{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Адрес на продавача  (Прочетена 5837 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamena.80
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 23, 2010, 01:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, като  прегележдам обявите и винаги нещо ми хване окото, гледам от къде е потребителя.Аз съм от голям град Варна и ми е много по удобно да пазарувам от хора , които живеят в моя град.И не всеки е написал местоживеенето си и това много ме дразни.Мога ли по някакъв начин да намеря потребителите , които са от тук.Естествено, че ако ми хареса нещо ще отида и до пощата да пратя запис и после да си го получа, но е по неудобно.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2010, 06:01:08 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, като  прегележдам обявите и винаги нещо ми хване окото, гледам от къде е потребителя.Аз съм от голям град Варна и ми е много по удобно да пазарувам от хора , които живеят в моя град.И не всеки е написал местоживеенето си и това много ме дразни.Мога ли по някакъв начин да намеря потребителите , които са от тук.Естествено, че ако ми хареса нещо ще отида и до пощата да пратя запис и после да си го получа, но е по неудобно.

Taka, izvinqvam se che pisha s latinica, no na rabota nqmam kirilica. Delia, v sekciq Obqvi nai-gore w menutata - Tyrsene, ima Razshireno tyrsene. Tam pishesh Varna i ti izkarva obqvi samo ot Varna Усмивчица
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: