{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Vesy78 Некоректна Чакам си парите почти 2 месеца  (Прочетена 6889 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 08, 2012, 16:40:33 »
Раздели ТемаНагоре

Изпратих й пратка на 20 декември на стойност 8 лв + 1,75 пощенски . От тогава не съм получила запис .
Моля , който информация за нея да ми пише , защото си искам парите .
Ако не е против правилата давам линк и към другата тема за нея http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum-vesy78-ne-si-plati/p26844

Нашата "сделка" беше в другия сайт , но видях , че и тук има тема срещу нея .
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2012, 16:42:18 »
Раздели ТемаНагоре

Виждам , че не може да се публикуват линкове към други сайтове , но предполагам знаете , че говоря за П р о д а в а,л н, и к
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2012, 18:22:47 »
Раздели ТемаНагоре

хах таз Веси ме мота да ми прати една сребърна гривна сигурно 2 седмици,плюнчих се малко тук по сайта та я изпрати,шефе време е да я скастриш с някое червено надписче........
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2012, 21:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата е маркирана като некоректен потребител!
Активен

kate
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 11, 2013, 14:38:44 »
Раздели ТемаНагоре

Parvo za paturkite sa prateni parite na 08.03.2013 kato telegrafi4en zapis ie praten ot selo Katunci kam 14 4asa, a kam onazi sas obuvkite kak mi sloji adresa i telefona tuk v saita taka 6te si imame seriozni razpravii s neq, za6toto nqma6 pravo da mi dava6 li4ni danni.Kak mi gi pusne6 6te podam oplakvane za iznasqne na li4ni danni.I ti kazax az ne sam luda da obuq 4exli mart mesec a
Активен

sharepoint certification   sharepoint certification
mcat   mcat
lsat   lsat
ged practice test   ged practice test
itil v3   itil v3
nehaali
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2013, 08:23:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз писах и на другия модератор.Той ми прати съобщението,което му е пратила тя.Естествено,ужасно описание на дрехата,мога да го копирам.На модератора е казала,че е пратено преди 1 седмица,а вие видяхте бележката,че е от 11.06.Аз не искам нищо да ми изпраща вече.Не искам да ползвам този органайзер,той се опетни с името на собственичката му.Не го искам.Не искам и комплекта,смятам че е носен достатъчно за 1 месеца.Да си ги задържи.Но държанието и беше недопустимо!Затова реших да се оплача!Да ме нарича ''тъпо'' по телефона,просто нямам думи вече.Отказвам се да се занимавам с хора с толкова грозни постъпки и такава комуникация и държание!
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: