{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето лято 2011  (Прочетена 16693 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 20, 2011, 19:10:44 »
Раздели ТемаНагоре

Конкурсът е за любителска снимка с тема Моето лято 2011. Целта на всяка снимка е да изобрази весел момент от лятото на Вашето дете, без значение дали ще е на море, планина или някъде другаде.


Условия за участие в конкурса:

1. В конкурса могат да участват всички потребители на сайта, регистрирани преди 20 август 2011 година!
2. Всеки потребител има право да изпрати само една снимка - авторска.Снимката трябва да е лично ваша. Нямате право да участвате с чужда снимка или от името на друг човек. На снимката задължително трябва да присъства само Вашето дете/деца - ако са повече от едно и по желание Вие и/или Вашата половинка. Ако случайно присъстват други хора на снимката да са на заден план.
3. Към снимката е желателно да се добави заглавие. Трябва да се посочат мястото, което е изобразено на снимката, възрастта на детето и името му, Вашите три имена, местонахождение и потребителското  Ви име от сайта
4. Снимката, с която участвате в конкурса не трябва да присъства в подписа Ви или на аватара!
5. Няма да се приемат  неприлични снимки и такива на голи деца (най-малко бански - долнище/, снимки-колажи, снимки, които са подлагани на обработка със софтуер за  изображения, снимки,които вече са публикувани в интернет пространството.
6. Администратори и модератори нямат право на участие.

Снимки не отговарящи на условията ще бъдат премахвани!

Изпращайте снимките от 20 август 2011 г. до 26 август 2011 г.  вкл. на e-mail  - moetolqto2011@abv.bg Чрез участието си в конкурса Вие давате съгласие Вашата снимка да се публикува на интернет страницата на БГ Домакиня. Можете да заявите отказ от участие по всяко време. След приключване срока за изпращане на снимки  ще бъде пусната тема - анкета за гласуване, в която Вие ще изберете победител в конкурса. Конкурсът ще е анонимен. Всяка снимка ще бъде с номерче.


За победителят има осигурена предметна награда за мама  - морски сувенир - кутия за бижута  и парична - 10 лв. подарък за  дете/деца (малко, но от сърце)!!!


Покажете ни лятото около Вас! И преди всичко  се забавлявайте!
Искрено се надяваме този конкурс да не бъде опорочен, а да покажем колко хубави деца имаме!

Успех на всички !

 
« Последна редакция: Август 27, 2011, 19:58:43 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2011, 20:25:14 »
Раздели ТемаНагоре

След няма и час  и вече си имаме и първи участник в конкурса. Успех на малкия сладур! Smiley
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2011, 23:11:38 »
Раздели ТемаНагоре

еее,значи някой малчо е повел хорото?дано се сьберат повечко Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2011, 23:28:44 »
Раздели ТемаНагоре

слагай и ти твоя малчо Cheesy
Активен

margoto66
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 21, 2011, 00:01:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос - в условията на конкурса пише, че трябва де снимано само едно дете, но аз имам две(а вероятно и повечето потребители на сайта) и обикновено на снимките присъстват и двете. Това нарушава ли правилата на конкурса?
Активен

За допълнителни въпроси и уточнения пишете на ЛС.
Потребителите от Плевен са с предимство.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2011, 00:06:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос - в условията на конкурса пише, че трябва де снимано само едно дете, но аз имам две(а вероятно и повечето потребители на сайта) и обикновено на снимките присъстват и двете. Това нарушава ли правилата на конкурса?
ех милааа,бива ли такьв вьпрос да задаваш!!режи снимката на две и решавай кое от тях е на мама убавеца Cheesy
естествено че ще сложиш снимка с дечицата заедно!язьк-домашните любимци не участват,иначе щях да пратя и аз семейна снимка с детето и мьжО-цирк да е Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2011, 00:31:40 »
Раздели ТемаНагоре

слагай и ти твоя малчо Cheesy
уф Дацкей,ми там е бре мило,как ше го оженим иначе Cheesy Cheesy Cheesy (cheers4)
Емката ми идва на гости миналата седмица и се запознаха лично,тя вика-що не си го родила десет години по- рано маааа,а той,като разбра че е баш на батенберг вика-мамоооо,реди ме да ме взима при нея да гледкам от терасата концертите на sity-то Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
nikid
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


влезте в продавалника

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 21, 2011, 01:06:20 »
Раздели ТемаНагоре

и аз си пробвах късмета /по-скоро на детето май/
Активен


Коректна съм със всеки.
Предпочитам продажба пред замяната.
Пощенските се поемат от купувача,ако няма друга уговорка.
При 2 и повече обяви правя отстъпка или поемам пощенските.
ПРАЩАМ ЗА ПРОБА
Пращането на запис по Еконт е за 5-6 стотинки.
albenamateeva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 21, 2011, 21:00:37 »
Раздели ТемаНагоре

Конкурсът е за любителска снимка с тема Моето лято 2011. Целта на всяка снимка е да изобрази весел момент от лятото на Вашето дете, без значение дали ще е на море, планина или някъде другаде.


Условия за участие в конкурса:

1. В конкурса могат да участват всички потребители на сайта, регистрирани преди 20 август 2011 година!
2. Всеки потребител има право да изпрати само една снимка - авторска.Снимката трябва да е лично ваша. Нямате право да участвате с чужда снимка или от името на друг човек. На снимката задължително трябва да присъства Вашето дете/деца - ако са повече от едно и по желание Вие и/или Вашата половинка.
3. Към снимката задължително трябва да се добави заглавие. Трябва да се посочат мястото, което е изобразено на снимката, възрастта на детето и името му, Вашите три имена, местонахождение и потребителското  Ви име от сайта
4. Снимката, с която участвате в конкурса не трябва да присъства в подписа Ви или на аватара!
5. Няма да се приемат нецензурни снимки, снимки-колажи, снимки, които са подлагани на обработка със софтуер за  изображения, снимки,които вече са публикувани в интернет пространството.
6. Администратори и модератори нямат право на участие.

Снимки не отговарящи на условията ще бъдат премахвани!

Изпращайте снимките от 20 август 2011 г. до 26 август 2011 г.  вкл. на e-mail  - moetolqto2011@abv.bg
След това  ще бъде пусната тема - анкета за гласуване, в която Вие ще изберете победител в конкурса. Конкурсът ще е анонимен. Всяка снимка ще бъде с номерче.


За победителят има осигурена предметна награда за мама  - морски сувенир - кутия за бижута  и парична - 10 лв. подарък за  дете/деца (малко, но от сърце)!!!


Покажете ни лятото около Вас! И преди всичко  се забавлявайте!

Успех на всички !

 
Активен

Здравейте на всички от мен .Искам да уточня,че закупените артикули ги пращам по пощата за ваша сметка, по желание може и по Еконт за ваша сметка,за моя сметка са тези на които съм писала.Парите може да ги превеждате по пощата или по Еконт.Пратката я пращам препоръчано.Не разменям дрехи!
Поздрави,Бени!
myfreshness
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 23, 2011, 09:47:20 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
а може ли снимката да бъде качена във профила ми във Фейсбук или да изчакам да приключи конкурса и тогава да я кача. И всъщност кога ще бъде решено кой е победителя?
Активен

От 10 Ноември започвам работа. Моля да ме извините ако се бавя с отговорите. За изпращането на пратките ще се старая да бъда максимално бърза.

Цените в  обявите ми подлежат на коментар.
Приемам и предлагам РАЗМЯНА.
Държа да се оценяваме. Ако пропусна да напиша оценка, моля напомнете ми Smiley
Нека не забравяме за пощенските разходи!!!
Предпочитам при покупка сумата да се превежда чрез Еконт. По- евтино и бързо е.
В съседния сайт потребителското ми име е същото.

klemy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 24, 2011, 13:46:04 »
Раздели ТемаНагоре

Изпратена на мейл.  Smiley
Успех на всички!
Активен
KOLIIN
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 24, 2011, 15:25:38 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и ние цоп в конкурса!Успех на всички участници!!!
Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 25, 2011, 07:37:47 »
Раздели ТемаНагоре

И НИЕ СЕ ВКЛЮЧИХМЕ...УСПЕХ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ!
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 25, 2011, 13:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

и ние......... Tongue
Успех на всички!
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
saha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 26, 2011, 14:03:32 »
Раздели ТемаНагоре

 (gesture7), Дано да не е късно да се включим. Идеята е страхотна и без награда пак ще е хубаво да се порадваме на малчуганите. Успех на всички!!!
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: