{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евтина козметика,от която сме доволни  (Прочетена 37365 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2010, 18:50:46 »
Раздели ТемаНагоре

И моята дьщеря вчера се прибра и ми каза,че си е купила фдт на импала в шишенце ,но за 10лв.И се сетих за тази тема. Да не са я изльгали?Като гледам вие на какви цени сте ги взимали ,а тя :Smiley Или е врьтнала мен Huh? Но пьк и стои наистина чудесно! Wink

Този в шише с пулверизатор с по-скъп и сестра ми е мн. доволна от него. Този в тубата е 4-5 лв.
Благодаря ти! Kiss
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2010, 21:59:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз искам да похваля интимния лосион на Bilka  Smiley
Мирише невероятно и е само 3лв от Кауфланд  Cool
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 08, 2010, 14:17:20 »
Раздели ТемаНагоре

 И извън темата, просто не мога да не го похваля това - препарат за чистене е, казва се А1, около 2 лева е, смесителите в банята лъсват без да търкаш, Cif ряпа да яде Smiley))))
[/quote]
Признай без бой откъде го купи  Tongue  Kiss ,че са ми слабост  :Smiley,иначе преди 3 дни купих импалата-и аз номер 3 (фон дьо тен) за 4.80 от Хаджи Димитър и крема за лице и този за ръце на Билка-с мавруд,мноого съм доволна  Cheesy
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #33 -: Ноември 08, 2010, 14:40:01 »
Раздели ТемаНагоре

Между другото продуктите на Билка са доста хубави и на съвсем нормални цени.Аз преди ползвах тоник за лице на Лореал,но впоследствие нямаше откъде да си го купувам(просто няма магазин близо до нас) и започнах да си купувам тоник на Билка.За 5лв.е страхотен.
Също съм много доволна от крема против стрии на Дева.Всъщност незнам дали той е имал заслуга,но по време на бремеността (с близнаци) не ми излезе нито една стрия никъде.Корема ми е чист като бебешка кожа Cheesy И това удоволствие само за 5лв.И мирише много приятно.
След като родих пък се мазах пак с крем за стягане на кожата на Дева и ако щете вярвайте,но след месец нямах и помен от увиснала кожа на корема.А корема ми беше ОГРОМЕН Wink Представете си как стартирах от 62см. и в деня на раждането ми премериха корем с около 130см. обиколка.
Активен


denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 16, 2010, 14:13:17 »
Раздели ТемаНагоре

А миналата седмица ми подариха спирала Голдън Роуз-2 в 1.Да Ви кажа останах учудена като я пробвах.Много е добра и цената и е май около 3 лв.

аз също ползвам тази спирала и съм много доволна.наистина е страхотна  Smiley
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2010, 22:40:46 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е тук мястото да похваля един бг крем против подсичане-казва се детски крем на гален фарма, чудесен е, струва само 1.90 и е страхотна алтернатива на хипп, бюбхен и др.марки, които съм ползвала.Иначе за дамската козметика-мога да кажа, че съм доволна от душ геловете на малиция и фа.
Активен
ми6ми6
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 04, 2010, 09:36:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да похваля коментираните по други форуми и теми лакове на Catherine Arley.Няма такава трайност, стои по седмица на ноктите ми, при условие, че не се щадя-чистене ,Cif, готвене и т.н.!Аз ги купувам за 2.40 и си струва, особено холограмните са много интересни.

Друго евтинко от което не се отказвам са тоалетните млека на Ариес козметикс-1.40-1.80.Използвам го за почистване на грим.Ползвала съм почти всичките видове, те са с различен цвят капачки и от всички съм доволна!

И аз искам , между другото ,инфо за препарата за почистване А1,pls!
Активен

Разчитам на взаимна коректност!!!
Изчаквам записал се максимум 12 часа да реши, след което давам ред на следващия.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
За пратки над 15 лв.-парите предварително,достатъчно стрес имаме в ежедневието , за да се притеснявам и за това.
Пращам за проба само след предварителна уговорка и то в краен случай-давам подробни размери в обявата!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #37 -: Декември 04, 2010, 11:19:38 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък не мога да живея без  Dove  Tongue Cheesy



Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 04, 2010, 12:21:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да похваля коментираните по други форуми и теми лакове на Catherine Arley.Няма такава трайност, стои по седмица на ноктите ми, при условие, че не се щадя-чистене ,Cif, готвене и т.н.!Аз ги купувам за 2.40 и си струва, особено холограмните са много интересни.

И на мен много ми харесва марката,даже бях писала за една тяхна спирала,но незнам откъде да си ги намирам вече..може ли да ми кажеш къде ги има в София,понеже някъде бях чела,че си от там Tongue
Иначе вчера си купих пудра на импала-супер е и беше 3,20 Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
radiant
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 05, 2010, 16:51:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм голям фен на Катрин Арли - в София има на пазарчето на Младост 1 два магазина за козметика, в единия имат абсолютно всичко на марката. Но на мен ми е доста далече, ако някой знае друго място, ще съм благодарна.
Също от спиралите на Импала по-хубави не съм ползвала, но вече трудно ги намирам, кажете вие откъде ги взимате, също ме интересува Мис Спорти къде да намеря?
Друго - матовите лакове на Мода са супер.
« Последна редакция: Декември 05, 2010, 16:53:18 от radiant » Активен

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=91224&profile_type=feedback
---------------------------------------------------------------------------------------
1. Моля ви учтиво, пишете лс след "запис".
2. Вече пращам на първия дал адрес на лс, писнало ми е да губя купувачи заради други, които мислят с дни след "запис".
3. Предпочитам изпращането и плащането да стават в един и същи ден.
4. Коректна съм, отворена съм към всякакви договорки, моля комуникирайте.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 06, 2010, 23:09:38 »
Раздели ТемаНагоре

На Импала козметика има в малкия цум,за спирали не съм сигурна,но фдт и пудри има,може да провериш.А мис спорти има в DM (до лъвов мост,или в сердика център има) - те имат една невероятна зелена спирала.4 и 60 струва някъде,четката е гумена,разделя миглите перфектно,моите са адски гъсти и си имаме малко проблеми помежду си  Cheesy Та тя ги удължава,подрежда като ветрило и изобщо адски ми харесва,но то си е до мигли..ако някой се чуди,не е скъпа,нека опита.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
radiant
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 07, 2010, 12:36:37 »
Раздели ТемаНагоре

Да, за мис спорти заради зелената спирала питам и аз - зарибих се да я пробвам след рекламата, която й направи Smiley
Активен

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=91224&profile_type=feedback
---------------------------------------------------------------------------------------
1. Моля ви учтиво, пишете лс след "запис".
2. Вече пращам на първия дал адрес на лс, писнало ми е да губя купувачи заради други, които мислят с дни след "запис".
3. Предпочитам изпращането и плащането да стават в един и същи ден.
4. Коректна съм, отворена съм към всякакви договорки, моля комуникирайте.
ми6ми6
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 08, 2010, 11:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да похваля коментираните по други форуми и теми лакове на Catherine Arley.Няма такава трайност, стои по седмица на ноктите ми, при условие, че не се щадя-чистене ,Cif, готвене и т.н.!Аз ги купувам за 2.40 и си струва, особено холограмните са много интересни.

И на мен много ми харесва марката,даже бях писала за една тяхна спирала,но незнам откъде да си ги намирам вече..може ли да ми кажеш къде ги има в София,понеже някъде бях чела,че си от там Tongue
Иначе вчера си купих пудра на импала-супер е и беше 3,20 Smiley

Вече ги има почти навсякде. Аз ги купувам от Люлин.Има ги и в едно магазинче за козметина в подлеза на НДК( срещу Тенденз-а).
Активен

Разчитам на взаимна коректност!!!
Изчаквам записал се максимум 12 часа да реши, след което давам ред на следващия.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
За пратки над 15 лв.-парите предварително,достатъчно стрес имаме в ежедневието , за да се притеснявам и за това.
Пращам за проба само след предварителна уговорка и то в краен случай-давам подробни размери в обявата!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 08, 2010, 19:59:44 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси,но да питам последно на НДК само лаковете ли има,мен ме интересуват спиралите и фдт?
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ми6ми6
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 11, 2010, 12:18:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси,но да питам последно на НДК само лаковете ли има,мен ме интересуват спиралите и фдт?

Днес ще мина и ще видя Cheesy

Иначе за фдт на Импала-и аз си взех тройката, много ми харесва:)
Активен

Разчитам на взаимна коректност!!!
Изчаквам записал се максимум 12 часа да реши, след което давам ред на следващия.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
За пратки над 15 лв.-парите предварително,достатъчно стрес имаме в ежедневието , за да се притеснявам и за това.
Пращам за проба само след предварителна уговорка и то в краен случай-давам подробни размери в обявата!


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: