{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректен потребител vetka-ivetka  (Прочетена 7204 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
simzdrav
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 24, 2012, 08:52:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Да пиша и аз за некоректен потребител vetka-ivetka. Въпреки 2-те и отрицателни оценки реших да и се доверя и и изпратих панталон на 06.01 без предварително плащане, че даже реших пощенските да са за моя сметка по случай именния и ден  Sad
Последно тя ми писа това на 14.01: "Zdravei,mila v4era polu4ih pantalona i v ponedelnik 6te otida da pusna zapisa i 6te ti pi6a mnogo blagodarq napravo e super !", но до момента нито пише, нито праща запис -става въпрос за 8 лева.
Ами, в общи линии - това е. Дамата ми беше дала адрес във Врачеш, не знам дали е коректно да и пиша името.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2012, 11:05:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Да пиша и аз за некоректен потребител vetka-ivetka. Въпреки 2-те и отрицателни оценки реших да и се доверя и и изпратих панталон на 06.01 без предварително плащане, че даже реших пощенските да са за моя сметка по случай именния и ден  Sad
Последно тя ми писа това на 14.01: "Zdravei,mila v4era polu4ih pantalona i v ponedelnik 6te otida da pusna zapisa i 6te ti pi6a mnogo blagodarq napravo e super !", но до момента нито пише, нито праща запис -става въпрос за 8 лева.
Ами, в общи линии - това е. Дамата ми беше дала адрес във Врачеш, не знам дали е коректно да и пиша името.

Така, на дамата и писах на лични и майл. Маркирана е като некоректна и това се вижда във всичките и коментари и обяви. За момента е това. После евентуално ще мислим друго
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Януари 24, 2012, 12:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Да пиша и аз за некоректен потребител vetka-ivetka. Въпреки 2-те и отрицателни оценки реших да и се доверя и и изпратих панталон на 06.01 без предварително плащане, че даже реших пощенските да са за моя сметка по случай именния и ден  Sad
Последно тя ми писа това на 14.01: "Zdravei,mila v4era polu4ih pantalona i v ponedelnik 6te otida da pusna zapisa i 6te ti pi6a mnogo blagodarq napravo e super !", но до момента нито пише, нито праща запис -става въпрос за 8 лева.
Ами, в общи линии - това е. Дамата ми беше дала адрес във Врачеш, не знам дали е коректно да и пиша името.
Явно си на принципа "да продадеш на всяка цена" е защо ?Как може да е само с отрицателни и въпреки това да се довериш не мога да си го обясня.Нищо лично само изразявам мнение за нелепата ти постъпка  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
simzdrav
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2012, 13:40:03 »
Раздели ТемаНагоре

Не ми е принцип продаването на всяка цена и в сайта по-скоро пазарувам, отколкото продавам. Просто до сега не съм била лъгана и дори при покупките си винаги съм изпращала първо парите, а после чакам да ми пратят покупката. Не знам - може би съм леко наивна в това отношение, но си права, че грешката си е моя.
Писах тук за да предупредя останалите, защото на потребителката не са и само отрицателни оценките - има и положителни и то от хора с добър рейтинг.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.
simzdrav
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2012, 13:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за съдействието!

Здравейте,
Да пиша и аз за некоректен потребител vetka-ivetka. Въпреки 2-те и отрицателни оценки реших да и се доверя и и изпратих панталон на 06.01 без предварително плащане, че даже реших пощенските да са за моя сметка по случай именния и ден  Sad
Последно тя ми писа това на 14.01: "Zdravei,mila v4era polu4ih pantalona i v ponedelnik 6te otida da pusna zapisa i 6te ti pi6a mnogo blagodarq napravo e super !", но до момента нито пише, нито праща запис -става въпрос за 8 лева.
Ами, в общи линии - това е. Дамата ми беше дала адрес във Врачеш, не знам дали е коректно да и пиша името.

Така, на дамата и писах на лични и майл. Маркирана е като некоректна и това се вижда във всичките и коментари и обяви. За момента е това. После евентуално ще мислим друго
Активен

Коректна съм и очаквам същото.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2012, 17:03:00 »
Раздели ТемаНагоре

Не ми е принцип продаването на всяка цена и в сайта по-скоро пазарувам, отколкото продавам. Просто до сега не съм била лъгана и дори при покупките си винаги съм изпращала първо парите, а после чакам да ми пратят покупката. Не знам - може би съм леко наивна в това отношение, но си права, че грешката си е моя.
Писах тук за да предупредя останалите, защото на потребителката не са и само отрицателни оценките - има и положителни и то от хора с добър рейтинг.

За напред да си имаш едно на ум  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
simzdrav
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2012, 08:51:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Темата си има продължение Smiley
Представете си - дамата иска информация за друг панталон, който продавам - http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=194701
То бива наглост, но това ми идва в повече!
« Последна редакция: Ноември 11, 2012, 08:53:49 от simzdrav » Активен

Коректна съм и очаквам същото.
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 03, 2012, 12:06:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Темата си има продължение Smiley
Представете си - дамата иска информация за друг панталон, който продавам - http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=194701
То бива наглост, но това ми идва в повече!

Изпращайте с наложен платеж ако е по Еконт, загубите са минимални. Освен това ако имате регистрация във виртуалния им кабинет може да си подготвяте от тук пратките с намаление.

 
Рейтингът й е много шарен - не изпращайте на такива хора друг път без предварително плащане. Дано да Ви плати! А за панталона - праща парите за двата панталона + пощенските за втория и тогава й изпращате втория панталон. Успех!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
mashinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2013, 14:47:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Да пиша и аз за некоректен потребител vetka-ivetka. Въпреки 2-те и отрицателни оценки реших да и се доверя и и изпратих панталон на 06.01 без предварително плащане, че даже реших пощенските да са за моя сметка по случай именния и ден  Sad
Последно тя ми писа това на 14.01: "Zdravei,mila v4era polu4ih pantalona i v ponedelnik 6te otida da pusna zapisa i 6te ti pi6a mnogo blagodarq napravo e super !", но до момента нито пише, нито праща запис -става въпрос за 8 лева.
Ами, в общи линии - това е. Дамата ми беше дала адрес във Врачеш, не знам дали е коректно да и пиша името.

според мен щом сте направили чак такива "отстъпки",трябвало е да искате поне наложен платеж за да сте сигурни защото така нищо чудно да си получи панталона а после вие ходете я търсете защото не ви е изпратила парите има много такива хора така че трябва да имате вече едно на ум ако отново ще правите така Smiley Wink

Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: