{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде всички майки да споделят с какво и кога хранят децата си!!!  (Прочетена 5113 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 05, 2011, 13:39:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте майчета,хайде да си бъдем полезни!Нека всяка мама,която желае да се включи в темата!Мисля,че ще бъде от полза,както за мен така и за други майчета!
Хайде аз да кажа първа и същевременно да искам и съвет!
Момченцето ми е на 1.3м!
Сутрин давам за закуска в 8ч.-попара,макарони,кус-кус и др..,на обяд 12ч.-супичка,манджичка,в 16ч.следобедна закуска-грис-халва,нишесте,кашичка и бисквитки и др...и в 20ч.-мляко и малко от нашата храна!Въпроса е там,че незнам дали е правилно!Ще се радвам за съвет!Притеснявам се,че малкия не приема достатъчно количество мляко!А относно него(млякото),незнам вече какво да му взимам,защото първо беше на Нан,след това на кисело мляко,прясно мляко,сега от няколко дни взех Нестле джуниър,но и него не иска!Четох,че Милумил било с вкус на ванилия и много се пиело от децата!Някой пробвал ли го е?Мисля и от него да пробвам!А иначе не е заслабнал и си хапва всичко,освен млякото! Sad
Знам,че всяко дете си е различно и неможе да яде всичко,но все пак много ще се радвам да прочета вашите мнения по въпроса! Smiley
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2011, 15:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли кой да помогне??? Roll Eyes
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2011, 15:36:30 »
Раздели ТемаНагоре

Ние пием само Аптамил - от самото начало и не сме го сменяли. За млякото за съжаление ще трябва да пробваш. Ако имаш позната ,която да ти отсипе малко да пробваш ще е чудесно защото Аптамила е 26лв кутията-900гр няма по-малка разсфасофка а Миломила е същото количество с 5-6лв по ефтино.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2011, 16:03:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами ще трябва да питам...Да видях че е скъпичко...Но само да пие,какво да се прави... Roll Eyes
А този Аптамил има ли по-различен вкус от другите АМ или не?
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 16:37:14 от bankova87 » Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2011, 23:15:06 »
Раздели ТемаНагоре

За млякото- Милумил е на пакети и може 1 пакет да си вземеш, който струва около 10лв. Не мисля че трябва да се притесняваш. Според мен детето ти яде добре. Млякото може да заместиш с други млечни продукти- масло, сирене, кашкавал ако си въвела. Никакво ли мляко не иска да пие или яде. Кисело мляко не яде ли  Sad По принцип децата го харесват с плодове или бисквити
Големия ми син не искаше да пие мляко след като се отби, но никога не съм се притеснявала. В крайна сметка пие каквото му харесва. Според мен ако не иска АМ няма да хареса и Милумил-а Kiss
Все пак опитай да слагаш повече сирене в попарата, кус- куса. Може и на филийка
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2011, 23:23:35 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за помощта мила! Kiss
Ами яде си киселото мляко с плодове,но с малко зор,сиренце,кашкавал и прясното мляко също,но когато е на попара с грис и т.н.,аз затова и наблягам да му правя повече неща с мляко! Smiley
А колкото до сиренето до каква възраст трябва да се изкисва?Благодаря!  Roll Eyes
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2011, 13:33:27 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте майчета,хайде да си бъдем полезни!Нека всяка мама,която желае да се включи в темата!Мисля,че ще бъде от полза,както за мен така и за други майчета!
Хайде аз да кажа първа и същевременно да искам и съвет!
Момченцето ми е на 1.3м!
Сутрин давам за закуска в 8ч.-попара,макарони,кус-кус и др..,на обяд 12ч.-супичка,манджичка,в 16ч.следобедна закуска-грис-халва,нишесте,кашичка и бисквитки и др...и в 20ч.-мляко и малко от нашата храна!Въпроса е там,че незнам дали е правилно!Ще се радвам за съвет!Притеснявам се,че малкия не приема достатъчно количество мляко!А относно него(млякото),незнам вече какво да му взимам,защото първо беше на Нан,след това на кисело мляко,прясно мляко,сега от няколко дни взех Нестле джуниър,но и него не иска!Четох,че Милумил било с вкус на ванилия и много се пиело от децата!Някой пробвал ли го е?Мисля и от него да пробвам!А иначе не е заслабнал и си хапва всичко,освен млякото! Sad
Знам,че всяко дете си е различно и неможе да яде всичко,но все пак много ще се радвам да прочета вашите мнения по въпроса! Smiley
Според мен много добре си храниш детето. Относно млякото като количество то се компенсира от сирене , кашкавал и другите млечни продукти. В десертите мляко с ориз , мляко с грис ..... плодовите млека много ги харесват децата ... пак даваш мляко Аз не бих давала вече адаптирано мляко незнам но май съм си втълпила че и то донякъде и причина за проблемите които си имам с каката , както и ранното захранване, неправилното захранване..... Все е било по съвет на лекаря и стриктно съм спазвала. На тази възраст за която пишеш имам познати немогат да си накарат децата да приемат нормална храна хранят ги с пици , сладки , шоколад, солети, зрънчо.....само за да хапнат нещо. Храни, които аз не съм давала, но пак имаме проблем - алергии , много е злояда ... постоянно болна.. а сега и ревнува и иска да я храним иначе не слага и лъжица в устата а е на 6 години.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 08:26:26 от s0n1a » Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2011, 15:04:08 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за помощта мила! Kiss
Ами яде си киселото мляко с плодове,но с малко зор,сиренце,кашкавал и прясното мляко също,но когато е на попара с грис и т.н.,аз затова и наблягам да му правя повече неща с мляко! Smiley
А колкото до сиренето до каква възраст трябва да се изкисва?Благодаря!  Roll Eyes

Аз лично бих искизвала сирене доста дълго. Големия е на 3,5г и продължавама да изкисвам, но аз самата не обичам солено сирене Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2011, 23:40:16 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за съвета! Kiss
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 01, 2011, 21:54:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ние се храним така долу горе
7-7:30 АМ
10:30-11 пасирана попарка с вода сухарче сиренце(още неможем да дъвчем,а с чай не ще и да я близне)
на обед пюре един ден зеленчук,един месце като месцето върви по-добре(бащинка Wink)
следобед пюре,каша или нишестенце(от скоро)много обича бананче
вечер пак млекце Cheesy
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: