{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за ЛЕЛКИТЕ които имат деца кадидат-студенти или вече студенти  (Прочетена 11215 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 19, 2011, 15:27:39 »
Раздели ТемаНагоре

мацки,дайте мнение-кое е по-разумно-редовно или задочно?или според материалните потребности на отрочето ли,идея нямам как да кадидатстваМЕ Winkхем не сме особено ученолюбиви,хем пьк сме с претенциите на голямото добрУтрУ,хем пьк ни се ще да сме сина на рокфелер,ма сме си просто синето на мама/най-вече/и тате...та се чудиме каква форма на обучение да пишеме...дайте по едно ЗА или ПРОТИВ моля ви Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2011, 17:40:22 »
Раздели ТемаНагоре

мацки,дайте мнение-кое е по-разумно-редовно или задочно?или според материалните потребности на отрочето ли,идея нямам как да кадидатстваМЕ Winkхем не сме особено ученолюбиви,хем пьк сме с претенциите на голямото добрУтрУ,хем пьк ни се ще да сме сина на рокфелер,ма сме си просто синето на мама/най-вече/и тате...та се чудиме каква форма на обучение да пишеме...дайте по едно ЗА или ПРОТИВ моля ви Sad

Аз мога ли да се кльопна до теб да чета, че и ние сме в същото положение..... Нищо не ни се прави, нито раБоти,нито учи, не знае какво иска.....ааа освен пари де Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2011, 18:56:41 »
Раздели ТемаНагоре

Мойто е далече от университет, но лично аз завърших "вишу" преди 2 години и съм минала и през задочно и през редовно Smiley Та :

Предимства на редовното - Ако посещаваш редовно лекции не ти се налага да учиш кой знае колко за изпити. това, което чуваш на лекции плюс прочитане веднъж или два пъти ти е ок. Завързваш добри познанства със състуденти и асистенти. Недостатъците са ясни - ако ще работиш трябва да е с най - шантавото работно време на света (щото и купони има пък и да се спи трябва Smiley )

Предимства на задочното - Въпреки, че ще се озориш 20 дни на лекции и още толкова по изпитите, ако си налегнеш парцалите ще сколасаш. Може да се намери прилична работа и повечко свободно време. но.....в момента, в който осъзнаеш, че приоритет са ти парите ще предпочетеш да работиш, а не да учиш Smiley

Дано съм успяла да ви помогна Smiley 
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2011, 21:20:00 »
Раздели ТемаНагоре

мацки,дайте мнение-кое е по-разумно-редовно или задочно?или според материалните потребности на отрочето ли,идея нямам как да кадидатстваМЕ Winkхем не сме особено ученолюбиви,хем пьк сме с претенциите на голямото добрУтрУ,хем пьк ни се ще да сме сина на рокфелер,ма сме си просто синето на мама/най-вече/и тате...та се чудиме каква форма на обучение да пишеме...дайте по едно ЗА или ПРОТИВ моля ви Sad

Аз мога ли да се кльопна до теб да чета, че и ние сме в същото положение..... Нищо не ни се прави, нито раБоти,нито учи, не знае какво иска.....ааа освен пари де Cheesy
заповядай мацко,чети да се ограмотиме CheesyЕмката ми разказа играта!!!ма нали е на един/шнур/место от университета,та и е лесно,тя детитУ може да си го даде там и от яслите,ма ние...не мее страх за жилище,защото университета дет искаме да сме/ВТУ/ми е точно по средата между двата апартамента,ама...май е по-добре да е задочник,да си дере дупето от работа при баща си,отколкото да е по купони и да осьмва у СПЕЙСЬРА в подлеза на ндк-то Huh?...за работа не ме е страх,че баща му би подсигурил работа на цело китайско село,а той гадинката 20 лв минимум взима надница,мама му купува дрешки и цигарки,храни му и гаджетата,а той го дава ларж...затова така сьм се ориентирала Sad
еми ся...кат не сьм си родила вундеркиндче,ше си ходи на лекцийки два пьти годишно,ше поти дупето/с извинение/но поне ще се научи да си цени парите и труда,пьк и ще разбере защо мама му е викала УЧИ СИНЕ ЗА ДА НЕ РАБОТИШ...правилен ли ми е мирогледа идея нямам,но не ми се ще времето да показва...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 19, 2011, 22:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ха хааааааааааааааааа това с "учи сине за да не работиш" го живея в момента Smiley Докато нямах диплома бачках и парички изкарвах, пък после какво Huh? Безработна Smiley Smiley
Ирка не се коси. Не може да знаеш как биха се стекли нещата ако влезе задочно и как ако е редовно Smiley Да си прецени дали ще иска да си дава зор 2 пъти в годината или не, голям човек е вече
Пък щом му храниш гаджетата да вземеш да ме осиновиш. И внуче ти водя, млада баба ще си Smiley Smiley Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 20, 2011, 09:46:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ха хааааааааааааааааа това с "учи сине за да не работиш" го живея в момента Smiley Докато нямах диплома бачках и парички изкарвах, пък после какво Huh? Безработна Smiley Smiley
Ирка не се коси. Не може да знаеш как биха се стекли нещата ако влезе задочно и как ако е редовно Smiley Да си прецени дали ще иска да си дава зор 2 пъти в годината или не, голям човек е вече
Пък щом му храниш гаджетата да вземеш да ме осиновиш. И внуче ти водя, млада баба ще си Smiley Smiley Smiley
утепах те!!внуче дали ми отива,ам?!я кажи най-добре на майка си,че никой не е дльжен да гледа на баба и дедо внучетата и да се взима тя в рьце Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2011, 18:23:57 »
Раздели ТемаНагоре

И мойта свекърва така викаше, и вика де- Който си има деца, да си ги гледа!  Аз, и не й ги дадох повече де, като го чух това Smiley

А, по темата-  мойто гардже макар да има една две годинки, докато му опре ножа на гръклянчето, всеки дем ми минава през портмонето, пък и пропуши и надника трябва да му вдигам. Търсел си работа сега за лятото, но не взимали ученици, но съм категорична, учи-не учи след това, работа да си намира веднага.
« Последна редакция: Юли 20, 2011, 19:35:52 от rivalka » Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2011, 15:17:16 »
Раздели ТемаНагоре

правилно,мила!!да си поема разходите по прищявките,от нас-образование,храна,подслон,вьобще основното,не че моя не ми гепи поне половината цигари или не ми мрьнка докато не му дам пари,после сьм най-яката мамка/а кво ли си мисли-мамка ти/ Cheesyв крьга на майтапа-поне се е научил кьде е границата на тьрпимостта ми де/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юли 24, 2011, 10:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм ЛЕЛКА с вишу/децата още са малки/ Учих редовно - ами то си е училище... с отговорности, а купоните не са за изпускане. Ако не ходиш редовно, после зор да завериш семестъра, абе трябва си постоянство. Задочното е по-лесно/ опита ми е само от последната година - минах на Перманентна сесия/ - Разкош - цяла година свобода и накрая малко напън и край - минал си Smiley
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 26, 2011, 14:13:23 »
Раздели ТемаНагоре

миси,Ками Cheesyзначи каквото и да ми говорят родата,че трябва да е редовен,се убеждавам все повече че е по-добре да е задочник-хем по-лесничко ще избута,хем по-евтинко,хем и с повече свободно временце,пьк и да си изкарва парици за купоните-тва най-ми е по вкуса Cheesy Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 02, 2011, 12:36:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз гласувам за редовното Smiley
Според мен не е по-трудно, а обратното. Задочното е големият напън. Като съм учила 5 години редовно, да не ви казвам колко съм била редовна на лекциите  Cool Освен това работя още от 17 годишна и е съвсем постижимо да съчетаеш работа и училище, без конкретни лишения.
Е пак зависи от самата специалност, конкретния университет и учебният им план. Но на мен 5 години ми правеха програмата от понеделник до четвъртък - в петък нямахме никакви лекции. Отделно искам да ви кажа, че и самите лектори не са от най-редовните - винаги се намира някой, който да има много важен ангажимент и не може да дойде да проведе лекцията и пак го дават свободно студентите. Така че, не е кой знае какъв напъна, може и работа да си намери и пак да посещава от време на време лекциите. Ако направи добро впечатление от самото начало, ще избута всички изпити с лекота без да си дава зор. Ако е задочно и работи, трябва да отсъства от работа цял месец, всеки ден, от сутрин до вечер и то по два пъти в годината поне. А ако е редовно, само когато му се наложи да отиде на контролно, ще го освободят за 2 часа и туй-то, може и в обедната почивка, според зависи Smiley))). Самите преподаватели винаги адмирират това, че редовните студенти работят и винаги влизат в положение. А пък ако е задочно, няма компромиси - не стига, че само един месец трябва да се напъне, ами сега и гювеч да му пускат. Същото е и с работодателите. Моето наблюдение е, че са по-склонни да закъсняваш за работа и да отсъстваш за 2 часа някой друг ден, отколкото да те пуснат за цял месец в отпуска.

Въобще, моето мнение е да не го разглезваш с това задочно, защото за него се иска особено голяма доза самодисциплина, организация и отговорност, които не е необходимо да се очакват от 18 годишен младеж. Може би е подходящо за магистратурата след това или следдипломна квалификация, но не и за бакалавър. За мен студентския живот се усеща само, ако си редовно обучение, без значение, колко редовно посещаваш лекциите. Много важни неща се учат за самия живот, когато си редовно обучение. Създават се навици, научаваш се постепенно на дисциплина и след това е по-лесно да се организираш да учиш задочно. Но не и от самото начало. Колкото и лекции да посети, мога да ти гарантирам, че ще научи повече, отколкото 2 седмици да му сипят целия материал за семестъра и да се очаква да го научи за още две седмици, че и да го изпитат после на него....
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 02, 2011, 13:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

е кво ли да отговоря,като ни резнаха крилцата за тая година (dew2) не можа да кандидатства с матурите за специалностите,които искаше,ще се наложи да ходиме на техните курсове по математика за да кандидатстваме догодина Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 02, 2011, 14:27:10 »
Раздели ТемаНагоре

е кво ли да отговоря,като ни резнаха крилцата за тая година (dew2) не можа да кандидатства с матурите за специалностите,които искаше,ще се наложи да ходиме на техните курсове по математика за да кандидатстваме догодина Sad

Ааа Smiley Ма още по-добре, хич не го мисли! И при мен така се получи - първата година като завърших уч-ще изобщо не знаех какво искам, та затова и не ме приеха това, което майка ми ми внуши, че искам да уча  Cheesy
И аз с математика кандидатствах после. Решавах си задачките цяла година и използвах тая година да добия малко по-ясна представа в кой университет да се забутам и какви да ги върша. Тъй че догодина ще ви приемат където трябва и ще се изучите, няма страшно. Ама недейте да отлагате повече от година, че ще се размият знанията от даскалото и ще му е по-трудно с изпитите.

Айде късмет, ще станат нещата Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 03, 2011, 14:48:30 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked що пък лелки бе Ире, аз не се чувствам лелка аааа  Tongue

сина влезе редовно, задочно ще му е много по трудно да се подготвя сам, тя и специалноста му е трудна-молекулярна биология, но имам колега които учат задочно и си работят
колко ви е таксата и къде кандидатства сина
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 03, 2011, 19:15:47 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked що пък лелки бе Ире, аз не се чувствам лелка аааа  Tongue

сина влезе редовно, задочно ще му е много по трудно да се подготвя сам, тя и специалноста му е трудна-молекулярна биология, но имам колега които учат задочно и си работят
колко ви е таксата и къде кандидатства сина
Румка,иска единствено телекомуникации,"тодот каблешков"ще е,редовната е 450 на семестьр,задочната-150,разликата е чувствителна!а защо "лелки"ли мила-ми защото половината го нямат този проблем,а ...кьде да си запиша детето на ясли или детска градина Cheesyи аз не се чувствам лелка в никакьв случай,синето вика-мамо,кога ше ти дойде акьла/демек да си седна на четирибуквието/може би защото рано го родих/на нямах 19/сега си изживявам пубертета Cheesyпьк и имам свободи,които не сьм ги имала някога...но принципно в очите на някои сме ЛЕЛКИ,една която порязах в една тема оттатьк ми писа-тая лелка е в критическата,друсат я незнам кво си защото няма редовен секс,затова се заяжда...сьщата тая ламя тук само трае и се свива по-ниско от тревицата Winkма там се прави на велика...та затова мила,а иначе нали знаеш сентенцията за жените и вьзрастта-НА ВСЕКИ РОЖДЕН ДЕН ЖЕНАТА ПОМЬДРЯВА С ЕДНА ГОДИНА,НЕ ДА ОСТАРЯВА С ТОЛКОВА!та така...иначе браво за синето ти Румка,аз ще трьпна в очакване още една година,добре че го пратих на училище с толкова по-рано,та дето се вика не губи от живота много Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: