{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пуснат филтър за размяна  (Прочетена 8099 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Февруари 12, 2012, 18:40:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Днес приключих програмирането на филтъра за размяна. Вече при разглеждане на категории можете да сложите филтър да показва само обяви които са маркирани за Размяна или които Не желаят размяна. Надявам се да останете доволни. Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2012, 23:08:40 »
Раздели ТемаНагоре

 (super1)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2012, 12:54:21 »
Раздели ТемаНагоре

С този филтър ме спечелихте иначе се бях отказала от сайта но сега се завърнах Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2012, 16:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

С този филтър ме спечелихте иначе се бях отказала от сайта но сега се завърнах Smiley

Голям зор беше, но се справих Smiley Сега малко ще се отдам на семейството и после ще продължим с нововъведенията които сте поискали Smiley
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2012, 21:03:59 »
Раздели ТемаНагоре

 (super1)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2012, 09:19:00 »
Раздели ТемаНагоре

С този филтър ме спечелихте иначе се бях отказала от сайта но сега се завърнах Smiley

Голям зор беше, но се справих Smiley Сега малко ще се отдам на семейството и после ще продължим с нововъведенията които сте поискали Smiley
Нали моето желание се изпълни аз съм доволна  Tongue Имате заслужена почивка сега  Wink
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2012, 10:43:47 »
Раздели ТемаНагоре

С този филтър ме спечелихте иначе се бях отказала от сайта но сега се завърнах Smiley

Голям зор беше, но се справих Smiley Сега малко ще се отдам на семейството и после ще продължим с нововъведенията които сте поискали Smiley
Нали моето желание се изпълни аз съм доволна  Tongue Имате заслужена почивка сега  Wink

Радвам се, че сте доволни. Виждам, че посещенията, регистрациите и обявите в сайта се увеличават постоянно. Това означава, че надигаме глава. Скоро почват игрите с награди и се надявам, това да доведе и до още по-голям интерес.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: