{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
...колко често пазаруваме дрехи и/или аксесоари..?
всеки ден се издокарвам с нещо ново - 8 (6.9%)
няколко пъти в седмицата,ако си харесам нещо - 45 (38.8%)
по-рядко / веднъж месечно или на няколко седмици - 47 (40.5%)
Нямам възможност да пазарувам постоянно / нося дрехите докато не се скъсат - 10 (8.6%)
Друго - 6 (5.2%)
Общ брой гласове: 115

Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде момичета сега да си признаем ....  (Прочетена 17383 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
nita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 11, 2010, 13:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

напоследък нещо ми намалява желанието за пазаруване,ама това сигурно е временно явление Wink.Иначе обичам да купувам,но на разумни цени.
Активен
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Септември 27, 2010, 11:55:10 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен  и околните ми, аз водя класацията по прахосване.  Няма ден без да съм купила нещо. Преди купувах предимно за мен, сега и за детето, което  има дрехи в излишък за 5 години напред, в буквалния смисъл.
То това моето си е болестно състояние направо. Аз като видя нещо и ми хареса го взимам, независимо дали имам нужда или не, а даже може да имам подобно, но...пак пълня гардероба. И не само за мен и за детето, освен и таткото намазват и моите приятелки и техните деца. Няма значение за кой ще е щом ми хареса определена дреха веднага я взимам, пък после я складирам само в гардероба.  Случвало ми се е да си купя нещо, което ми е малко или голямо, но да го взема с мисълта че като отслабна или надебелея ( забременея пак) ще го нося, и така си седи с етикет  години.
Още от сега са ми готови част от коледните подаръци, просто защото съм  харесала нещо, но това няма да ме спре като дойде времето да купя пак.
 По едно време не можех да излизам  много с малкото дете и взех че открих и интернет пазаруването и вмето да се излекувам, се задълбочи манията ми по купуване на дрехи.
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 27, 2010, 12:04:59 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен  и околните ми, аз водя класацията по прахосване.  Няма ден без да съм купила нещо. Преди купувах предимно за мен, сега и за детето, което  има дрехи в излишък за 5 години напред, в буквалния смисъл.
То това моето си е болестно състояние направо. Аз като видя нещо и ми хареса го взимам, независимо дали имам нужда или не, а даже може да имам подобно, но...пак пълня гардероба. И не само за мен и за детето, освен и таткото намазват и моите приятелки и техните деца. Няма значение за кой ще е щом ми хареса определена дреха веднага я взимам, пък после я складирам само в гардероба.  Случвало ми се е да си купя нещо, което ми е малко или голямо, но да го взема с мисълта че като отслабна или надебелея ( забременея пак) ще го нося, и така си седи с етикет  години.
Още от сега са ми готови част от коледните подаръци, просто защото съм  харесала нещо, но това няма да ме спре като дойде времето да купя пак.
 По едно време не можех да излизам  много с малкото дете и взех че открих и интернет пазаруването и вмето да се излекувам, се задълбочи манията ми по купуване на дрехи.
Хи хи аз съм почти като теб. Само дето все не намирам време да наснимам нещата и да ги пусна.
А що се отнася до прахосничеството - майка ми твърди, че съм единственият човек,  който успява да изхарчи повече отколкото получава....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Септември 27, 2010, 14:07:08 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен  и околните ми, аз водя класацията по прахосване.  Няма ден без да съм купила нещо. Преди купувах предимно за мен, сега и за детето, което  има дрехи в излишък за 5 години напред, в буквалния смисъл.
То това моето си е болестно състояние направо. Аз като видя нещо и ми хареса го взимам, независимо дали имам нужда или не, а даже може да имам подобно, но...пак пълня гардероба. И не само за мен и за детето, освен и таткото намазват и моите приятелки и техните деца. Няма значение за кой ще е щом ми хареса определена дреха веднага я взимам, пък после я складирам само в гардероба.  Случвало ми се е да си купя нещо, което ми е малко или голямо, но да го взема с мисълта че като отслабна или надебелея ( забременея пак) ще го нося, и така си седи с етикет  години.
Още от сега са ми готови част от коледните подаръци, просто защото съм  харесала нещо, но това няма да ме спре като дойде времето да купя пак.
 По едно време не можех да излизам  много с малкото дете и взех че открих и интернет пазаруването и вмето да се излекувам, се задълбочи манията ми по купуване на дрехи.
Хи хи аз съм почти като теб. Само дето все не намирам време да наснимам нещата и да ги пусна.
А що се отнася до прахосничеството - майка ми твърди, че съм единственият човек,  който успява да изхарчи повече отколкото получава....



ООООООООООООО   НЕ СТЕ САМО ВИЕ ТАКА--И АЗ СЪМ ТЕЖЪК СЛУЧАЙ Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 27, 2010, 14:32:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу май трябва да си основем група за лечение  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Септември 27, 2010, 14:56:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу май трябва да си основем група за лечение  Cheesy


Абе не бе мила просто мамите на Александровците сигурно сме си по-така как да го кажа ............абе СТРАХОТНИ СМЕ СИ какво пък всеки си намира своят начин за разтоварване  (gesture8)
Да сме здрави викам си аз-пари се печелят (hail1) (gesture8)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Септември 27, 2010, 15:04:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу май трябва да си основем група за лечение  Cheesy


Абе не бе мила просто мамите на Александровците сигурно сме си по-така как да го кажа ............абе СТРАХОТНИ СМЕ СИ какво пък всеки си намира своят начин за разтоварване  (gesture8)
Да сме здрави викам си аз-пари се печелят (hail1) (gesture8)

Ха ха то и мамите и самите Александровци. (angels2)......живи здрави да сме пък все ще се оправим   (dance4)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 27, 2010, 15:09:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу май трябва да си основем група за лечение  Cheesy


Абе не бе мила просто мамите на Александровците сигурно сме си по-така как да го кажа ............абе СТРАХОТНИ СМЕ СИ какво пък всеки си намира своят начин за разтоварване  (gesture8)
Да сме здрави викам си аз-пари се печелят (hail1) (gesture8)






Дааааааааа такива са  Tongue Tongue Tongue и аз в чудо съм се видяла Kiss Cheesy Wink

Ха ха то и мамите и самите Александровци. (angels2)......живи здрави да сме пък все ще се оправим   (dance4)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2010, 18:08:22 »
Раздели ТемаНагоре

Купила съм си цялата поредица за Беки Б. и си я чета с голям кеф, понеже ми помага да се приема. Това също е терапия.
Активен

ми6ми6
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 04, 2010, 09:07:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цоп и аз тук, при шопинг маниячк (dance4) (dance4)ите.
Мнооого обичам да си купувам разни неща.Периодично меракът ми за мои парцалки отминава и започвам да купувам на децата.

А най-обичам да си харесам нещо, но да не го купя съвсем веднага, първосигнално.Да го премисля ден , два, а през това време ме топли мисълта за предстоящата придобивка!!!

И някой по-напред в темата беше споменал, че най-обича да си намери нещо хубаво и уникално в намаление.И аз така!
И съм в двете крайности-има периоди в които се завирам само по магазините-втора употреба.И други-обикалям моловете, да за си взема нещо по-така, по-лъскавко и скъпо.
Луда работа, но виждам, че не съм сама!!!Много ви се радвам!
Активен

Разчитам на взаимна коректност!!!
Изчаквам записал се максимум 12 часа да реши, след което давам ред на следващия.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
За пратки над 15 лв.-парите предварително,достатъчно стрес имаме в ежедневието , за да се притеснявам и за това.
Пращам за проба само след предварителна уговорка и то в краен случай-давам подробни размери в обявата!
денито
щастлива
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 10, 2010, 20:30:06 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ми беше казал, че G точката на жената е в края на думата shoppinG....та много съм съгласна с това,защото важи и за мен  Embarrassed
Всяка седмица пазарувам за мен и за децата основно, но много обичам и да разглеждам. Tongue
Активен

Пазя ред и съм коректна!
Нямам специални изисквания!
Всичко е по лична преценка!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 14, 2010, 20:40:00 »
Раздели ТемаНагоре

Купила съм си цялата поредица за Беки Б. и си я чета с голям кеф, понеже ми помага да се приема. Това също е терапия.

Оо,аз ги обожавам книгите-цялата поредица съм я чела 2-3пъти вече..който е болен на тема пазаруване нека ги прочете-голямо успокоение си е Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 14, 2010, 21:35:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цоп и аз тук, при шопинг маниячк (dance4) (dance4)ите.
Мнооого обичам да си купувам разни неща.Периодично меракът ми за мои парцалки отминава и започвам да купувам на децата.

А най-обичам да си харесам нещо, но да не го купя съвсем веднага, първосигнално.Да го премисля ден , два, а през това време ме топли мисълта за предстоящата придобивка!!!

И някой по-напред в темата беше споменал, че най-обича да си намери нещо хубаво и уникално в намаление.И аз така!
И съм в двете крайности-има периоди в които се завирам само по магазините-втора употреба.И други-обикалям моловете, да за си взема нещо по-така, по-лъскавко и скъпо.
Луда работа, но виждам, че не съм сама!!!Много ви се радвам!
и аз така, същата работа (shop2), ама има моменти в които не съм си купила нещо(за себе си) и чак започвам да се разболявам от болестта"искам нещо" със симптоми- мрачно, нервно и др. подобни
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 21:37:45 от plamcho » Активен
krissie
веган - суровояд
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


там преди сто лета...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 17, 2010, 10:12:54 »
Раздели ТемаНагоре

Признавам си  Cheesy Аз съм везничка - не излизам без да се огледам във всичките ни огледала / а не са малко  Cheesy Tongue  / ,но честно казано   си правя сметката , все пак доходите ни не са фантастични и се налага да се замисля човек , а й не пазарувам само за себе си , - за мъжо за децата / чакам трето и ще е оле мале, макар че имам доста запазени дрешки, който вече бях изпратила при сестра си за да и служат като се задоми и тя и като реши да се множи - ама тя не се е разбързала , а аз се реших на още едно дете /

Както и да е - шопинг терапията ми действа добре иначе , няма спор , изкушавали са ме неща на доста високи цени и съм преглъщала и съм си ги купувала / а и за малките също,  даже при тях по често се случва като се замисля  Tongue 


Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 17, 2010, 11:45:18 »
Раздели ТемаНагоре

Всяка жена си е глезла  Cheesy И аз така в кюпа. Преди купувах страшно много на мен,но сега ми мина тази мания и е наред детенцето
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: