{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов строеж или какви са нужните документи и стъпки....?  (Прочетена 4943 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 05, 2012, 07:12:52 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy
Привет на всички!
Имам няколко въпроса и се надявам да се намери някой минал по този път или с нужната компетентност са  съвети.
Така как стоят нещата ..
да кажем ,че съм намерила нужните средства за да си закупя имот, парцел -празен или с някаква стара къща..и искам да си построя нова Cheesy
Какви са нужните разрешителни, къде се ходи и в двата случая с налична къща някаква и с празен парцел да кажем до 700-1000кв?
В какви срокове трябва да се изготвят документите и да започне строителството...като под строителство да се разбира едноетажна -три стайна да кажем къща с до 100кв площ примерно..?
Имаме си една мечта  CheesyДа имаме свой собствен дом Cheesy
с мъжо и живот и здраве догодина дано имаме шанса и възможноста да сбъднем тази идея,но съм наясно,че има много пътеки по които се минава за да се стигне до самото строителство-там вече тои понеже е Баш майстор ще се вихри в стихията си,но дотогава остава да сме наясно с подробностите.
Ще съм благодарна kа всеки отзовал се!Пишете ако искате и на лс или на скайпа ми sonia.ilieva7 Kiss
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2012, 09:27:32 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy
Привет на всички!
Имам няколко въпроса и се надявам да се намери някой минал по този път или с нужната компетентност са  съвети.
Така как стоят нещата ..
да кажем ,че съм намерила нужните средства за да си закупя имот, парцел -празен или с някаква стара къща..и искам да си построя нова Cheesy
Какви са нужните разрешителни, къде се ходи и в двата случая с налична къща някаква и с празен парцел да кажем до 700-1000кв?
В какви срокове трябва да се изготвят документите и да започне строителството...като под строителство да се разбира едноетажна -три стайна да кажем къща с до 100кв площ примерно..?
Имаме си една мечта  CheesyДа имаме свой собствен дом Cheesy
с мъжо и живот и здраве догодина дано имаме шанса и възможноста да сбъднем тази идея,но съм наясно,че има много пътеки по които се минава за да се стигне до самото строителство-там вече тои понеже е Баш майстор ще се вихри в стихията си,но дотогава остава да сме наясно с подробностите.
Ще съм благодарна kа всеки отзовал се!Пишете ако искате и на лс или на скайпа ми sonia.ilieva7 Kiss
Благородно ти завиждам,това е и моята мечта в живота,радвам се,че ще има една осъществена мечта макар и не моя,успех мила! Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2012, 13:12:23 »
Раздели ТемаНагоре

 Kiss Kiss Kiss
Е незнам доколко ще се осъществи,затова и писах че е МЕЧТА.. оказва се ,че е по евтино да си купиш парцел и с вс документации поне ще си стъпил здраво на земята и никой няма да ти тропа на главата ,в момента един СТАР апартамент е поне 40хил евро-и сещаш се  блок на 20-30г -ужас-да ми го подаряват дет има една дума не ща..ще правиш ремонти върху нещо старо напукано и от вън и отвътре ,водопроводи стари ел инст ..всичко се е изяло -и се чудя на хора ,които купуват такива стари апартаменти-това е като върху слама да сложиш цимент -поне аз така го виждам..неси струва... Roll Eyes
Идеята е да е нещо ново ,че да може да изкара още 30-тина годинки докато децата си пораснат и да кажем си хванат пътя ...
Относно кооперациите ...пак на там ми притеснението .все има някои да недоволства,а и като гледам в нашият град как само след няколко години-3-4г  външно мазилките им падат ,просто незнам как ги строят през пръсти...
моята мечта е да си е на земятаи некои фартуна да мине пак две керемидки ще ти паднат на главата и все ще се оправиш.../да не дава нали господ/но така ги виждамнещата
Акато ще се обувам с кредити то поне да знам защо...
не че ги дават лесно и там искат да си с доходи ..бла бла ,но догодина или по догодина вече се надявам да покрием критериите на банките-демек да не съм вече без работа ,а на договор позволяваш ми да тегля нещо..
И понеже човек никога не знае кога ще му кацне Фтичето на рамото,реших да потърся съвети и да си помечтаем така дружно..щото доста сме на квартири ...но пък знам ,че има и  начетени хора или с опит да споделят.
Дано има такива сбъднали мечтите си и да ни се" Похвалят " Tongue Tongue Tongue
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: