{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ от жени ходещи по магазините  (Прочетена 3362 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stan
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 20, 2010, 13:07:27 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Здравейте. Аз съм нов тук, а и съм май единствения мъж в сайта. Не знам дали мога аз да съм от помощ със съвет на някоя от вас за нещо , но разбира се ако мога на някой с нещо да помогна и разбирам от темата само питайте. Та. Аз да ползвам изцяло женското присъствие и да питам хора които имат нерви да обекалят по магазините . Знае ли някоя от вас магазин в София където  да продават големи номера обувки и маратонки на средни цени. Това е много сериозен проблем за мен. Особено за работни или ежедневни. За официални и по- за пазене има на цени от около и над 100 лв. А на мен освен такива ми трябват и работни и за ежедневно и спорт а освен гадни и миризливи китайски кецове моя номер го няма. Избора ми е да давам за маратонки и/или обувки по над 70-80 лв и да ги късам за 1 до 2 месеца или да съм с гуменки  >Sad
Идеята е да имат номера на 46 и до 48 Защото не винаги си отговарят и се случва като си поръчам през познати 47 да не ми стават. Или пък да се побирам в 46 примерно.
Цените да са примерно до 40 -50 лв на чифт 
Обиколките по Илиенци обикновенно ме докарват до нервна криза и агресивност още след 15 тата минута и си тръгвам. Миналата събота там моя номер освен на кецове не го намерих Undecided
Мерси за помоща и четенето на темата ми, дано има запознати с пазара поне тук  Smiley
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 20, 2010, 13:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Виж , аз ще ти кажа едно място , на мъж ми който носи 46 номер му взех от там страхотни естествена кожа дишащи маратонки за 13 лева , но втора употреба , изпрах ги , минах ги с препарати и тогава почна да ги носи , за сега проблеми няма , но ако си гнуслив не ходи , магазина се намира на лъвов мост , там където спира 11 рейс посока Сточна гара , точно на спирката , има много обувки , на втори а и на първи етаж и има големи размери , веднъж видях даже едни дето са 52 , иди все пак да видиш за какво става дума , ако си вземеш ще се радвам да споделиш че да съм доволна че съм помогнала
Активен

stan
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 20, 2010, 13:17:35 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси за бързия отговор , но забравих да спомена, че съм , абе не точно гнуслив, ама....  втора употреба дрехи, обувки и жилище     съм силно предубеден и   .....  Sad
Мерси много за помоща, но ще се задържа в сферата на новите
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2010, 18:00:07 »
Раздели ТемаНагоре

Я виж каква оферта ти намерих тук http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=7930&cat=70  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 20, 2010, 18:55:40 »
Раздели ТемаНагоре

виж в сайтовете -Ла Редут и Спортдирект ком-има и още други сайтове, там има доста големи номера, кеф ти фирмени, кеф ти по-обикновени
ако искаш, пиши на лични да не се сметне за реклама ;D
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 20, 2010, 20:36:54 »
Раздели ТемаНагоре

виж в сайтовете -Ла Редут и Спортдирект ком-има и още други сайтове, там има доста големи номера, кеф ти фирмени, кеф ти по-обикновени
ако искаш, пиши на лични да не се сметне за реклама ;D
Да и аз това щях да предложа.Във сайта laredoute има всякакви номера и различни модели,и на нормални цени
Виж там Smiley
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
gataka.gataka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2010, 21:19:35 »
Раздели ТемаНагоре

във всеки магазин на Стил 99 има предлагане на големи номера от 45 нагоре... винаги ми е правило впечатление, че обувките са много хубави , но моят съпруг носи 44 номер и все му бяха големи. проверете там...
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: