{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: детски кът у дома  (Прочетена 25292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 07, 2010, 15:48:47 »
Раздели ТемаНагоре

снощи търсих пластелин,събрахме си листа  Tongue
С дъвка дали става? Embarrassed Ако не,утре вечер ще лепим и ние,но след 20ч. когато заспи малката прахосмукачка  Cheesy
Как се съхранява после?Ще предложа това и в детската Kiss
Айде,ще чакаме резултата. Kiss
Ще стане с дьвка,защо не,но доста дьвчици ще отидат. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 07, 2010, 16:26:37 »
Раздели ТемаНагоре

снощи търсих пластелин,събрахме си листа  Tongue
С дъвка дали става? Embarrassed Ако не,утре вечер ще лепим и ние,но след 20ч. когато заспи малката прахосмукачка  Cheesy
Как се съхранява после?Ще предложа това и в детската Kiss

ние си ги съхраняваме в една папка.  Wink
ние това го правим от детската градина.там първо го правиха а ние си импровизирахме в къши  Tongue
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 07, 2010, 18:07:17 »
Раздели ТемаНагоре

нашите са заспи значи.Ще им предложа утре.Ще събера материал,от тях пластелина
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 07, 2010, 19:59:05 »
Раздели ТемаНагоре

нашите са заспи значи.Ще им предложа утре.Ще събера материал,от тях пластелина

а вие на колко сте/годинки имам предвид/-коя група.нашите много ги занимават,макар и да сме от малък провинциален град  Smiley
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 16, 2010, 14:04:51 »
Раздели ТемаНагоре

нашите са заспи значи.Ще им предложа утре.Ще събера материал,от тях пластелина

а вие на колко сте/годинки имам предвид/-коя група.нашите много ги занимават,макар и да сме от малък провинциален град  Smiley
1 група,на 3г. са
останаха учудени от идеята ми  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 16, 2010, 19:27:16 »
Раздели ТемаНагоре

нашите са заспи значи.Ще им предложа утре.Ще събера материал,от тях пластелина

а вие на колко сте/годинки имам предвид/-коя група.нашите много ги занимават,макар и да сме от малък провинциален град  Smiley
1 група,на 3г. са
останаха учудени от идеята ми  Cheesy


хахаха,браво.ние също сме 1гр на 3г,и страшно много се занимават с това.онзи ден им събирах шишарки-ще правят украса за дядо коледа с тях.като направят ще пиша и ще покажа.а Отнесена... вие в къщи правихте ли нещо  Wink
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 17, 2010, 14:53:22 »
Раздели ТемаНагоре

да,и татито го изхвърли....бях бясна! Shocked
Не мога постоянно да правя,защото малкия пищи и взима всичко,прави мазало  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 25, 2010, 22:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

    МАМЧЕТА ЕТО НИЕ КАКВО СЪТВОРИХМЕ ЗА КОЛЕДНИЯ БАЗАР В УЧИЛИЩЕ!





« Последна редакция: Декември 25, 2010, 22:13:51 от lusy12345 » Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 25, 2010, 22:23:16 »
Раздели ТемаНагоре

   МАМЧЕТА ЕТО НИЕ КАКВО СЪТВОРИХМЕ ЗА КОЛЕДНИЯ БАЗАР В УЧИЛИЩЕ!

А ЗА ДЕТСКИ КЪТ БИХ КАЗАЛА,ЧЕ МНОГО ОБИЧАМЕ ДА ИГРАЕМ В ЛЕГЛОТО!!!НА КИЛИМА ИЛИ КЪДЕ ЛИ НЕ,НАВСЯКЪДЕ РАЗХВЪРЛЯНО,НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОНТРОЛИРА!!
    
Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 25, 2010, 22:27:08 »
Раздели ТемаНагоре


    МАМЧЕТА ЕТО НИЕ КАКВО СЪТВОРИХМЕ ЗА КОЛЕДНИЯ БАЗАР В УЧИЛИЩЕ!

А ЗА ДЕТСКИ КЪТ БИХ КАЗАЛА,ЧЕ МНОГО ОБИЧАМЕ ДА ИГРАЕМ В ЛЕГЛОТО!!!НА КИЛИМА ИЛИ КЪДЕ ЛИ НЕ,НАВСЯКЪДЕ РАЗХВЪРЛЯНО,НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОНТРОЛИРА!!






« Последна редакция: Декември 25, 2010, 22:28:56 от lusy12345 » Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 14, 2011, 22:07:33 »
Раздели ТемаНагоре

   МАМЧЕТА ЕТО НИЕ КАКВО СЪТВОРИХМЕ ЗА КОЛЕДНИЯ БАЗАР В УЧИЛИЩЕ!

А ЗА ДЕТСКИ КЪТ БИХ КАЗАЛА,ЧЕ МНОГО ОБИЧАМЕ ДА ИГРАЕМ В ЛЕГЛОТО!!!НА КИЛИМА ИЛИ КЪДЕ ЛИ НЕ,НАВСЯКЪДЕ РАЗХВЪРЛЯНО,НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОНТРОЛИРА!!
    
като ви чета и камък ми пада от сърцето  Tongue И ние сме така. въпреки ,че е по-малка
ето показно ,чак ме е срам ако някой дойде изневиделица ,а моя все повтаря "в другите къщи с деца защо не е така" ,а аз все му казвам ,че и аз като чакам гости не пускам малката да припарва до играчки и гардероба ...Ще му натрия носа с вашите снимки
Не може да стой мирна и да се заиграе. Последното ни постижение е на дъска за рисуване стоя 10 минутки Smiley Има над 10 вида игри за сортиране,уж подходящи за възрастта й,ама с една не се занимава
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Март 06, 2011, 08:53:43 »
Раздели ТемаНагоре

Мамчета,хайде деееее продължавайте !
             Ето пак направеното от нас за Баба Мартааааааа!!!

      
« Последна редакция: Март 06, 2011, 08:57:21 от lusy12345 » Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 12, 2011, 11:20:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да покажа кьошето на Сашко Smiley
Почти не се задържа в този си вид

Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Март 12, 2011, 22:47:29 »
Раздели ТемаНагоре

И стаята на Анна-Мария, когато е подредена. Smiley
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: