{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ В БГДОМАКИНЯ?  (Прочетена 18504 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #15 -: Декември 17, 2011, 16:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

Искам всеки да си каже мнението и има право на това. За момента първо ще направя промените които описах в ЛС-то до вас. За мен те са най-наложителни. След това ще мисля за останалите.

Все повече гледам да се разграничаваме от Продавалника, но има някой интересни опции които може да направим и тук. Едно по едно Smiley
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 17, 2011, 16:40:25 »
Раздели ТемаНагоре

Искам всеки да си каже мнението и има право на това. За момента първо ще направя промените които описах в ЛС-то до вас. За мен те са най-наложителни. След това ще мисля за останалите.

Все повече гледам да се разграничаваме от Продавалника, но има някой интересни опции които може да направим и тук. Едно по едно Smiley

Чудесно Хуанито! Затова си стоим тук и не мърдаме! Аз съм за промените стига те да не са фрапантни! Дори и визията е хубаво отвреме-навреме да се променя (но не прекалено). То е като жилищито - не може цял живот да живееш в една и съща обстановка.
Подкрепям те изцяло!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
val
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 17, 2011, 19:23:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Имам предложение да има раздел търг - участва се примерно 3 дни започвайки от 1лв и който даде най-добро предложение, той взима. Стига да е възможно, разбира се.
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 19:57:03 от val » Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 17, 2011, 22:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравейте! Имам предложение да има раздел търг - участва се примерно 3 дни започвайки от 1лв и който даде най-добро предложение, той взима. Стига да е възможно, разбира се.
....и като се почнат едни измами и лъжливи наддавания....те Аукро за това ги махнаха тези търгове Wink
Активен

val
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 18, 2011, 08:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравейте! Имам предложение да има раздел търг - участва се примерно 3 дни започвайки от 1лв и който даде най-добро предложение, той взима. Стига да е възможно, разбира се.
....и като се почнат едни измами и лъжливи наддавания....те Аукро за това ги махнаха тези търгове Wink
Не съм запозната с Аукрото и ако има нещо такова / макар че за всеки запис има точен час и няма как да се излъже, оттеглам предложението/.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #20 -: Декември 18, 2011, 09:23:15 »
Раздели ТемаНагоре


уф-бясна сьм!!!!
Слез от метлата! Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 18, 2011, 12:23:23 »
Раздели ТемаНагоре

1. Добавете бутони за оценка на обявите, както в другия сайт имаше.
2. На първа страница да има топ 10 обяви - тези с най-много оценки 'супер'
3. На първа страница също да има и обяви от 'ТОП потребители'
4. Да имаме бутон 'КУПИ' и когато нещо ни хареса направо да оферираме .
5. Да се поставя оценка за всяка завършена сделка , а не както сега - да имам 10 сделки с един човек, а да му сложа една оценка...
6.Снимките да са по-големи.
7.Да има филтър по размер на стелка,номер на обувки.
8.В личните съобщения да се вижда цялата кореспонденция като в продавалник,а не да влизам да търся едно по едно какво сме си писали.
9.Да няма мътни ,тъмни и размазани снимки,все пак обявата да е по-прилежна-една снимка да е ,ама да е ясна и с реални цветове.
извинявай,но умрях от смях!!как Хуанито ще прецени дали обявата ти е с реални цветове?!или дай само да си мрьнкаме тука!!и айде престанете с тоя ПРОДАВАЛНИК,ТА ПРОДАВАЛНИК!!АЗ ПЬК НЕ ИСКАМ ДА ИМА НИЩО ОБЩО С НЕГО!!Емка,браво душо,май само аз и ти похвалихме интерфейса на Домакинята!!много си ми харесва,и фон,и цветове,и всичко!това е,което е по-важно-да има ценови категории и да има номерация на обувките-кво повече мрьнкате!от продавалника започнахме да бягаме,защото собствениците го скапаха,половината сайт наскача тук и ЙОК!ай да си правим нов продавалник! (comp10)
Габчи,специално на теб сега-знаеш ли че имам 3/ТРИ/ бана оттатьк само затова,че споменавам думата ДОМАКИНЯ?!било препратка кьм други сайтове!!еми освен да поискам от Хуан да премахне тук термина"продавалник"-много са нагли някои,които пишат директно-ВИЖТЕ МИ ОЦЕНКИТЕ В ПРОДАВАЛНИКА-дрьн-дрьн,вижте ме,чуйте ме!уф-бясна сьм!!!!

Хайде стига скача като ощипана госпожица! Коя си ти че да заповядваш кой какво? Нещо се взе много насериозно. На няколко места вече споделяш че не ти харесвало в Продавалника, а си там от сутрин до вечер!
Кой мрънка? Даваме предложения, а нека Хуан си прецени кое може и кое не.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #22 -: Декември 18, 2011, 13:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета спокойно. Сондирам вашите мнения за момента. Някой от нещата ще ги пусна скоро, а за други ще мисля. Искам само предложения за момента! Както всички знаете, важното е да е удобно за всички!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 18, 2011, 14:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: rusamapaumna в Вчера в 15:54:12
Цитат на: gab4i83 в Вчера в 15:07:22
1. Добавете бутони за оценка на обявите, както в другия сайт имаше.
2. На първа страница да има топ 10 обяви - тези с най-много оценки 'супер'
3. На първа страница също да има и обяви от 'ТОП потребители'
4. Да имаме бутон 'КУПИ' и когато нещо ни хареса направо да оферираме .
5. Да се поставя оценка за всяка завършена сделка , а не както сега - да имам 10 сделки с един човек, а да му сложа една оценка...
6.Снимките да са по-големи.
7.Да има филтър по размер на стелка,номер на обувки.
8.В личните съобщения да се вижда цялата кореспонденция като в продавалник,а не да влизам да търся едно по едно какво сме си писали.
9.Да няма мътни ,тъмни и размазани снимки,все пак обявата да е по-прилежна-една снимка да е ,ама да е ясна и с реални цветове.
извинявай,но умрях от смях!!как Хуанито ще прецени дали обявата ти е с реални цветове?!или дай само да си мрьнкаме тука!!и айде престанете с тоя ПРОДАВАЛНИК,ТА ПРОДАВАЛНИК!!АЗ ПЬК НЕ ИСКАМ ДА ИМА НИЩО ОБЩО С НЕГО!!Емка,браво душо,май само аз и ти похвалихме интерфейса на Домакинята!!много си ми харесва,и фон,и цветове,и всичко!това е,което е по-важно-да има ценови категории и да има номерация на обувките-кво повече мрьнкате!от продавалника започнахме да бягаме,защото собствениците го скапаха,половината сайт наскача тук и ЙОК!ай да си правим нов продавалник! (comp10)
Габчи,специално на теб сега-знаеш ли че имам 3/ТРИ/ бана оттатьк само затова,че споменавам думата ДОМАКИНЯ?!било препратка кьм други сайтове!!еми освен да поискам от Хуан да премахне тук термина"продавалник"-много са нагли някои,които пишат директно-ВИЖТЕ МИ ОЦЕНКИТЕ В ПРОДАВАЛНИКА-дрьн-дрьн,вижте ме,чуйте ме!уф-бясна сьм!!!!

Хайде стига скача като ощипана госпожица! Коя си ти че да заповядваш кой какво? Нещо се взе много насериозно. На няколко места вече споделяш че не ти харесвало в Продавалника, а си там от сутрин до вечер!
Кой мрънка? Даваме предложения, а нека Хуан си прецени кое може и кое не.
Аз също мисля,че всеки може да изкаже мнение и да даде предложение,но не е нужно всичко да опира до Продавалник.Просто наистина се прекалява с цитирането на сайта,което не е необходимо.
Нека не забравяме,че двата сайта нямат нищо общо и по никакъв начин не трябва да се сравняват!
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 18, 2011, 15:38:39 »
Раздели ТемаНагоре

Дацке злато- (feast2)-много си те обичкам!и админите тук,и админите там,знаят че ползваме и двата сайта едновременно!повечето се знаеме и оттук,и оттам!нека да остане така-всеки сайт уникален и с положителното,и с това,което не ни харесва!има накьде да се подобряват,но не трябва да е с цената на потьпкването на всичко,постигнато дотук,по мое скромно мнение!ето,сами виждаме-докьде доведоха промените оттам!но ще свикнеме и там с новостите-харесвали ни или не и някои ще се вьрнат обратно,като видят че тук има по-малко потребители и се продава значително по-малко!но пьк аз си го обичам ТОЗИ сайт такьв,какьвто е! Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
irini22
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 20, 2011, 13:33:46 »
Раздели ТемаНагоре

Виждам, нещата се завъртат около няколко основни пункта, затова:

НЕ смятам за необходими:
* Бутони за оценка на обявата в стил „харесвам” - „супер” - „въййй!” (Нищо лично! Cheesy)
* ТОП-обяви и ТОП-потребители
(Защото: ако сайтът наистина остава само за лично потребление, а не и за търговия, с филтъра „сортирай по най-гледани/най-популярни” човек може да се ориентира.)

ПОДКРЕПЯМ:
* Заглавните снимки да са по-големи. Задължително.
* Опцията за „следене” на даден потребител ми се струва примамлива, и мисля, че нещо такова има място на заглавната страница.

Индиферентна съм засега към идеите:
* Да се поставя оценка за всяка сделка и
* Бутон „Оферирай/Купи”
(Смятам, че двете неща вървят някак ръка за ръка и трябва да се обмислят добре - за да не се спекулира с НЕреални сделки...)

Не зная доколко сега е моментът да се мисли и в посока „Сигурност” – напр. обозначаване на доказано некоректните потребители, или на тези с повече от Х бр. отр. оценки. Било с различен цвят на никнейма, било някакъв символ в аватара. Нямам представа какви са възможностите...

И последно към екипа: Поздравления за инициативата, за направеното, за начина по който го правите, и най-вече за грижата! Благодаря ви, че не реконструирате сайта в МОЛ и ви желая
КРАСИВИ ПРАЗНИЦИ и пълни чорапчета с подаръци!!!
... И умната! (christmas12)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #26 -: Декември 23, 2011, 12:16:43 »
Раздели ТемаНагоре

Виждам, нещата се завъртат около няколко основни пункта, затова:

НЕ смятам за необходими:
* Бутони за оценка на обявата в стил „харесвам” - „супер” - „въййй!” (Нищо лично! Cheesy)
* ТОП-обяви и ТОП-потребители
(Защото: ако сайтът наистина остава само за лично потребление, а не и за търговия, с филтъра „сортирай по най-гледани/най-популярни” човек може да се ориентира.)

ПОДКРЕПЯМ:
* Заглавните снимки да са по-големи. Задължително.
* Опцията за „следене” на даден потребител ми се струва примамлива, и мисля, че нещо такова има място на заглавната страница.

Индиферентна съм засега към идеите:
* Да се поставя оценка за всяка сделка и
* Бутон „Оферирай/Купи”
(Смятам, че двете неща вървят някак ръка за ръка и трябва да се обмислят добре - за да не се спекулира с НЕреални сделки...)

Не зная доколко сега е моментът да се мисли и в посока „Сигурност” – напр. обозначаване на доказано некоректните потребители, или на тези с повече от Х бр. отр. оценки. Било с различен цвят на никнейма, било някакъв символ в аватара. Нямам представа какви са възможностите...

И последно към екипа: Поздравления за инициативата, за направеното, за начина по който го правите, и най-вече за грижата! Благодаря ви, че не реконструирате сайта в МОЛ и ви желая
КРАСИВИ ПРАЗНИЦИ и пълни чорапчета с подаръци!!!
... И умната! (christmas12)


Благодаря ти за идейте и хубавите думи. Аз мога да кажа само следното: сайта е некомерсиален. Аз, половинката ми и целия екип сме активни потребители в сайта и мислим от страната на такива. Това, че пише Администратор или Модератор не означава че сме нещо повече от вас. Бих казал, че на нас се пада нелеката задача да следим правилата и обявите в сайта. Относно сигурността. И в момента, доказани некоректни продавачи и купувачи се маркират като такива. Във всичките им обяви и коментари излиза надпис "ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ". За моя радост (да чукна на дърво) отдавна не сме имали измама. Ами това е за сега. Аз ще поработя върху големината на снимките да видим какво ще стане Smiley Успех!
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: