{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси - Тема 3  (Прочетена 64904 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #45 -: Март 15, 2013, 12:23:18 »
Раздели ТемаНагоре

Имах проблеми с регистрацията. Сега съм регистрирана като Q ,а искам да съм с ivanviktoria ,  след като не се получи с това име се заведе като заето. Също опитах и с mymatoni , бихте ли го освободили , това пак съм аз.

Кое име искате?
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #46 -: Март 15, 2013, 12:29:39 »
Раздели ТемаНагоре

Имах проблеми с регистрацията. Сега съм регистрирана като Q ,а искам да съм с ivanviktoria ,  след като не се получи с това име се заведе като заето. Също опитах и с mymatoni , бихте ли го освободили , това пак съм аз.

Кое име искате?

Можете да се регистрирате вече или с ivanviktoria или с mymatoni. Само е нужно да въведете коректем майл и след регистрацията да я потвърдите през майла.
Активен

varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Март 18, 2013, 13:09:39 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley

Shte pregledam sega i shte ti pisha.

Моят проблем с качване на обяви в категория детски дрехи, размер до 98 см. все още е налице:(
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Март 22, 2013, 17:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley

Shte pregledam sega i shte ti pisha.

Моят проблем с качване на обяви в категория детски дрехи, размер до 98 см. все още е налице:(

Ще ми обърне ли някой внимание? Все още не мога да публикувам в тази категория. С другите нямам проблем, така че едва ли проблемът е браузъра.
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Март 22, 2013, 20:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley

Shte pregledam sega i shte ti pisha.

Моят проблем с качване на обяви в категория детски дрехи, размер до 98 см. все още е налице:(

Ще ми обърне ли някой внимание? Все още не мога да публикувам в тази категория. С другите нямам проблем, така че едва ли проблемът е браузъра.

Админа тества в момента нова версия. Да се надяваме, че няма да има проблем Smiley
Активен
varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Април 16, 2013, 14:55:20 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley

Shte pregledam sega i shte ti pisha.

Моят проблем с качване на обяви в категория детски дрехи, размер до 98 см. все още е налице:(

Ще ми обърне ли някой внимание? Все още не мога да публикувам в тази категория. С другите нямам проблем, така че едва ли проблемът е браузъра.

Админа тества в момента нова версия. Да се надяваме, че няма да има проблем Smiley

За съжаление проблемът продължава да го има.  Sad
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: