{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И сега каква оценка да поставя?!  (Прочетена 6330 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
adventuress_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 04, 2012, 18:37:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте дами, искам да ви помоля за мнение по въпроса. Темата е често срещана, след кратка комуникация една дама купи от мен дънки, нямаше уговорка за връщане нито нищо. Та пратих ги аз 23.12, и после се започна мотаене, както и да е имала проблеми жената и не успяла. Та днес ми се обажда и ми казва че искала да ми ги върне понеже не се харесвала как и стоят. Аз ги пратих нови а сега?! Добре казах и че не е коректно след като не сме се се уговорили, тя настояваше и аз и се съгласих да ги върне. След това и пратих и последното писмо в което казах че не желая връщане...да не са голи думи прилагам кореспонденцията ни
ТЯ
Здравейте,
жълтите дънки от Ла Редут имат ли разтегливост,лек ден Smiley
АЗ
Здравей мила да имат от по еластичните модели са 
ТЯ
ще ми напишете ли какъв е състава на самите дънки,колко % е еластана?
АЗ
дам значи на етикета пише 98% памук и 2% еластан
ТЯ
Да ви оставя ли адрес за изпращане на дънките,лека вечер
АЗ
давай
ТЯ
После дава адреса си.
АЗ
ок мила утре ще ти ги пратя  е тук ще ни затрупаа снега  Cheesy Като ги пусна ще ти дам адрес за паричките и ще ти пиша колко ми е излязла и пощата. Хубав ден !
ТЯ
Когато ти е удобно ,тогава ми изпрати дънките,и тук е голям сняг и не се върви лесно,така че не се притеснявай,аз ще ги нося на пролет,затова не ги бързам,но ще си ги купя,понеже ми
харесват,приятна вечер
АЗ
пратени са мила пощенските са 1,70 като си ги вземеш ми пиши. Весели празници ти желая и всичко добро
ТЯ
Това ще стане след празниците,като взема от пощата колета,ще ти пиша веднага,лека вечер и приятно посрещане на Бъдни вечер и на Коледа Kiss
ТЯ
Привет,
ще ми напишеш ли данните си за Еконт-офис,3 имена и тел,
утре ще ходя до пощата,да си взема дънките,лека нощ
АЗ
Давам и тези данни.
ТЯ
КАТЯ,УТРЕ СЛЕДОБЕД ЩЕ ПРЕСКОЧА ДО ПОЩАТА,МАЙКА МИ Е БОЛНА ОТ НЯКОЛКО ДНИ С ГНОЙНА АНГИНА И ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА,ОТ РАБОТА СЕ ПРИБРАХ НАПРАВО В КЪЩИ,НЕ СЪМ ХОДИЛА ДО ЦЕНТРАЛНА ПОЩА,НО УТРЕ Е ПОСЛЕДНИЯ РАБОТЕН ДЕН И ЩЕ ОТИДА НА ВСЯКА ЦЕНА,ЛЕКА НОЩ
АЗ
ок мила не се притесявай на всеки се случва,ако не успееш няма проблем, ще изчакам Wink
АЗ
Здравей много мислих и реших че няма да приема връщане на дънките и ако не ми ги платиш ще напиша тема ще приложа цялата кореспонденция и ще видим как ще отсъдят момичетата....аз не се смятам за некоректна, чахах те 15 дни, независимо какви са причините в теб или в пощата....аз съм с малко дете и винаги намирам време. Аз ги пратих нови незнам какви ще дойдат и като цяло не ги искам, ако ми ги върнеш пак ще напиша тема, и в двата случая..съжалявам но ми е писнало от такива оправдания, аз като не се харесам си ги продавам пак а и винаги си държа на думата, което ти не направи!
ТЯ
каквото искате пишете за дънките,дънките са в пощата-преди 30 мин майка ми ги изпрати,възстановила съм ви пощенските разходи,дънките ви са по същият начин върнати,с етикет,така че не се смятам за некоректна,още повече имам право на връщане,прочетете в интернет за правилата на пазаруване,всичко добро от мен!!!

Надявам се да съм го написала разбираемо, благодаря на всички които ще изкажат мнението си  (feast2)




Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 04, 2012, 20:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,ще се радвам ако може на лични да ми дадете ника на дамата.От прочетеното до тук,ще Ви посъветвам да изчакате с оценката.Въпреки,че не сте се разбирали за връщане, правилата за интернет пазаруване и позволяват такова.Друг е въпроса в какво състояние ще ги получите.Ако наистина са с етикет,състоянието им е същото, като когато сте ги изпратили и са добавени пощенски,то можете спокойно да и поставите неутрална оценка.Ако обаче нещо не е както трябва......дано да не е,то тогава-негативна!
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2012, 16:33:20 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,ще се радвам ако може на лични да ми дадете ника на дамата.От прочетеното до тук,ще Ви посъветвам да изчакате с оценката.Въпреки,че не сте се разбирали за връщане, правилата за интернет пазаруване и позволяват такова.Друг е въпроса в какво състояние ще ги получите.Ако наистина са с етикет,състоянието им е същото, като когато сте ги изпратили и са добавени пощенски,то можете спокойно да и поставите неутрална оценка.Ако обаче нещо не е както трябва......дано да не е,то тогава-негативна!


ДАЦКЕЕЕЕЕ,НЕ СИ ПРАВА МИЛО!!!!
как така!тя изтьква единствената причина,че не и харесва как стоят-няма забележки по сьстояние,няма забележки!!не се излагай и не давай на момичето такива сьвети моля те!знаеш ли-преди време купих от теб едни остри обувки,вьобще не ми харесаха,не сьм ги носила,все още ги продавам за 1/3 от купената цена,как ще ти се види да те помоля да си ги вземеш и да ми вьрнеш 15 лв?абсурдно е!няма защо да я разиграва!затова-
МАЦКАААА,НЕ ПРИЕМАЙ ВРЬЩАНЕ!ПРАТИЛА СИ НЕЩО В ЗАДОВОЛИТЕЛНО ЗА КУПУВАЧА СЬСТОЯНИЕ,ТУК Е ИНТЕРНЕТ,НЕ МАГАЗИН ЗА ДА МЕРИ,АКО Е ИСКАЛА ДА ПРОБВА КАК ЩЕ СА И ДА Е ПИТАЛА ДАЛИ ПРАЩАШ ЗА ПРОБА!
единствено не те сьветвам да поставяш отрицателна,нека поне е неутрална-тя все пак не те е льгала или окрала!всеки купува ненужни или неподходящи вещи,после просто ги пускаме за продан!аз купих кохухче с етикетите,чисто ново лилаво,беше ми тясно,но няма как да го вьрна,вьпреки че не беше мерено точно!просто го продадох,след месец висене по обявите и с 5 лв по-малко/беше 35 лв/така че...да е мисУила!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 05, 2012, 18:44:47 »
Раздели ТемаНагоре

Иренка,според закона за интернет пазаруването,всеки има право на връщане,независимо от причината!/колкото до мен и обувките,много добре знаеш,че няма проблем/ Щом си поема пощенските не виждам проблем.Проблем е това,че adventuress_  не ми предоставя името на въпросната дама и няма как да разбера и другата страна,а и самата тя да изкаже мнение в темата.
А колкото до оценката...........Слънце чети Kiss
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 05, 2012, 18:52:25 »
Раздели ТемаНагоре

Иренка,според закона за интернет пазаруването,всеки има право на връщане,независимо от причината!/колкото до мен и обувките,много добре знаеш,че няма проблем/ Щом си поема пощенските не виждам проблем.Проблем е това,че adventuress_  не ми предоставя името на въпросната дама и няма как да разбера и другата страна,а и самата тя да изкаже мнение в темата.
А колкото до оценката...........Слънце чети Kiss

добре бе мило,само тук ли се спазва тоя закон?ти ме уби Huh?могла сьм да вьрна сто неща ако е така...колкото до обувките-дадох само пример злато,няма да си разваляме добрите впечатления за едни обувки,а и наистина смятам че е нечестно,сьвсем сериозно,незнам-аз сьм врьщала само ведньж едни скьсани ботуши оттатьк,и то с триста зора и тема-ботушите за Радостинка/сещаш се за онова детенце,кьдето сума ти дами и изпратиха коя каквото прецени/
аз мисля че НЯМА СИЛА НА СВЕТА да накара някой насила да приеме нещо свое,ако отсрещната страна-продавача/е описал правилно стоката си-и да и дадете бан,и да си направи нова регисатрация,и да си смени ip-то все са алтернативи,вярваш ли си сама в това,което си писала и този закон?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 05, 2012, 19:23:26 »
Раздели ТемаНагоре

Явно си афектирана и четеш избирателно...........без коментар Tongue
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2012, 20:25:02 »
Раздели ТемаНагоре

Миии аз също мисля,че не е честно да ги връща под такъв предлог след като нямат уговорка за евентуално връщане,какво ще стане ако всички почнем да си поръчваме и нещо не се харесаме с него и ей така го връщаме,скоро имах връщане на артикул,но имахме уговорка за това и няма никакъв проблем...
В случая тук продаващата си е в пълното право да откаже връщане и да си иска парите!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
adventuress_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2012, 21:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Иренка,според закона за интернет пазаруването,всеки има право на връщане,независимо от причината!/колкото до мен и обувките,много добре знаеш,че няма проблем/ Щом си поема пощенските не виждам проблем.Проблем е това,че adventuress_  не ми предоставя името на въпросната дама и няма как да разбера и другата страна,а и самата тя да изкаже мнение в темата.
А колкото до оценката...........Слънце чети Kiss
Писах на лични името на потребителката  Smiley
Активен
adventuress_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2012, 21:57:56 »
Раздели ТемаНагоре

Миии аз също мисля,че не е честно да ги връща под такъв предлог след като нямат уговорка за евентуално връщане,какво ще стане ако всички почнем да си поръчваме и нещо не се харесаме с него и ей така го връщаме,скоро имах връщане на артикул,но имахме уговорка за това и няма никакъв проблем...
В случая тук продаващата си е в пълното право да откаже връщане и да си иска парите!
И аз така мисля но в последното писмо ми е писала че ги е пратила, сега май не ми остава друго освен да си ги взема или ...имам ли друга алтернатива ....
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 06, 2012, 08:28:38 »
Раздели ТемаНагоре

естествено че имаш алтернатива-да не ги вземеш,като и обясниш защо няма да го направиш!ако евентуално пьк е сложила вьтре пощенските ти,които трябва да поеме тя от човешка гледна точка и не ти се спори до безкрай-можеш и да си ги прибереш,ма яка и душица на Дацка ако са увредени по някакьв начин от купувача-Дидката ще и тежи на сьвестта Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2012, 14:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

По добре да си ги вземе ( дано са както ги е пратила), че да не остане без тях и без пари  Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: