{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евтина козметика,от която сме доволни  (Прочетена 37373 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 18, 2010, 19:59:55 »
Раздели ТемаНагоре

Реших и аз да пусна една темичка-има таква почти във всеки форум,не може да сме назад Cheesy Та идеята е всеки да сподели някаква евтина козметика,на която е попадал случайно или неслучайно и е оставал очарован.Пак казвам не става дума за Loreal и Dior примерно,нещо от по-ниска класа,което ни допада.Така ще може да обменим мнения,някой да последва примера на друг и да си направи сполучлива покупка  Smiley
Разбира се аз ще започна.Най-голямото ми "попадение" беше една спирала с прозрачна капачка на Catherine Arley,около 4лв. беше,подрежда миглите идеално,а моите трудно ги укротявам дори с ланком.
Други продукти,от които съм доволна са на Impala -спирали и фон дьо тен.
Също така зелената спиралa на Miss sporty е върха,крем за ръце на Дева с борово масло и шампоана с бира на Milva.Да не забравя лосион за тяло на Rubella с шоколад,ухае страхотно и омекотява.
Хайде дами,сега сте вие,надявам се темата да ви хареса и да се развива  Wink
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2010, 17:32:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм доволна от Bilka. В момента използвам тяхно мляко за лице и е супер
Друго,друго...имам лосионите Rubella за които говориш и много ми допадат като аромат,издокарали са ги  ;D ;D
Има и едни балсамчета за устни за по 1 лв ,има ги в аптеките и по по-големите вериги магазини и те ми харесват
Има сигурно и други неща,но в момента за тях се сещам
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2010, 20:21:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като ида в пощата за пратките и записите, все забързвам по нещо на ЕВТЕРПА. Пощите им били дистрибутори или нещо такова - продават на производствени цени. Вече съм пробвала почти всички шампоани, крема против бръчки, другият за овлажняване около очите. Парфюмите не ми допадат много, твърде сладникави са за моя вкус.
Миналата седмица си направих поръчка от "Българска роза" , пак през пощата /и на тях били дистрибутори/, но още не съм я получила. Скоро ще се отчета и за тях. Разбрах само, че е с оригинално българско розово масло. Колежка, която миналия месец се върна от 2 год. специализация в Япония, ми каза, че и там ги продават продуктите на "Българска роза" и много ги търсят.
Разбрали сте вече - без да искам се оказа, че съм "Подкрепи българското" ;D
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
g_6u6i4
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2010, 14:58:53 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък съм свикнала с НИВЕА много съм доволна   Cheesy ;D
Активен

vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 05, 2010, 21:38:40 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesecake, би ли споделила за фон дьо тена на Impala.По други форуми също съм чела добри отзиви за него.Мен ме интересува дали е покривен или е по-лек
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 05, 2010, 22:00:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз го използвам-№3.Моята кожа е много суха и досега каквито и фон дьо тени да съм използвала,кожата ми стои като на люспички.Много гадно.Но сега първо крем Нивеа,после Импала и изглеждам като от списание  ;D  Много добре покрива!
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 06, 2010, 00:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

Да,наистина,аз още може да се каже,че съм в пубертета и имам ранички по лицето-не акне,ами направо ми излизат рани тук таме.Може да са 2-3,но ми бъркат в нервната система.Позлвала съм фдт Манхатън,Мейбълин-в частност Affinitone прехваленият,професиоанлен на Дермакол,Виши,но откакто се срещнах с Импалата му се врекох във вярност  Cheesy Покривен е,не лъщи( както например Афинитона,който на 30-тата минута вече е непоносим),много приятна констистенция е-средно гъст,и се разнася невероятно лесно.Абе за мен е най-добрият,както казах имала съм всякакви марки и от всякакви цени,но това е моят фдт.И аз съм с номер 3,той май е най-купуваният.http://www.nisea-bg.com/images/impala-brooklin/FDTimpala.jpg - ето го как изглежда.Моята кожа ту прекалено се изсушава,ту се омазнява адски много.Това явно е от възрастта,но се радвам,че си реших проблема със замаскирването.Само да ти кажа ако си го взимаш-внимавай откъде,понеже има огромна разлика в цените.Незнам откъде си,но в София си го взимам за 4,60 от едно квартално магазинче,а в центъра съм ги виждала по 6-7 лв.Не че пак е много,но да кажа.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
mjovkova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 06, 2010, 09:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

радвам се ,че има такава тема . Останах невероятно доволна от новата серия на Дева с Q10 и хилоронова киселинаи ретинол, нещо невероятно е. За първи път пробвах бг козметика и останах очарована от качеството и ефекта. по 7 лв са нощен, дневен и серум за очи.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 06, 2010, 14:28:28 »
Раздели ТемаНагоре

Аз Импалата си я купувам за 3,80 лв.Явно има доста голяма разлика в цените  Shocked
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 06, 2010, 15:19:44 »
Раздели ТемаНагоре

Леле,много малко  Shocked АЗ най-евтината,която съм срещала е 4,60 и по толкова си я купувам.Ти от София лиси,къде ги има толкоз евтини?
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 06, 2010, 15:32:30 »
Раздели ТемаНагоре

Пловдив  ;D
Ние майничките си пазаруваме евтино  Tongue  ;D  ;D
Активен

vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 06, 2010, 21:50:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък днес на четири места проверих за фон дьо тена на Impala и никъде го няма.
За София става въпрос.
Активен
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 06, 2010, 22:26:07 »
Раздели ТемаНагоре

и аз от 2 години само на импала ползвам фон дю тена,супер е,а и е на 4.5о тук при нас,другаде незнам,на bilka-ползвам цялата им серия/шампоан,тоалетно мляко,розова вода,хининова вода/супер доволна съм
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 09, 2010, 17:52:56 »
Раздели ТемаНагоре

vefii,незнам от кой квартал си,но Пиротска я знаеш със сигурност.Има ги в малкия ЦУМ,но са по-скъпи-към 5 и нещо бяха.Като тръгнеш по Пиротска в посока Халите-Ботев накрая съвсем преди да излезеш на Ботев,при колоните има една синя(май) бутка,има наредени хиляди червила,фдт,сенки,дезодоранти и тн.Бутката е точно пред един магазин за бельо.Дано съм те ориентирала-там са 4 и нещо,аз не исках да си взимам от такива места,но ми се наложи и си беше ОК.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 09, 2010, 20:22:37 »
Раздели ТемаНагоре

А слънцезащитна освен да е евтина и да е качествена дали има?
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!



Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: