{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ В БГДОМАКИНЯ?  (Прочетена 18477 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Декември 15, 2011, 15:51:22 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ако някой има предложения да пише. Надявам се всички да можем да ги осъществим. Smiley
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 15, 2011, 19:51:18 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ако някой има предложения да пише. Надявам се всички да можем да ги осъществим. Smiley

Ето моите предложения:
1. Добавете бутони за оценка на обявите, както в другия сайт имаше.
2. На първа страница да има топ 10 обяви - тези с най-много оценки 'супер'
3. На първа страница също да има и обяви от 'ТОП потребители'
4. Да имаме бутон 'КУПИ' и когато нещо ни хареса направо да оферираме .
5. Да се поставя оценка за всяка завършена сделка , а не както сега - да имам 10 сделки с един човек, а да му сложа една оценка...
Интерфейса също има нужда от някаква промяна. В момента сайта изглежда някак 'детски' и несериозен.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2011, 23:08:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен:)
1.По-големи и по-ясни снимки
2. Търсачката да е по-функционална-например като напиша "рокля" да търси във всички категории, а не да трябва да влизам във всички категории поотделно.
Надявам се повече хора да  се включат Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2011, 08:16:48 »
Раздели ТемаНагоре

Хуанито,една молба-НЕ ПРОМЕНЯЙ ВИЗИЯТА НА САЙТА!!така си е уникален!!единствено по функционалността-наистина ще е добре да може директно да се оферира,но аз предлагам и още нещо мнооого важно според мен-да има вариант да се разделят продуктите на ценови диапазони,като трьгна примерно да тьрся яке,да може да проверя категория 1-10 лв,после 10-20,и над 20,това адски много ще ни улеснява,всеки знае с какво разполага!относно оценките-нямам против да остане и сегашното оценяване!ние по-старите се знаем и наистина имаме по 4-5 и повече сделки помежду си,но това пьк дава шанс на по-новите да догонят в това отношение...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #4 -: Декември 16, 2011, 10:30:53 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време го предложих,пак да се повторя,ако може във филтрите да има по търсене номерация на обувките,много е удобно с такова търсене иначе се отваря всяка обява за да видиш,че не е търсения от теб номер...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Декември 16, 2011, 10:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време го предложих,пак да се повторя,ако може във филтрите да има по търсене номерация на обувките,много е удобно с такова търсене иначе се отваря всяка обява за да видиш,че не е търсения от теб номер...

Това със сигурност ще го има и то най-вероятно до неделя. Ще можете да слагате филтър по номер на стелката - примерно стелка 18 сантиметра.

По другите предложения мисля как да се получат. Но при всички случай ще има анкета с гласуване на промените преди реализацията им.
Активен

denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 16, 2011, 15:09:43 »
Раздели ТемаНагоре

И аз заставам зад предложението на Поли-за търсене по стелка и в Дамските и Детските...за всички обувки,
 ;)1.т.за търсене при обувките по см на стелката/така или инъче се пише като задължително поле при публикуването /
 ;)2.т.KissЗА ОТ 5-10-15лв
.В момента от 5 направо на 20лв доста търсене си е и зад това също заставам .. по удобно би било от 5-10 15-15...повечето търсим нещо под 10лв за децата, то инъче на магазина са си по 15лв дрехите Cheesy
 ;)3.т отново за това да има брояч и на графата"Коментари по моите обяви",постоянно трябва да цъкам за да видя дали някои нещо не  пита ... Cheesy
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 16, 2011, 18:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

...преди време си търсих тук спортен екип....и така и не разбрах в коя категория да го диря удачно Roll Eyes Гледах в "панталони" и къде ли още не,ама не ми се получи...
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 17, 2011, 08:04:36 »
Раздели ТемаНагоре

;)3.т отново за това да има брояч и на графата"Коментари по моите обяви",постоянно трябва да цъкам за да видя дали някои нещо не  пита ... Cheesy
да, това ще е супер, че понякога пропускаме да погледнем в коментарите
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
nina82
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 693


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 17, 2011, 08:28:18 »
Раздели ТемаНагоре

 Ако е възможно да са по-големи снимките и търсене на обувките по номер.
В  категорията "за 1лв за детето"да има графа за момче/момиче
Активен

Моля,дайте по един глас,БЛАГОДАРЯ!
http://nagradi.bg/vote/nina82-492.html
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 17, 2011, 09:31:58 »
Раздели ТемаНагоре

...преди време си търсих тук спортен екип....и така и не разбрах в коя категория да го диря удачно Roll Eyes Гледах в "панталони" и къде ли още не,ама не ми се получи...
ДА И АЗ ВЧЕРА ТЪРСИХ,ТА МИ СЕ НАЛОЖИ ДА ПРЕГЛЕДАМ СТОТИЦИ ОБЯВИ Smiley
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 17, 2011, 12:39:30 »
Раздели ТемаНагоре

Отдавна мисля,че може да се направи категория"търся под наем"
Сайта е да си помагаме,мисля,че на много ще ни е от полза-защо да купувам рокля,за 2ч.,като някой може да ми я отдаде под наем.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 17, 2011, 13:09:59 »
Раздели ТемаНагоре

На мен много ми харесва интерфейса, фона и подредбата на сайта. Сега влязох да оставя коментар някъде из форума, че ми е харесал коледния фон, та затова попаднах на тая тема.

За предложения, мога да кажа, че съм съгласна с някои от по-горните.
1. Специално за оценките, наистина би било много добре да се намери начин за оценяване на всяка отделна сделка, дори да е с един и същи потребител. Причината не е в това, че ще се натрупат оценки по-бързо, а в това, че ще можем да дадем обективна оценка за всяка покупка. Нали на много от нас ни е се случвало да си купим няколко неща от един и същи потребител и едното от нещата да се окаче некаствено, а пък друго да е дори в по-добро състояние от колкото сме очаквали. Как тогава да поставим само една оценка, като от едната сделка сме доволни, а от следващата сделка сме недоволни?
2. Търсачките за обявите наистина търпят подобрения и има нужда от допълнителни опции.

Ще добавя допълнително, ако се сетя за нещо друго, че в момента не ми идва какво конкретно.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 17, 2011, 15:07:22 »
Раздели ТемаНагоре

1. Добавете бутони за оценка на обявите, както в другия сайт имаше.
2. На първа страница да има топ 10 обяви - тези с най-много оценки 'супер'
3. На първа страница също да има и обяви от 'ТОП потребители'
4. Да имаме бутон 'КУПИ' и когато нещо ни хареса направо да оферираме .
5. Да се поставя оценка за всяка завършена сделка , а не както сега - да имам 10 сделки с един човек, а да му сложа една оценка...
6.Снимките да са по-големи.
7.Да има филтър по размер на стелка,номер на обувки.
8.В личните съобщения да се вижда цялата кореспонденция като в продавалник,а не да влизам да търся едно по едно какво сме си писали.
9.Да няма мътни ,тъмни и размазани снимки,все пак обявата да е по-прилежна-една снимка да е ,ама да е ясна и с реални цветове.
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 17, 2011, 15:54:12 »
Раздели ТемаНагоре

1. Добавете бутони за оценка на обявите, както в другия сайт имаше.
2. На първа страница да има топ 10 обяви - тези с най-много оценки 'супер'
3. На първа страница също да има и обяви от 'ТОП потребители'
4. Да имаме бутон 'КУПИ' и когато нещо ни хареса направо да оферираме .
5. Да се поставя оценка за всяка завършена сделка , а не както сега - да имам 10 сделки с един човек, а да му сложа една оценка...
6.Снимките да са по-големи.
7.Да има филтър по размер на стелка,номер на обувки.
8.В личните съобщения да се вижда цялата кореспонденция като в продавалник,а не да влизам да търся едно по едно какво сме си писали.
9.Да няма мътни ,тъмни и размазани снимки,все пак обявата да е по-прилежна-една снимка да е ,ама да е ясна и с реални цветове.
извинявай,но умрях от смях!!как Хуанито ще прецени дали обявата ти е с реални цветове?!или дай само да си мрьнкаме тука!!и айде престанете с тоя ПРОДАВАЛНИК,ТА ПРОДАВАЛНИК!!АЗ ПЬК НЕ ИСКАМ ДА ИМА НИЩО ОБЩО С НЕГО!!Емка,браво душо,май само аз и ти похвалихме интерфейса на Домакинята!!много си ми харесва,и фон,и цветове,и всичко!това е,което е по-важно-да има ценови категории и да има номерация на обувките-кво повече мрьнкате!от продавалника започнахме да бягаме,защото собствениците го скапаха,половината сайт наскача тук и ЙОК!ай да си правим нов продавалник! (comp10)
Габчи,специално на теб сега-знаеш ли че имам 3/ТРИ/ бана оттатьк само затова,че споменавам думата ДОМАКИНЯ?!било препратка кьм други сайтове!!еми освен да поискам от Хуан да премахне тук термина"продавалник"-много са нагли някои,които пишат директно-ВИЖТЕ МИ ОЦЕНКИТЕ В ПРОДАВАЛНИКА-дрьн-дрьн,вижте ме,чуйте ме!уф-бясна сьм!!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: