{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси - Тема 3  (Прочетена 65717 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 09, 2012, 15:05:03 »
Раздели ТемаНагоре

 Huh? Huh? Huh?
За невежите като мен -хмммм 1час ми отне нито чета английски, нито го разбирам/за обща култура знам някоя друга дума/,като почна едно цъкане тук там....боже -голям зор..,но най накрая незнам как, но стана ,някъде към средата на мъките се оказа ,че кабелът ми не бил на място ,но така важен е крайният резултат.Прехвърлих снимките -на компютъра , Tongue
Но ако реша ,че искам някои да са ми в телефона има ли обратно връщане? Roll Eyes
Прекланям глава пред всички за които -това като 2+2=4  Cheesy
 Smileyей сядам да уча този английски ,че много трудно като не го знае човек....
Огромно благодаря за програмката и до Нови срещи Мишо! Kiss
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Януари 09, 2012, 16:14:04 »
Раздели ТемаНагоре

Huh? Huh? Huh?
За невежите като мен -хмммм 1час ми отне нито чета английски, нито го разбирам/за обща култура знам някоя друга дума/,като почна едно цъкане тук там....боже -голям зор..,но най накрая незнам как, но стана ,някъде към средата на мъките се оказа ,че кабелът ми не бил на място ,но така важен е крайният резултат.Прехвърлих снимките -на компютъра , Tongue
Но ако реша ,че искам някои да са ми в телефона има ли обратно връщане? Roll Eyes
Прекланям глава пред всички за които -това като 2+2=4  Cheesy
 Smileyей сядам да уча този английски ,че много трудно като не го знае човек....
Огромно благодаря за програмката и до Нови срещи Мишо! Kiss

Принципно както са свалени така можеш и да ги върнеш. Трябва да ти се появят папките от телефона и да ги копираш обратно. Не се притеснявай, пробвай смело всичко Smiley
Активен

silver_star
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 96


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2012, 12:42:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Като си вляза в профилът ми показва ,че имам 24 обяви,повечето от които са продадени! Има такива от преди близо година! Въпросът ми е кога обявите със статус продадени ще изчезнат? Ако има начин да бъдат изтрити ,ще съм ви благодарна ако ми кажете как! Благодаря предварително!
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2012, 12:55:47 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Като си вляза в профилът ми показва ,че имам 24 обяви,повечето от които са продадени! Има такива от преди близо година! Въпросът ми е кога обявите със статус продадени ще изчезнат? Ако има начин да бъдат изтрити ,ще съм ви благодарна ако ми кажете как! Благодаря предварително!

Здравей,
Обявите със статус Продадени можете да си ги премахнете след като изтече 30-дневния срок от публикуването им. Това можете да направите чрез Редакция на обявата (опция за изтриване) или по конкретно:

Как се изтрива обява:
Влизате в обявата - горе в дясно "Опции" - Редактирай обява - поставяте човка на полето "Ако искате да Изтриете тази обява, маркирайте квадратчето " - натискате "Потвърди промените".

Надявам се да съм помогнал Smiley
Активен

silver_star
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 96


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 10, 2012, 16:03:26 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря за бързият отговор!
Активен
ellyy07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 101


Всичко е по лична преценка!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 12, 2012, 13:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си чакам отговор....? Roll Eyes
Активен

Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Януари 12, 2012, 16:02:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от извесно време не мога да публикувам описание в обявите си,изчистих си кеша,както ме бяхте посъветвали,пробвах и с друг браузър,но пак същото!за сега го правя като коментар но ...все пак предпочитам да си е на мястото!Благодаря предварително...

Интересно. Сега ще прегледам обявите и профила ви и ще ви пиша.
Активен

ellyy07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 101


Всичко е по лична преценка!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 18, 2012, 07:40:11 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете,но аз до кога да чакам? Sad
Активен

Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #23 -: Януари 18, 2012, 07:48:57 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете,но аз до кога да чакам? Sad

прегледах профила ви и няма никакви проблеми. би трябвало да стане когато изтриете кеша! Пробвахте ли от друг компютър?
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Март 19, 2012, 09:55:30 »
Раздели ТемаНагоре

шефче,не ми отчита коментари по мои обяви,чак сега погледнах по самата обява,че имало коментар Smiley
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=218424&cat=80
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Март 19, 2012, 16:25:32 »
Раздели ТемаНагоре

шефче,не ми отчита коментари по мои обяви,чак сега погледнах по самата обява,че имало коментар Smiley
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=218424&cat=80

Ще погледна!
Активен

Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Август 16, 2012, 15:52:27 »
Раздели ТемаНагоре

Явно нещо от нета ми,но тази обява се появи два пъти.Моля изтрийте едната http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Sveja+bluzka+s+pajetki+i+kamycheta+1lev&product=233748&cat=500
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Август 16, 2012, 18:42:30 »
Раздели ТемаНагоре

Явно нещо от нета ми,но тази обява се появи два пъти.Моля изтрийте едната http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Sveja+bluzka+s+pajetki+i+kamycheta+1lev&product=233748&cat=500

Готово Smiley
Активен

katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #28 -: Януари 14, 2013, 08:55:01 »
Раздели ТемаНагоре

Като натисна каквото и да било по сайта първо ми се зарежда страница с рекламна игра или нещо такова всеки път и после самата страница по сайта. Това проблем в моя компютър ли е или...?
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #29 -: Януари 14, 2013, 09:48:51 »
Раздели ТемаНагоре

Като натисна каквото и да било по сайта първо ми се зарежда страница с рекламна игра или нещо такова всеки път и после самата страница по сайта. Това проблем в моя компютър ли е или...?

Не е при теб проблема. Сега ще премахна рекламата, че и мен взе да дразни! Smiley
Активен



Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: