{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЯВОР НА 26 Г.ОТ ПЕРНИК СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩТА НИ!!  (Прочетена 6553 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 09, 2011, 15:19:07 »
Раздели ТемаНагоре

никога не сьм и помисляла да пускам такьв род тема,но много ми се иска да помогнеме и ние доколкото можеме,истински,от сьрце,защото който не е губил близьк или познат заради скорост или невнимание от войната по пьтищата не би разбрал какво точно е изживяването...оттатьк,в другия форум,писа една мама от перник с молба за помощ и се поразрових по случая,а с две думи-младото момче е било с мотор в района на Кресна,когато е загубило контрол над мотора,влетяло е в насрещното,ударило се е в мантинелата,а след това са го прегазили още две коли,едната е минала през главата му.едва е оцелял,което е медицинско чудо,но е осакатял-сменена и прелята му е много крьв,дарения,ребра,смлени крайници,изгубил е едната си рька и какво ли още не,бил е 13 дена в кома,но е жив!!!и всички които са чули за случката се опитват да му помагат!пускаме подобен апел и вьв фейса,и в пернишките градски форуми,но ще ви помоля и вас тук за дарения-разбрах че освен сметка има открит и смс-телефон,но ще ви дам номера когато и самата аз го науча.мисля че по едно смс-че от 1 лв не е много,моля за малко човечност,дано НИКОГа на никоя от нас не и се налага да преживява или сьпреживява нещо подобно,а по-точно за трагедията може да разберете от чичо гугьл като чукнете кодовите думи-ЯВОР-ПЕРНИК-КАТАСТРОФА-МОТОР,излиза мноого инфо по темата.аз лично обещах на инициаторката на темата оттатьк да пусна темата и при нас,и ще ви кажа защо-защото миналата година по това време на сьщото място загубих приятелче на мен и сина ми,на 21,но почина,много свестно момче,полицайче беше,Петрослав му беше името/ПЕПИ/,НИКОВАТ знае за случая,споделяла сьм и,та това е приятелки,сега ще изкопирам написаното и на дамата/ЕЛИ/ от перник,за да знае че сме с нея!!аз се включвам пьрва,като смятам да пусна и обяви,средствата от които ще се пращат право на нуждаещия се!няма да ви моля и убеждавам,всички ние сме бедни за много,не за единия лев!лично аз се включвам от сьрце,дано сьм между пьрвите,просто ще ми даде вьтрешна удовлетвореност!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 09, 2011, 15:40:50 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.motoforum-bg.com/index.php?topic=15280.0
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 09, 2011, 15:53:16 »
Раздели ТемаНагоре


много мерси ФЛО,не исках да досаждам,а да ги предизвикам да го намерят сами мотофорума и да се включат кой доколкото може Sadи на мен точно той ми беше основен източник,иначе има и електронна преса Wink


срам не срам,сега ще звьнна на Митко/брат на Явор/да искам нужните данни,вече ме питат по този повод!
« Последна редакция: Август 09, 2011, 16:08:04 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eli_krisi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 09, 2011, 19:22:38 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен,инициаторката на тази идея-Ели.Говорих със моята приятелка,която е снаха на Явор(съпруга на брат му) и тя каза,че снс номера още не е открит,защото не е излязло решението на ТЕЛК,а номера на дарителската сметка ще ми го даде утре и ще го напиша.Моля всеки,който прочете за нещастието случило се на това младо момче,да отвори сърцето си и да помогне дори и с минимална сума,за да може Явор да се върне към пълноценен живот.Благодаря ви предварително (danke2)
Активен
eli_krisi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 11, 2011, 16:02:26 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен,инициаторката на тази идея-Ели.Говорих със моята приятелка,която е снаха на Явор(съпруга на брат му) и тя каза,че снс номера още не е открит,защото не е излязло решението на ТЕЛК,а номера на дарителската сметка ще ми го даде утре и ще го напиша.Моля всеки,който прочете за нещастието случило се на това младо момче,да отвори сърцето си и да помогне дори и с минимална сума,за да може Явор да се върне към пълноценен живот.Благодаря ви предварително (danke2)
           ЯВОР ИСКА ПАК ДА РАБОТИ И ЖИВЕЕ НОРМАЛНО

Явор Александров Иванов е на 26 години от гр.Перник. На 15 май 2011г. той претърпя много тежка катастрофа. Повече от 13 дни лекарите от клиниката по Централна реанимация към Пирогов- София се бориха за живота му, докато той беше в кома. Благодарение на техните усилия и грижи той остана жив, претърпя много и тежки операции на бедро и подбедрица, които продължават и в момента, но за съжаление се наложи ампутация на лявата ръка малко под рамото.
След проучване в клиниките по протезиране се разбра, че протезата, която би го върнала към нормален живот се изработва в Германия. Явор се нуждае от миоелектрична протеза, която е на стойност около 50 000 евро.
Той и семейството му ще сме Ви безкрайно благодарни ако имате желанието и възможността да помогнете на един млад и интелигентен човек да си върне живота ............... до колкото това е възможно.

Дарителска банкова сметка към ОББ на името на Явор Александров Иванов - BG53UBBS80021050534330
Активен
eli_krisi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 11, 2011, 16:05:08 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен,инициаторката на тази идея-Ели.Говорих със моята приятелка,която е снаха на Явор(съпруга на брат му) и тя каза,че снс номера още не е открит,защото не е излязло решението на ТЕЛК,а номера на дарителската сметка ще ми го даде утре и ще го напиша.Моля всеки,който прочете за нещастието случило се на това младо момче,да отвори сърцето си и да помогне дори и с минимална сума,за да може Явор да се върне към пълноценен живот.Благодаря ви предварително (danke2)
           ЯВОР ИСКА ПАК ДА РАБОТИ И ЖИВЕЕ НОРМАЛНО

Явор Александров Иванов е на 26 години от гр.Перник. На 15 май 2011г. той претърпя много тежка катастрофа. Повече от 13 дни лекарите от клиниката по Централна реанимация към Пирогов- София се бориха за живота му, докато той беше в кома. Благодарение на техните усилия и грижи той остана жив, претърпя много и тежки операции на бедро и подбедрица, които продължават и в момента, но за съжаление се наложи ампутация на лявата ръка малко под рамото.
След проучване в клиниките по протезиране се разбра, че протезата, която би го върнала към нормален живот се изработва в Германия. Явор се нуждае от миоелектрична протеза, която е на стойност около 50 000 евро.
Той и семейството му ще сме Ви безкрайно благодарни ако имате желанието и възможността да помогнете на един млад и интелигентен човек да си върне живота ............... до колкото това е възможно.

Дарителска банкова сметка към ОББ на името на Явор Александров Иванов - BG53UBBS80021050534330
   Ето,милички,номера на дарителската сметка.Сумата се оказа значително по-голяма,грешката е моя....Обясниха ми,че всеки може да пусне,колкото възможност има,мисълта ми е,че няма нужда да е голяма сума,може 2,5,10 лв.Другото важно,което разбрах е,че тези пари могат да се теглят само срещу представен документ,че са за операция,което гарантира,че с вашата човечност няма да бъде злоупотребено!Още веднъж призовавам,колкото се може повече хора да помогнем,макар и с малко(защото капка по капка-вир става)на това младо момче да се върне към живота...
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: