{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Паркинг в Слънчев бряг  (Прочетена 3548 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 16, 2011, 13:35:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, мамчета Smiley
Имам нужда от малко помощ, другият месец ще ходим на море в Слънчев бряг, обаче имаме проблем с паркинга. В хотела който ще сме паркингът е малък, а и доста скъп - 15лв на ден. Искаме да оставим колата на друг в близост до хотела по-евтин разбира се, затова ще помоля мамите от Слънчев бряг да ми помогнат, хотела в който ще сме се казва Планета, давам линк към сайта, за да се ориентирате --> http://planetagroup.net/ . Ако може в близост до него на 5-10 мин. пеша максимум да ми кажете евтин паркинг, за 8-10лв на ден примерно, а пък ако има и по-евтин още по-добре, ще съм много благодарна за помоща. Благодаря и лек ден желая Cheesy
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 16, 2011, 14:04:04 »
Раздели ТемаНагоре

идея нямам ТОЧНО кьде се намира "планета"та,но при английските хотели,преди кубан,има магазин PENNY,неговия паркинг е напьлно безплатен!освен това не виждам и кьде щесе движите с кола,защото движението еразрешено само по централната,евентуално до новия град несебьр,иначе...щесте пешеходци Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 16, 2011, 15:53:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не мога да разбера как ще дам 170 лв на вечер за стая и ще плащам допълнително за паркинг Smiley
Относно безплатните паркинги - те такова животно няма, хеле пък в пика на сезона и то на Съни бийч Smiley
Сигурно на въпросният магазин е препълнен паркинга. Ние спирахме от задната страна на Роял централ, но с хиляда уговорки Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 16, 2011, 17:49:56 »
Раздели ТемаНагоре

Целта не е да е безплатен,а да е просто по-евтин, защото 15лв са си цифра. Колата няма да ни трябва изобщо, но макар и с каско по нея има доста скъпи неща, които могат да се свалят, а каското не покрива такива "щети".
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: