{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евтина козметика,от която сме доволни  (Прочетена 37228 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ilona
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Август 09, 2010, 20:44:01 »
Раздели ТемаНагоре

еи супер темичка браво, та и аз да кажа за фдт, моята кожа е комбинирана.....гадна работа, на места много суха на други пък се омазнява,,та прабвала съм какво ли не...и тъй като съм на 32 не ми е хрумвало да търся фдт за зряла кожа, но окакто пробвах този на Орифлейм за защита от стареене,,,, Shocked   всичко си доиде на място,,,взимам го само на промоции окло (12-13 лева) иначе е доста по-скъп , но си заслужава, хаби се много бавно, хем е покривен, хем е лек, и най-важно не седи като маска,,,,,,,,,,
верно не е 4 лева, но не ми се рискува да слагам разни ,,,,от разни места,,,дето не се знае как са съхранявани,,,та нали си го слагаме на лицето,,,
Активен

Давам точни описания, коректна съм,както почти всички и аз имам положителни оценки от ,,другия,, сайт,,,,,успех на всички и нека се уважаваме!
Lolabelle
корект
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Август 09, 2010, 21:23:49 »
Раздели ТемаНагоре

и аз от 2 години само на импала ползвам фон дю тена,супер е,а и е на 4.5о тук при нас,другаде незнам,на bilka-ползвам цялата им серия/шампоан,тоалетно мляко,розова вода,хининова вода/супер доволна съм

Ех момичета, ако сте млади и красиви, защо по дяволите ви е фон дьо тен  Huh? Huh?
Активен

Пощенските са за сметка на купувача, ако не е упоменато изрично в обявата. Не бавя пратки и записи!!! Очаквам същото от вас!!! 0899 008 553
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Август 09, 2010, 22:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

На мен лично,защото от възрастта ми ми излиза акне от време на време,ранички и тн.Не е нищо сериозно де,появяват се по 2-3 тук-таме,но не обичам да се гледам с тях Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Lolabelle
корект
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Август 10, 2010, 00:00:01 »
Раздели ТемаНагоре

На мен лично,защото от възрастта ми ми излиза акне от време на време,ранички и тн.Не е нищо сериозно де,появяват се по 2-3 тук-таме,но не обичам да се гледам с тях Cheesy

това ок
но по улиците гледам безумно млади момичета със 100% перфектни лица, неумело намазани с 5 тона фон дьо тен
що са мода е да се правят грозни
като не могат
да попитат
фон дьо тен се слага с мокра гъбичка
 Wink
Активен

Пощенските са за сметка на купувача, ако не е упоменато изрично в обявата. Не бавя пратки и записи!!! Очаквам същото от вас!!! 0899 008 553
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Август 10, 2010, 00:03:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аа,това предполагам е защото се мажат на тъмно,а на дневна светлина е съвсем различно-аз се "клепам" дори на терасата,за да не се получават черти,петна и тн.Иначе си се гримирам вътре и съм доволна от резултата.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Септември 08, 2010, 12:58:33 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се запиша,на Импала ползвам молива за вежди и този за очи-направо съм очарована,особено от "веждовия" Cheesy,не се размазва,даже и като забравя и си ги подредя с пръстче  Tongue,и освен това останах изненадана от пудрата на Ейвън-и то евтината-на "Колор тренд",цената е 4.20-5.20,зависи от офертата ,дори лятото я ползвам съвсем по малко без фондьотен-въобще не личи че си с пудра и въпреки това прикрива зачервеното покрай нослето и бузките. Cool.За шампоан-позвам само Клиър,имам себорея и години наред не се оправях с нищо,но този ми помага при редовна употреба,вземам го от Метро-400мл. за 7.20 мисля беше.
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Септември 17, 2010, 23:47:55 »
Раздели ТемаНагоре

Наскоро открих балсамчетата за устни на Perfect (най-известни са им май лаковете за нокти) - има ги в аптеките за някакви стотинки,до левче.Много омекотяват и не лепне,както повечето ми балсами,или след това да се напукат устните.Най-страхотно е с прасковата Tongue
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
SuNnY SkY
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 18, 2010, 13:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

Доволна съм и ползвам от много време молив за очи на Бруклин и перлички (руж) на Флор Мар.
Активен

eli-pate
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 18, 2010, 14:41:27 »
Раздели ТемаНагоре

направи сполучлива покупка  Smiley
Разбира се аз ще започна.Най-голямото ми "попадение" беше една спирала с прозрачна капачка на Catherine Arley,около 4лв. беше,подрежда миглите идеално,а моите трудно ги укротявам дори с ланком.

ползвала съм пудра на тази неизвестна за мен марка и останах очарована.
Активен

имам регистрация в еконт
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Септември 19, 2010, 13:29:43 »
Раздели ТемаНагоре

Дъщеря ми също ползва фдт на Импала 3 и много доволна Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 21, 2010, 18:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

Да,наистина са супер,аз миналата седмица си взех техен руж и съм очарована Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Септември 21, 2010, 21:50:48 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм много доволна от Импала, имат и един молив черен за опушен грим, страхотен е. Доволна съм и от една маска за коса на Озрен с бира май беше, от Кауфланд си я купих, мале страхотна става косата, а аз изобщо не си харесвам косата по принцип. И извън темата, просто не мога да не го похваля това - препарат за чистене е, казва се А1, около 2 лева е, смесителите в банята лъсват без да търкаш, Cif ряпа да яде Smiley))))
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 29, 2010, 13:45:10 »
Раздели ТемаНагоре

И моята дьщеря вчера се прибра и ми каза,че си е купила фдт на импала в шишенце ,но за 10лв.И се сетих за тази тема. Да не са я изльгали?Като гледам вие на какви цени сте ги взимали ,а тя :Smiley Или е врьтнала мен Huh? Но пьк и стои наистина чудесно! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
777111999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 29, 2010, 15:54:17 »
Раздели ТемаНагоре

И моята дьщеря вчера се прибра и ми каза,че си е купила фдт на импала в шишенце ,но за 10лв.И се сетих за тази тема. Да не са я изльгали?Като гледам вие на какви цени сте ги взимали ,а тя :Smiley Или е врьтнала мен Huh? Но пьк и стои наистина чудесно! Wink

Този в шише с пулверизатор с по-скъп и сестра ми е мн. доволна от него. Този в тубата е 4-5 лв.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 29, 2010, 17:16:58 »
Раздели ТемаНагоре

На мен когато съм под стрес ми се появява пърхут,тогава използвам Клиър -за обем.Иначе редувам Елсев с пчелно млечеце и 5-та.Балсамите са същите плюс Орзен с пчелно млечеце.А и маската е страхотна,но омазнява малко,така че не е подходяща за хора с мазни коси(поне според мен).А миналата седмица ми подариха спирала Голдън Роуз-2 в 1.Да Ви кажа останах учудена като я пробвах.Много е добра и цената и е май около 3 лв.
Активен



Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: