{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДА ПОМОГНЕМ НА РАЧО  (Прочетена 9872 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 08, 2012, 17:23:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили дами и господа. Това е тема само за хора с добри и щедри сърца, много моля само тези,които искат да помогнат да се включат в темата. Сега ще ви разкажа накратко за какво става въпрос. Много ми се иска и аз да направя малко повече за нашия приятел, който е спортен журналист Рачо Колев, който страда от рядката еритроцитна левкемия, тип М6. В момента той е на лечение в клиниката "Джон Хопкинс" в Истанбул, където преминава курс химиотерапия. Той е на стойност 25 000 евро. След това Рачо ще се нуждае от животоспасяваща трансплантация, която възлиза на сумата от 150 000 евро. Нашето семейство е отделило 2022лв. от които 222лв. днес дариха двама от тримата ни сина, от паричките, които получиха за Коледа и за Нова Година. Именно техния жест ме подтикна да напиша темата. Ето линк, от където можете да прочете по-подробно за нашия приятел, всички ние можем да му помогнем заедно, вярвам истински в добротата и човечността на хората. Предварително се извинявам на администраторите за публикуването на адреса, моля ви не го трийте.
 :http://basketball.sportal.bg/news.php?news=343273
 Ето и сметките по които се събират средствата:
Дарителските сметки на Рачо Колев:

Leva: BGN BG25 UNCR 7000 1520 3787 84

Evro: EUR BG74 UNCR 7000 1520 3807 15

USD: USD BG90 UNCR 7000 1520 3807 18

BIC: UNCRBGSF

UniCredit BULBANK

ЕТО ОЩЕ ЛИНКОВЕ:

http://www.btv.bg/news/bulgaria/zov-za-pomosht/story/1761547319-Da_pomognem_na_Racho_da_ozdravee.html
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1165645
http://www.tennis24.bg/?gg=3&hh=4&jj=1&ll=9079&ii=0&mm=2

В МОМЕНТА СЕ ПРАВИ СМС КАМПАНИЯ ДА ПОМОГНЕМ НА РАЧО, КОГАТО Е ГОТОВ СМС ЩЕ ГО КАЧА В ТЕМАТА

Благодаря предварително от цялото си сърце на всички, които се включат в дарението.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 17:40:41 от Rosss » Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 09, 2012, 13:00:22 »
Раздели ТемаНагоре

Виждам, че поне темата се чете. Много се надявам някой да откликне и на дарението, тази седмица смс ще е готов и ще го кача тук в темата.
Благодаря предварително.
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2012, 16:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

СЪБРАНИ СРЕДСТВА
ПО ДАРИТЕЛСКИТЕ СМЕТКИ (КЪМ 04.01.2012):


EUR: 2 992.21 / 5 822.25 лв

USD: 2 419.82 / 3 636.7 лв

BGN: 52 203.57 лв


Още един линк : http://podkrepi-racho.sportal.bg/, там можете да следите как вървят нещата с даренията и друга информация .
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2012, 15:39:25 »
Раздели ТемаНагоре

СЪБРАНИ СРЕДСТВА
ПО ДАРИТЕЛСКИТЕ СМЕТКИ (КЪМ 11.01.2012):

    EUR: 3 400 / 6 630 лв

    USD: 2 700 / 4 104 лв

    BGN: 75 000 лв
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2012, 10:25:03 »
Раздели ТемаНагоре

От петък/13.01.2012/ всички ще имат нова възможност за подкрепа към нашия приятел и колега Рачо Колев. Един от водещите сайтове за групово пазаруване - kolektiva.bg и Фондация"За Оборище" Ви дават възможността да закупите ваучери за дарение на стойност 2 лв .По този начин 100% от сумата дарена от Вас,Вашите приятели или познати,ще постъпи в дарителските сметки за Рачо.Няма ограничение за броя закупени ваучери.Благодарим Ви предварително!
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2012, 18:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

http://bg.kolektiva.net/sofia/podkrepi-racho.html Ето линк от където можете да закупите ваучери.
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 16, 2012, 16:17:49 »
Раздели ТемаНагоре

Напредваме :

СЪБРАНИ СРЕДСТВА
ПО ДАРИТЕЛСКИТЕ СМЕТКИ (КЪМ 16.01.2012):

    EUR: 4 100/ 7 995 лв

    USD: 3 600 / 5 508 лв

    BGN: 91 000 лв
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Януари 16, 2012, 16:37:59 »
Раздели ТемаНагоре

Участвах! Дано всичко да е наред! Успех!
Активен

Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 17, 2012, 18:08:31 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти Хуан! Дано!!!!
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 22, 2012, 12:56:01 »
Раздели ТемаНагоре

СЪБРАНИ СРЕДСТВА
ПО ДАРИТЕЛСКИТЕ СМЕТКИ (КЪМ 21.01.2012):

    EUR: 4 506 / 8 813 лв

    USD: 3 588 / 5 439 лв

    BGN: 98 763 лв

вече могат да се поръчват картини и снимки за Рачо, като всичко, което бъде закупено, ще бъде преведено по дарителските сметки .Ето и още два линка за помощ:
http://help-eli.org/dexhibition.php
http://help-eli.org/photo_exhibition.php

Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 24, 2012, 19:11:25 »
Раздели ТемаНагоре

СМС- е готов вече:
Изпрати смс :
DMS RACHO
на номер 17 777
За мтел,глобул,виваком
1,20 лв. с ДДС
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 25, 2012, 15:53:03 »
Раздели ТемаНагоре

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.

Избраната от вас кампания получава минимум 90% от всички финансови постъпления, а останалата сума покрива административни разходи по проекта DMS. Повече информация можете да намерите тук: http://dmsbg.com/index.php?page=1
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2012, 14:30:46 »
Раздели ТемаНагоре

СЪБРАНИ СРЕДСТВА ПО
ДАРИТЕЛСКИТЕ СМЕТКИ (КЪМ 03.02.2012):

EUR: 5 069 / 9 914 лв

USD: 5 941 / 8 874 лв

BGN: 113 284 лв



ИЗРАЗХОДВАНИ СРЕДСТВА:

BGN: 30 000 лв



ОБЩО В НАЛИЧНОСТ
ПО ТРИТЕ ДАРИТЕЛСКИ СМЕТКИ:

BGN: 102 674 лв
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2012, 14:31:22 »
Раздели ТемаНагоре

Новият курс на химиотерапия бе на цена от 25 000 евро, разноските по която бяха поети от семейството на Рачо Колев. След рекапитулация на разходите и допълнителни такива за престой платената сума набъбна до 40 000 евро. При евентуална успешна химиотерапия щеше да се пристъпи към подготовка на външен донор и трансплантация на стволови клетки. За тази процедура сумата остана непроменена – 150 000 евро. Рачо и майка му не разполагат с нея, но средствата е необходимо да бъдат налични в момента, в който пациентът е в състояние да се подложи на трансплантация.

Първата химиотерапия обаче не даде нужния резултат. Според екипа, който извършва лечението, въпреки някой подобрения на състоянието пациентът не е стигнал до състояние на ремисия. Кръвната картина все още запазва ниски стойности и бе препоръчан пореден курс на химиотерапия с нов вид лекарство, която стартира буквално преди два дни. Терапията ще включва общо 4 курса за срок от близо 4 месеца (стартира нов на всеки 28 дни). Цената на първия курс от 5 вливания и 15 дни т.нар. постцитостатична терапия е на цена 26 882 евро.

Подчертаваме, че Рачо Колев вече получи два отказа за лечение от Комисията за лечение в чужбина към Министерство на здравеопазването. В последното от 19.12.2011 година дори бе посочено, че: "лицето се насочва в спешен порядък към СБАЛДОХЗ (т.нар. „Онкология” в София) за хоспитализация и лечение". По-интересното е, че семейството на Рачо Колев така и все още не е получило официалното становище за това решение и на какви мотиви се основава то. От друга страна то бива взето в деня на извършване на пълните изследвания в медицинския център "Джон Хопкинс" в Истанбул, който в последствие буквално до часове излезе с много по-различна диагноза и то на база доста задълбочен анализ. Първото подобно решение от Комисията за лечение в чужбина пък датира от 07.11.2011 година.

Рачо води битката на живота си, но е важно да знае, че не е сам в нея. Нека заедно му покажем това! Вече можете да дадете своя принос за оздравяването на Рачо и с дарителски SMS с текст - DMS RACHO - на номер 17 777 (за трите мобилни оператора на цена 1,20 лв с ДДС).
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Април 15, 2012, 15:42:42 »
Раздели ТемаНагоре

Рачо си отиде от този свят, дано е на по-добро място:( Благодаря на всички,които се отзоваха. Бъдете живи и здрави. Христос Воскресе.
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: