{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
...колко често пазаруваме дрехи и/или аксесоари..?
всеки ден се издокарвам с нещо ново - 8 (6.9%)
няколко пъти в седмицата,ако си харесам нещо - 45 (38.8%)
по-рядко / веднъж месечно или на няколко седмици - 47 (40.5%)
Нямам възможност да пазарувам постоянно / нося дрехите докато не се скъсат - 10 (8.6%)
Друго - 6 (5.2%)
Общ брой гласове: 115

Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде момичета сега да си признаем ....  (Прочетена 17381 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 18, 2010, 13:05:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ех тази женска мания наречена ШОПИНГ ...
Има ли тук истински прахостници и колко са те?
Или обратно - момичета,които не пазаруват често.
Би било интересно в тази криза да научим дали се лишаваме от иначе така любимото ни занимание.  ;D

Моля тези ,които оставят отговор ''друго'' да споделят какво е то Smiley
Може да споделите и по колко $ отделяте за дрехи,аксесоари,обувки и т.н
____________

« Последна редакция: Юли 18, 2010, 16:20:27 от Ванилия » Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2010, 20:09:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си купувам нещо,когато ми хареса,както всеки предполагам де.Обувки например си взимам само от Shoe Aquarium и един магазин в близост до него,което предполага,че повече от 40 лв.не давам.Иначе за дънки се изръсвам,незнам дали трябва да изреждам всичко от къде е..по принцип ходя с туники,клинчета или тесни дънки.Имам много,но аз доста обмислям преди да купя нещо и може би се връзва по 2-3 дрешки на всеки 1-2 седмици.А към чанти и обувки съм пристрастена-имаше период,в които си взеимах през ден,напълнила съм в нас гардероби,шкафове,кутии,торби,то е голямо чудо.Това шопинга наистина е мания,няма спор. Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 18, 2010, 22:24:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично падам във втората графа.При мен проблем е,че ако нещо ми хареса - трябва задължително да го имам,...
и разбира се доста ми се отразява  на бюджета понякога,ако е по-скъпо това,което съм си набелязала.А пък дали ще го нося после или не,било то блуза или чанта, не се знае.  >Sad
 Ако можеше да не съм такава,сега щях да съм си спестила доста парички  ;D  ;D  ;D
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2010, 10:20:42 »
Раздели ТемаНагоре

Обичам да си купувам дрехи, но не обичам да давам пари.Ако има някой, който да ми ги купи е по-добре.Избягвам много често да ходя по магазини, защото става страшно.Най-обичам като ида в Испания по време на намаленията да си напазарувам.За мен по-голямо удоволствие от това да си намеря нещо хубаво намалено или на по-ниска цена няма.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 19, 2010, 11:12:50 »
Раздели ТемаНагоре

Обожавам да прахосвам парички,независимо дали имам нужда от нещото или не.Когато то ми хареса-взимам го и това е.После,естествено,може и да не го нося,а само да ми "краси" гардероба,но важното е,че след като много ми е харесало съм го купила.
А пък за обувки,да не говорим.Т.е. за маратонки,защото аз само това нося.Препълнени са ми шкафовете и пак купувам ли,купувам.А пък и за дребния постоянно купувам маратонки,сега и сандалки.В никакъв случай няма да може да ги износи,но е важно да има  Tongue За племенника също много купувам.Шашава работа,ама на...
В най-скоро време очаквам мъжът ми да ми отправи последно предупреждение за "изхвърчане от вкъщи" ,ако не се поспра малко  ;D
Добре,че доста дрешки ни ги носят или пращат от чужбина като подаръци,иначе тотално ще го закъсам.
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 11:14:36 от abrikotin » Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 19, 2010, 13:03:21 »
Раздели ТемаНагоре

Обожавам да прахосвам парички,независимо дали имам нужда от нещото или не.Когато то ми хареса-взимам го и това е.После,естествено,може и да не го нося,а само да ми "краси" гардероба,но важното е,че след като много ми е харесало съм го купила.
Ух..успокоих се,че не съм само аз така   ;D  ;D  ;D
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 20, 2010, 12:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм в двете крайности , преди да се зема с мъж ми , всяка седмица си насъбирах по един нов комплект , ама пълен , чипици , чорапи (носех само от тия силиконовите горе) пола или панталон , блуза , връхно , и задължително укращение , гердан , обици , понякога и пръстен или колан , ама всяка седмица , когато правихме ремонта в нас , подарих на една съседка с две тинейджърки , дето няма парички , таткото е починал при катастрофа , та ги напълних с дрехи и около 50 чифта обумки , и то все хубави и запазени , но всички на много висок ток , че аз така се носех , сега няма как да се кекна на 7-9 сантима тънко токче , сега , дрешки си взимам само когато изпитам крайна нужда , или мъжо ми вземе детето от ръцете и ми посочи вратата с думите " отивай да си вземеш дрехи и не се връщай докато не си купиш нещо" , аз обикновенно се връщам с блузка или панталон за мен , и една камара за него и детето , малката е затрупана , ама затрупанаа , с дрехи , той също , чак се караме , той ми вика че толко дрехи колкото има сега , не е имал през целия си живот накуп , така че и аз прахосвам ама не за мен , криво ми става като знам какъв размер копувам , но БОГ да му е на помощ на портфейла на мъж ми като заслабна , те тогава ще фалираме
Активен

Мама Ели
Форумлийка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 302


Мама на две красавици

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2010, 14:51:52 »
Раздели ТемаНагоре

От доста отдавна не съм си купувила нещо ново! SadВсе гледам за
децата да си имат всичко!
Но и аз съм много трудна при избора си на дреха или нещо друго!
Активен

http://getprize.org/didis,точка плс
Група за размяна на точки http://www.facebook.com/groups/258747717468632/docs/
http://www.facebook.com/groups/234525466594992/
Деца май 2007 г
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Юли 21, 2010, 15:22:01 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм на ДРУГО понеже шопинга не е за мен а за малката ,на мен ако мама ми купи нещо е добре иначе на мен не ми се дават пари за мен ,но за малката харча с удоволствие  Tongue Tongue Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 20:47:40 »
Раздели ТемаНагоре

И аз не харча за мен...
Мн ме е яд да давам пари за дебелия си г*з. >Sad Като заслабна ще се развихря  ;D
Сега харча предимно за щерката... и е затрупана с дрехи.  Ама като видя нещо евтинко и хубаво и немога да се стърпя... Пък като ни трябват парички за нещо, преравям гардеробите и разпродавам, та се е случвало да препродам нещо дето не съм й обличала даже. Embarrassed Ама като не пуша, не пия и по мъже не ходя... ми е позволено да си имам поне една мания- шопингманията  ;D ;D ;D
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 10, 2010, 14:31:28 »
Раздели ТемаНагоре

Като чета,май сьм най-зле ;D Много обичам да ходя по магазините,направо обожавам WinkКупувам не по едно нещо на ден ,а по много Tongue Най-сьм доволна като си купя нещо много скьпо.Не купувам евтини неща,какво да се прави маркоманка сьм си TongueПазаря предимно на себе си и на дьщеря ми.Сьпругьт ми пьтува по работа извьн Бьлгария и си пазари дрехи от там.Но мен ме е наказал,и не ми носи нищо понеже пазаря много от тук ;D Но мен това ме устройва идеално,понеже преди ми носеше подарьци но аз все не харесвах.Моя мьж все ми вика,че и 200 год да живея не мога да си износя дрехите Tongue При мен това е лошо ,че сьм манячка почти на всичко.Без сльнчеви очила ;D ;D Tongue Ама какво да се прави,всеки си има недостатьци.Няма да живеем с орлите я!Един пьт се живей!Така че жени, пазарете това ни се отдава Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 23, 2010, 09:26:39 »
Раздели ТемаНагоре

Преди 5г. си купувах дрехи буквално всеки ден...С новата дрешка от бутика-на работа...Сега доизносвам...
Децата ми обаче имат адски много дрехи,,ито все маркоови...Аз купувам,богати комшии подаряват....Дрехи,обувки....Купувам и за 2г.напред,да има,че не се знае каквви времена ще дойдат...А играчките,,препъваме се,отгоре им спим....Но за мен играчките са много ценни,защото така децата опознават света...
А в коридора-2 колелета,2 коли за бутане,1 триколка,,1 акумулаторен мотор,1 количка,1 скутер,5 торби за пясък...
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #12 -: Август 23, 2010, 22:10:23 »
Раздели ТемаНагоре

Преди 5г. си купувах дрехи буквално всеки ден...С новата дрешка от бутика-на работа...Сега доизносвам...
Децата ми обаче имат адски много дрехи,,ито все маркоови...Аз купувам,богати комшии подаряват....Дрехи,обувки....Купувам и за 2г.напред,да има,че не се знае каквви времена ще дойдат...А играчките,,препъваме се,отгоре им спим....Но за мен играчките са много ценни,защото така децата опознават света...
А в коридора-2 колелета,2 коли за бутане,1 триколка,,1 акумулаторен мотор,1 количка,1 скутер,5 торби за пясък...
Абе не съм , ти да не живееш в мезонет от който единия етаж да ти е само коридор  (laugh3)
Активен

Stela
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Септември 06, 2010, 01:41:42 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм на ДРУГО понеже шопинга не е за мен а за малката ,на мен ако мама ми купи нещо е добре иначе на мен не ми се дават пари за мен ,но за малката харча с удоволствие  Tongue Tongue Tongue
to i az malko tai pravq Cheesy
Активен

След запис - моля интереса да се заяви на ЛС !
Връщам стоки неотговарящи на описанието !
Коректна съм и очаквам същото и от вас !
Пощенските са за сметка на купувача !
За нови потребители, както и такива с отрицателни оценки ще изисквам парите предварително !
Поставям оценки, поставяйте и вие !
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Септември 06, 2010, 14:57:37 »
Раздели ТемаНагоре

ох,как да я пропусна тази тема
аз съм заклета маниачка на обувки.В килера си имам два стелажа ,всеки на 5 реда ,претъпкани с обувки и пак казвам ,че нямам обувки за новия сезон Tongue
по-рано и много дрехи си копувах,но напоследък нещо нямам желание
май и аз съм се насочила към това да обличам децата си,както и др. майчета писаха по-горе
страшно обичам сребърните бижута,последната ми предобивка е от петък-ср. висящи обици с кристал сваровски,в формата на пеперуда на края
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: