ТемаНагоре

Б-с 55.оолв ходи щерката само!
След 10дни сме в Ст.З и ми казаха/не съм плащала още/ 60.00лв за нея и 50% за малкия който ще е на ясла!
Общо 80.00лв за 2мата

ние плащаме 60лв.за каката,сега за малкия незнам колко ще е,но ако са в една градина-по закон не плащаш ли една такса и за двамата т.е. 60лв.?
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2010, 14:40:53 »
Раздели ТемаНагоре

Сега вече да кажа че явно не съм доразбрала лятото като ги записвах:И  2 мата са в 1 и съща градина и плащам 40.00(цяла такса за единия и 50% за другия)+20.00лв=общо е 60лв
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Септември 14, 2010, 19:27:17 »
Раздели ТемаНагоре

Днес ме sюрпризираха, че искат авансово таксите за градината вече. Ако детето отсъства, следващия месец се приспада, като сумата не може да падне под 50% от пълната такса. Да ни е честито. Фъндъкова ми става "любимка"

П.П. Забравих, искат ни и пари за циклене и лакиране на паркета в групата (ние сме във филиал)... Като до момента сме платили за боядисване на едното помещение, на масичките,  столчетата и пейките в двора. Купили сме ТВ и СД уредба и куп други неща..
« Последна редакция: Септември 14, 2010, 20:50:18 от Shu-shi » Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 15, 2010, 10:22:06 »
Раздели ТемаНагоре

в бургас е 50 лв пълната такса
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Септември 15, 2010, 12:56:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ходих при директорката на градината. Искането за авансово плащане на таксите е "пожелателно". Няма заповед от кмет или вътрешна такава в градината. Мисля да подам жалба срещу директорката. Това си е рекет.
Активен

margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Септември 15, 2010, 19:39:38 »
Раздели ТемаНагоре

Днес ме sюрпризираха, че искат авансово таксите за градината вече. Ако детето отсъства, следващия месец се приспада, като сумата не може да падне под 50% от пълната такса. Да ни е честито. Фъндъкова ми става "любимка"

П.П. Забравих, искат ни и пари за циклене и лакиране на паркета в групата (ние сме във филиал)... Като до момента сме платили за боядисване на едното помещение, на масичките,  столчетата и пейките в двора. Купили сме ТВ и СД уредба и куп други неща..

 Shocked Shocked,Ама какво е това дебелоочие,законно ли е да ви искат тези пари,мисля че и даренията са ПОЖЕЛАНИЕ,а не-задължителни!! Undecided
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 15, 2010, 19:52:45 »
Раздели ТемаНагоре

То е повече от дебелоочие. И понеже е една от "елитните" градини, освен това няма места в Сф за всички деца и родителите си мълчат.
Активен

Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 16, 2010, 20:59:08 »
Раздели ТемаНагоре

При нас задължителната такса е 10 лв. + 1.50 лв. на присъствен ден.
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Септември 17, 2010, 21:05:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ходих при директорката на градината. Искането за авансово плащане на таксите е "пожелателно". Няма заповед от кмет или вътрешна такава в градината. Мисля да подам жалба срещу директорката. Това си е рекет.
А не рискуваш ли да има по-специално отношение от директорката към детето или директно да направи някаква магария и да го отпише.....То в днешно време и с тоя зор за градини знае ли човек. Иначе аз съм ЗА жалбите - лично аз побърквам Столична община за щяло и нещяло  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 17, 2010, 22:34:08 »
Раздели ТемаНагоре

София-Люлин-60лв,отсъствал-30лв,половин ден-60лв
второ дете-половин такса
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2010, 19:58:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ходих при директорката на градината. Искането за авансово плащане на таксите е "пожелателно". Няма заповед от кмет или вътрешна такава в градината. Мисля да подам жалба срещу директорката. Това си е рекет.
А не рискуваш ли да има по-специално отношение от директорката към детето или директно да направи някаква магария и да го отпише.....То в днешно време и с тоя зор за градини знае ли човек. Иначе аз съм ЗА жалбите - лично аз побърквам Столична община за щяло и нещяло  Tongue

Aз предупредих, че ако има последствия върху детето ми, ще сезирам съответните органи. Няма как да отпише детето ми, защото съм изрядна относно такси и всякакви допълнителни измишльотини, които са ни поискали до сега. А и в София всичко минава през електронна система - кандидатстване, местене, мотив за евентуално изключване, както и месечните такси, които плащаме. Жалбата ще я подам не само от свое  име, няколко майки вече изявиха желание също да я подпишат.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 18, 2010, 12:22:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да допълня че и при нас преди се плащаше половин такса за второ дете, но сега Общинския съвет бил приел всяко дете да си плаща самостоятелна такса. Таксата към момента е 45лв,. Ако не ходи, не му се смята
А ние и детски не взимаме, защото са ни малко отгоре доходите  Huh?
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 18, 2010, 12:52:51 »
Раздели ТемаНагоре

1.66 лв на присъствен ден,това е в Ямбол...не сме купували CD,TV ... категорично ще откажа да дам пари за такива неща.Аз не си пращам детето на кино,а на градина да я занимават (gesture1)
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2010, 14:43:49 »
Раздели ТемаНагоре


Aз предупредих, че ако има последствия върху детето ми, ще сезирам съответните органи. Няма как да отпише детето ми, защото съм изрядна относно такси и всякакви допълнителни измишльотини, които са ни поискали до сега. А и в София всичко минава през електронна система - кандидатстване, местене, мотив за евентуално изключване, както и месечните такси, които плащаме. Жалбата ще я подам не само от свое  име, няколко майки вече изявиха желание също да я подпишат.
[/quote]

Относно електронната система, честно да ти кажа познавам хора които могат да я манипулират, стига да им се даде "стимул". Ама така като гледам май ще опирам до тях, че ако чакам по реда ще видя ясла само на снимка
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: