{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Напикаването.....при мъниците  (Прочетена 5392 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 04, 2011, 20:32:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ужасен проблем , интересното при нас е ,че мъникът си свали буквално сам памперса-каза Не и си дърпаше пликченца нали ,не даваше да му сложа памп..а ,но в един Ден велик просто започна да се изтърва и по двете нужди-онемях и зяпнах,тъкмо реших ,че ние този път го минахме...и сега какво да правя-слаба мускулатура ли е ама как от септември за два месеца нещо се обърка...мн съм притеснена,ще взема нужнитее гранули понеже ползвам хомеопатия..изчетох темите в др сайт за този проблем...,но сама за себе си обяснение нямам -стреснаха ли го нещо в яслата...незнам..на каква основа е...аз съм си гальовна мама винаги го гушкам ...не от липса на внимание..незнам...ще се радвам скоро да пиша ,че има подобрение   Huh? Huh? Huh? Huh?
Пишете мами...как во може да се направи,.. Roll Eyes
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 08, 2011, 22:22:38 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас проблемът е сходен на яслата се напишква , а във къщи не .Звънят ми във 11,30 часа да отивам да нося дрехи защото трите чифта били вече мокри немога да си обясня защо го прави.
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 08, 2011, 22:56:19 »
Раздели ТемаНагоре

Приемете, че прекаленото вторачване в ''проблема'' стресира детето. В първият случай-ако сте реагирали остро, и ви е проличало пред детето колко неестествено е това за вас, за него е допълнителен стрес. Същото което на вас ви влияе когато си вършите нуждата, влияе и на детето. Ако някой вземе да ви се чуди що така, ама не иначе пишкате, и започне да ви тормози да пишкате ''както трябва''и ''където трябва'', ще ви стресира, нали? А дали ще послушате кой какво ви съветва е отделен въпрос>Smiley
Вторият-детето е в стрес от самата ясла-нали не очаквате там да се чувства така спокоен както пред мама, за да каже: ''мамо, махни ми го''. Там са непознати, други, не е като в къщи и неговият ''протест' е налице. Поговорете с госпожите, да не се вайкат, ако пак си свърши работата, да се държат с него нормално, все едно нищо не е станало, и да ви се обадят...щом имате възможност да ходите до яслата, за да се почувства детето сигурно и да знае, че нищо лошо не е направило...щом мама е тук и всички се усмихват!
И в двата случая-не се вторачвайте, не наблягайте, не го дискутирайте като проблем, защото не е, а детето има нужда от разбиране, не от''решаване на проблема''.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 09, 2011, 09:37:58 »
Раздели ТемаНагоре

Приемете, че прекаленото вторачване в ''проблема'' стресира детето. В първият случай-ако сте реагирали остро, и ви е проличало пред детето колко неестествено е това за вас, за него е допълнителен стрес. Същото което на вас ви влияе когато си вършите нуждата, влияе и на детето. Ако някой вземе да ви се чуди що така, ама не иначе пишкате, и започне да ви тормози да пишкате ''както трябва''и ''където трябва'', ще ви стресира, нали? А дали ще послушате кой какво ви съветва е отделен въпрос>Smiley
Вторият-детето е в стрес от самата ясла-нали не очаквате там да се чувства така спокоен както пред мама, за да каже: ''мамо, махни ми го''. Там са непознати, други, не е като в къщи и неговият ''протест' е налице. Поговорете с госпожите, да не се вайкат, ако пак си свърши работата, да се държат с него нормално, все едно нищо не е станало, и да ви се обадят...щом имате възможност да ходите до яслата, за да се почувства детето сигурно и да знае, че нищо лошо не е направило...щом мама е тук и всички се усмихват!
И в двата случая-не се вторачвайте, не наблягайте, не го дискутирайте като проблем, защото не е, а детето има нужда от разбиране, не от''решаване на проблема''.
Страхотен съвет, наистина Smileyобаче защо ли се съмнявам, че лелките и госпожите в градината биха приели каквито и да било съвети относно начина си на работа с децата, дори те да са абсолютно адекватни и полезви за конкретното дете и не само  Roll Eyes
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2011, 10:13:39 »
Раздели ТемаНагоре

За мен ситуацията е от ясна по ясна,разбира се ,че пред детето не се показва притеснението ми,но ако не реагирам изобщо ще реши ,че така "Може " и върви после пак наново сваляй памперс,при все ,че сам не го искаше тоест разбира ,че това се прави на гърнето съвсем осъзнато-знае за какво е, стискал се е по 6часа и отгоре първите вечери ми бяха притеснени дали наистина осъзнава ,че е с гащички  и дали ще се стика Roll Eyes
 Е факт беше ,че си беше сух ,дори ставаше към 3ч да пиша на гърнето будеше ме...,което за мен беше като "подарък" мислех си ,че ще е голям зор..,а то стана ей така от раз и то по негово желание,
Затова се изумих, когато след два месеца започна да се изтърва..и сякаш не му дремеше много ,а преди време други мами от групата споделяха този проблем с техните деца,че не искали да сядат в къщи на тяхното гърне и се намокрят..а преди не е имало проблеми.Сигурна съм ,че е Реакция към нещо ,бунт...както искате го наречете,но колко време ще продължи и като не намирам корена на проблема как да го реша...ами то се събират един куп мокри дрехи,и накрая слагам памперс,докато изсъхнат .
започнах отново през интервали да го питам има ли "пиш"иска ли да седне на гърнето ,винаги казва Не-и след малко мокър,а не искам да го карам на сила -това ще има обратен ефект и ще намрази гърнето,пробвах и на голямото -тоалетната ,но уви не пожела.
Понеже гледам да не си вкарвам филми в главата ,реших да не пускам изследвания ,но май ще проверя да не е пък някоя бактерия...
Като връщам лентата назад,кога точно започнаха нещата,сякаш се засича с времето в което запонахме инхалациите с Флексотит и прахчетата Сингюлер ...понеже е диспансиран и ни ги изписаха ,а те реално отпускат гладката мускулатура ....наистина съм объркана,затова и пуснах темата ...и благодаря за мненията на всички!
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: