{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята малка цветна градинка  (Прочетена 25308 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mims
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 179


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2011, 15:39:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз успях да се включа в конкурса,това е първия в който участвам. Cheesy
Успех на всички! Kiss
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2011, 15:42:49 »
Раздели ТемаНагоре

ММММм,какви красоти!!! (flower)И аз си имам фаворит!Еййй,ама друго си е да имаш дворчее Sad
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2011, 16:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

Спокойно Smiley На пролет пак ще направим подобен Smiley Тогава ще се включиш!
Аааа шефе,не мисли ся за пролетен,ами от сега го мисли за нещо от сорта на ''Забавления в снега'' Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2011, 16:29:11 »
Раздели ТемаНагоре

срьчкай го,Поли!!повтаряш ми думите за зимата,дано ни огрее некое конкурсче,за разнообразие!но да е актуално,а не като сега-завари ни по бели гащи!кФо да кача-окапалите листа дет са ни затрупали колата от сланата?или езерцето с рибките ми,кьдето отгоре два прьста листенца не им дават да дишат,та подскачат отгоре и крещят-поне ни сложи в тигана...сега конкурса можеше да е на тема есенни багри или нещо от тоя род...я да взема да снимам планината че да сьм подготвена за зимата Wink Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2011, 16:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

срьчкай го,Поли!!повтаряш ми думите за зимата,дано ни огрее некое конкурсче,за разнообразие!но да е актуално,а не като сега-завари ни по бели гащи!кФо да кача-окапалите листа дет са ни затрупали колата от сланата?или езерцето с рибките ми,кьдето отгоре два прьста листенца не им дават да дишат,та подскачат отгоре и крещят-поне ни сложи в тигана...сега конкурса можеше да е на тема есенни багри или нещо от тоя род...я да взема да снимам планината че да сьм подготвена за зимата Wink Cheesy
ей мър за малко да си издам снимката зарад тебе Cheesyша  мЪ дисквалифицират за купени гласове Tongueтооо като гледам повечето снимки не са правени сега ами са от лятото ама карай цвеке да е,аз пък не съм заложила на цветя Wink
за зимния сезон ако има конкурсче ква снимка ще ви извадя от преди 2-3 зими (laugh6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2011, 16:45:35 »
Раздели ТемаНагоре

срьчкай го,Поли!!повтаряш ми думите за зимата,дано ни огрее некое конкурсче,за разнообразие!но да е актуално,а не като сега-завари ни по бели гащи!кФо да кача-окапалите листа дет са ни затрупали колата от сланата?или езерцето с рибките ми,кьдето отгоре два прьста листенца не им дават да дишат,та подскачат отгоре и крещят-поне ни сложи в тигана...сега конкурса можеше да е на тема есенни багри или нещо от тоя род...я да взема да снимам планината че да сьм подготвена за зимата Wink Cheesy

А кФо щеше да пращаш на 2 ноември като сега ревеш?

Хайде, моля за предложения в друга тема! И не всичко опира само до предложенията. Няма смисъл от излишни коментари. Имайте уважението поне на хората, които го правят това за потребителите.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2011, 16:48:31 »
Раздели ТемаНагоре

ам таковото може ли да правим агитации? Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 05, 2011, 16:52:09 »
Раздели ТемаНагоре

срьчкай го,Поли!!повтаряш ми думите за зимата,дано ни огрее некое конкурсче,за разнообразие!но да е актуално,а не като сега-завари ни по бели гащи!кФо да кача-окапалите листа дет са ни затрупали колата от сланата?или езерцето с рибките ми,кьдето отгоре два прьста листенца не им дават да дишат,та подскачат отгоре и крещят-поне ни сложи в тигана...сега конкурса можеше да е на тема есенни багри или нещо от тоя род...я да взема да снимам планината че да сьм подготвена за зимата Wink Cheesy
ей мър за малко да си издам снимката зарад тебе Cheesyша  мЪ дисквалифицират за купени гласове Tongueтооо като гледам повечето снимки не са правени сега ами са от лятото ама карай цвеке да е,аз пък не съм заложила на цветя Wink
за зимния сезон ако има конкурсче ква снимка ще ви извадя от преди 2-3 зими (laugh6)

Никъде не е упоменато, че снимката трябва да е от есента или пък точно от тази година. Хайде, моля да не търсим повече под вола теле!
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2011, 16:56:25 »
Раздели ТемаНагоре

Флорка се ядосва...недей с рогата бе мац Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2011, 16:56:41 »
Раздели ТемаНагоре

ам таковото може ли да правим агитации? Cheesy

Пробваш сега или гориш. Cheesy
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2011, 16:57:53 »
Раздели ТемаНагоре

ей ся пробвам Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2011, 20:22:23 »
Раздели ТемаНагоре

срьчкай го,Поли!!повтаряш ми думите за зимата,дано ни огрее некое конкурсче,за разнообразие!но да е актуално,а не като сега-завари ни по бели гащи!кФо да кача-окапалите листа дет са ни затрупали колата от сланата?или езерцето с рибките ми,кьдето отгоре два прьста листенца не им дават да дишат,та подскачат отгоре и крещят-поне ни сложи в тигана...сега конкурса можеше да е на тема есенни багри или нещо от тоя род...я да взема да снимам планината че да сьм подготвена за зимата Wink Cheesy
ей мър за малко да си издам снимката зарад тебе Cheesyша  мЪ дисквалифицират за купени гласове Tongueтооо като гледам повечето снимки не са правени сега ами са от лятото ама карай цвеке да е,аз пък не съм заложила на цветя Wink
за зимния сезон ако има конкурсче ква снимка ще ви извадя от преди 2-3 зими (laugh6)

Никъде не е упоменато, че снимката трябва да е от есента или пък точно от тази година. Хайде, моля да не търсим повече под вола теле!


Флооооо!що се косиш бре мац!! Kiss (flower)

имах страхотни снимки за пращане,едни бунове от маргарити и едни виещи се лиани под лозата/емката ги е виждала/ма ТАТЕ там запладнил на сянка бре душооо!нема как да му кажем-кьш оттам!!затова не пратих!ма па гласувах де,жалкУ, че нема да мога да се поддам на агитацийката на Поли!а що не ми ареса идеята за снежен човек с най-голям моркоФ?!моркоФа ще е на подходящото си място,нема се плашиме са тука!имах предвид друго-бягаме ли от повечето участници или ни устройва да са по-малко?защото нали се сещаш-сьс снимките увековечаваме мигове на нещо/като децата например/а кой ли ще му хрумне да снима ей така красотица като сьфнала градина-на мен лично не ми е хрумвало,защото живея на село,имам я за даденост,грижа се за нея,но е преходна и сега като гледам остатьци от изсьхнали цветя и храсти-жал ми е вьобще,че и за труда!незнам с какво те засегнах толкова,не сьм от претенциозните,знаеш го!айде цунки и имам уважение кьм хората полагащи труд и разнообразяващи ни! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
evrovioleta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 2

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 06, 2011, 13:53:28 »
Раздели ТемаНагоре

Гласувах , нямам търпение да разбера за кого съм гласувала и кой ще спечели.Успех на всички, всички са много красиви!
Активен

1.Пощенските за сметка на купувача освен ако няма друга уговорка.Изчаквайте да съобщя колко са платени и не бързайте да предвиждате сами.
2.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
3.Изключително коректна съм ,очаквам същото и от вас..Ако имате други намерения сме дотук...
4.Според ситуацията мога да поискам и предварително плащане
5.Получава първия дал адрес .Давам предимство на живеещите в Пловдив
6.Не изпращам за проба,ще меря два пъти
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 08, 2011, 18:46:58 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде честито на победителката с коолото,ся да почерпи с една снимка застанала до коолото  Cheesy,няма да откажем и на по кафенце до коолото  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
mjovkova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 08, 2011, 20:24:25 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееееееее СПЕЧЕЛИХ!!!!!! Kiss   БЛАГОДАРЯ ВИ, СЛАДУРАНИ!!!!!!! Мога да помогна на всяка една от вас с информация , как се прави колелото. Много му се радвам, а сега още повече!!!!!! Kiss Kiss Kiss
Активен



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: