{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси - Тема 3  (Прочетена 64910 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #30 -: Януари 14, 2013, 11:16:50 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря!
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
kalpazan4eto0o0o
Принцеса
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 850

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 04, 2013, 19:45:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Имам ли право да публикувам обява за крем за лице с антибиотик?
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 04, 2013, 21:29:08 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Имам ли право да публикувам обява за крем за лице с антибиотик?

За съжаление не Sad
Активен

toemito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 09, 2013, 22:04:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Моля да ми изтриете тези обяви, които не внимавайки, дублирах  Smiley
Благодаря предварително!  Kiss
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Lotche+pliusheni+igrachki&product=245591&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Sporten+komplekt+Circo&product=246190&cat=500
Активен

Предпочитам с пощата като МПП, не приемам наложен платеж. Опаковките за сметка на продавача, пощенските-за купувача, всичко друго с уговорка! Лс е с предимство, не пазя ред!!! От значение е личната преценка! При две обяви, поемам пощата!!!
Понякога разменям! Коректна съм, очаквам същото!

Нека да бъдем ХОРА!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 09, 2013, 22:34:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Моля да ми изтриете тези обяви, които не внимавайки, дублирах  Smiley
Благодаря предварително!  Kiss
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Lotche+pliusheni+igrachki&product=245591&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Sporten+komplekt+Circo&product=246190&cat=500

Готово Smiley
Активен

varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 28, 2013, 21:18:18 »
Раздели ТемаНагоре

Какво се случва след изтичане на срока, за който съм публикувала обявата? Имам предвид срока, който задавам от падащото меню при публикуване.
В момента имам няколко обяви, при които опцията "Редактирай обява" е в червено. Това означава ли, че мога да изтрия или препубликувам тези обяви и как става това, защото не ми се показват такива опции?
Примерно тази: http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?%26quot%3BPylnocenen+jivot+s+diabet%26quot%3B+s+podaryk+%26quot%3BKak+da+se+hranim+pri+diabet+tip+2%26quot%3B&product=247356&cat=500
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 28, 2013, 22:18:49 »
Раздели ТемаНагоре

Какво се случва след изтичане на срока, за който съм публикувала обявата? Имам предвид срока, който задавам от падащото меню при публикуване.
В момента имам няколко обяви, при които опцията "Редактирай обява" е в червено. Това означава ли, че мога да изтрия или препубликувам тези обяви и как става това, защото не ми се показват такива опции?
Примерно тази: http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?%26quot%3BPylnocenen+jivot+s+diabet%26quot%3B+s+podaryk+%26quot%3BKak+da+se+hranim+pri+diabet+tip+2%26quot%3B&product=247356&cat=500

Обяви могат да се трият и препубликуват 30 дни след публикуването им. Въпросната обява е публикувана на 25 февруари и ще можете да я изтриете или препубликувате на 27 март.
Активен

varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 28, 2013, 22:57:57 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси. А може ли да отговорите и на първия ми въпрос? И още нещо, мога ли в последствие да променя срока, който съм задала при публикуване на обявата?
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #38 -: Март 01, 2013, 06:15:24 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси. А може ли да отговорите и на първия ми въпрос? И още нещо, мога ли в последствие да променя срока, който съм задала при публикуване на обявата?

Не, но ако обявата е продадена - натиснете бутона Продадено и след 1 ден тя ще се скрие за другите потребители.
Активен

varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Март 12, 2013, 17:41:24 »
Раздели ТемаНагоре

Защо не мога да публикувам обява? Два пъти опитвам, попълвам всичко и когато натисна "Потвърди", системата ме връща на стъпка 1. (sad1)
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #40 -: Март 12, 2013, 23:32:22 »
Раздели ТемаНагоре

Защо не мога да публикувам обява? Два пъти опитвам, попълвам всичко и когато натисна "Потвърди", системата ме връща на стъпка 1. (sad1)

Изтриите кеша на браузъра или пробвайте с друг.
Ето тема за кеша: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1581.0
Активен

varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Март 14, 2013, 16:33:01 »
Раздели ТемаНагоре

Защо не мога да публикувам обява? Два пъти опитвам, попълвам всичко и когато натисна "Потвърди", системата ме връща на стъпка 1. (sad1)

Изтриите кеша на браузъра или пробвайте с друг.
Ето тема за кеша: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1581.0

Изтрих кеша и успях да кача 1 обява със същия браузър /Гугъл Хром/. Сега пак не мога да качвам, връща ме на стъпка 1. Пробвах през Интернет Експлорер, същата работа. С препубликуването и редактирането нямам проблем.
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
varadero
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 14, 2013, 17:03:40 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley
Активен

Изпращам с наложен платеж по Еконт с 20% отстъпка от таксата. По БГ пощи изпращам по изключение и само след предварително заплащане на цената и пощенските разходи. Доставката е за сметка на купувача.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #43 -: Март 15, 2013, 07:20:26 »
Раздели ТемаНагоре

Открих, че не мога да публикувам в категория Детски дрехи, размер до 98 см. В дамски ботуши и Козметика и парфюмерия стана. Явно има проблем в някои категории само.Smiley

Shte pregledam sega i shte ti pisha.
Активен

Q
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Март 15, 2013, 12:21:28 »
Раздели ТемаНагоре

Имах проблеми с регистрацията. Сега съм регистрирана като Q ,а искам да съм с ivanviktoria ,  след като не се получи с това име се заведе като заето. Също опитах и с mymatoni , бихте ли го освободили , това пак съм аз.
Активен


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: