{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъркам ли някъде - дайте съвет!  (Прочетена 6094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 10, 2011, 12:04:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! От няколко месеца съм регистрирана в сайта (март, 2011г). Досега не съм осъществила нито една продажба, като изключим една мама, която ме намери тук, но осъществи връзка с мен в Продавалник, където също имам потребителски профил.
Там вече имам 66 положителни оценки и много запитвания, а тук е като в Мъртво море. Много ми харесва този сайт и не мога да си обясня, защо е така. Ако някой може да ми обясни защо се получава така, ще съм му много благодарна! Бъркам ли някъде?! Каквито са цените тук, такива са и в Продавалник. Даже ми прави впечатление, че има запитвания и продажби на артикули, които са по лошо изглеждащи и по-скъпи от моите.
Ще се радвам на всеки отзив!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2011, 14:31:44 »
Раздели ТемаНагоре

Не си единствената, която харесва този сайт !!! Също така не си единствената, която  не успява да продаде нищо тук !! В този ред на мисли също такса не си и единствената, която има профил и в Продавалник !! На въпроса ти обаче трудно може да се отговори ! Ако се поразровиш във форума на сайта има още 2 теми точно по твоето запитване !!!
Вероятно съседният сайт е с по-голяма история !! Знам ли Huh? За мен винаги е било неразбираемо защо в Продавалник им харесва повече ? Лично аз тук се чувствам в пъти по-уютно !! Запознала съм се виртуално с изключителни личности -  и това пак е ТУК !!! Но немога и да отрека, че когато имам нужда от пари и трябва спешно да продам нещо за съжаление го правя в ПРОДАВАЛНИК !!!
Е не зная защо !!!! Roll Eyes
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 10, 2011, 14:32:41 »
Раздели ТемаНагоре

Относно дали грешиш някъде - ЕДВА ЛИ !!!!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 10, 2011, 14:38:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също много харесвам сайта ни-бгдомакиня.И естествено имах профил в продавалника,но нито една обява.При мен се получи същата работа тук-за няколко месеца имах  само 1 продажба.На  06,07 реших да си пусна обявите в продавалника-е какво да кажа не знам....имам  вече 4 продадени артикула,общата стойност е около 40лв.(и това за 3 дена)Много се радвам,разбира се,но предпочитам да се осъществяват в този сайт,там е пълно  с некоректни потребители,направо гъмжи Huh?
Но какво да правя , трябва да има движение.Тук наистина сякаш няма нито един потребител:(
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Venish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 399

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 10, 2011, 14:58:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък нямам профил в Продавалник. Не съм влизала никога там. Случайно открих този сайт и тук се регистрирах. Предполагам Продавалник е по-популярен и повече хора влизат , затова и продажбите там се осъществяват по-бързо. Но на мене тука си ми харесва. Smiley
Активен

Пощенските са за сметка на купувачът, освен ако не съм упоменала друго в конкретната обява.Когато потвърждавам, че купувам дадена стока, това означава че съм готова веднага да я заплатя - очаквам същото и от вас.
Не се бавя с пратки или записи - очаквам същото и от вас.
За потребители от София може и лично!
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 10, 2011, 16:47:29 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря на всички, че се отзовахте толкова бързо! Така разбрах, че не съм единствената, за което естествено не се радвам. Ще чакам, може пък да се раздвижи нещо! Понякога обаче се чувствам като в Бермудския триъгълник! Искрено ви пожелавам да ви потръгнат нещата и този сайт да се пораздвижи повече, защото много ми допада, а аз имам регистрация в 15-16 сайта за продажба на детски стоки (направих толкова регистрации, когато продавах бебешката количка и столчето за хранене), но получих 2-3 запитвания без никакъв ефект, а на някои дори след като отговорих, не получих отговор. След като продадох количката и столчето оставих само този сайт и Продавалник. В Продавалник, защото имам файда и ми харесва, а тук защото просто ми харесва (без да имам файда за момента).
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 10, 2011, 18:19:23 »
Раздели ТемаНагоре

Права си!В продавалника има файда,което радва някои хора,не и мен разбира се ,защото не съм с цел търговия:) Cheesy
НО се изумявам как някои хора си продават на магазинни цени,а още повече се изумявам,че хората ще се избият.Примерно  един конструктор на Колите,колкото струва по нашите магазини,в  Шумен поне,толкова  е  и в сайта Tongue Roll Eyes.НО здраве да е!Щом има желаещи -  нека купуват:)
Аз също пожелавам на всички ни,да потръгнат нещата  Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 12, 2011, 13:57:38 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирам те! Но, ако няма и файда, не бих могла да помогна на други мами, като с паричките от продажбата купя от тях други неща. Знам, че сайта е с цел взаимопомощ, но тя се състои именно в това - размяна, продажба, съответно покупка и обратно. Паричките от продажбите не са толкова големи, че да печелим - по-скоро си помагаме да си купим необходимите неща. Файдата е и в това да откриеш и нещо, което ще можеш да си позволиш, не само да получиш пари.
Прова си по отношение на това, че цените са доста завишени, но съм свидетел на парадокс. Когато поставям ниски цени като, че ли хората се съмняват в качеството на дрехите. Като сложа по-висока цена пък никой не се интересува (сигурни си казва - тая пък). Като слагам ниски цени това означава, че искам да ги продам бързо, за да не ми се мотаят. А при други, които продават на високи цени и честно казано качеството не е по-високо от това, което предлагам - както казваш ще се избият.
"Разни хора, разни идеали" е казал големия Алеко Константинов, всеки със своите критерии - някои дават пари за не много добро качество ама да е марково.
Но все пак за всеки влак си има пътник. Което не успея да продам ще подаря!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юли 12, 2011, 15:16:47 »
Раздели ТемаНагоре

опс-и аз тук-един от най-вьрлите защитници на домакинята,сьс сигурност най-патила от отношение в продавалника Wink
значи тук ми е като дом с разграден двор-качвам всичко на показ,по-ниски цени от про-то,там качвам сьщите обяви,ма като наказание за потребителите вдигам цените,макар и  с лев-два-ей така,за морално удовлетворение и от яд!там е змиярник,ако нямаш вече имунитет от ухапванията/сьщо и в продажбите/затова не го препорьчвам на прохождащите в интернет-тьрговията-отвсякьде те льжат,гледат да ти докопат парите,има много брак и откьм продавачи,и стока,няма реални снимки и размери,така че тук е рай за купувачите,а там-за продавачите.кьде е твоето място трябва да разбереш сама душицо,всяка от нас си е направила сметказащо е тук или там!и аз от бяс не качвах обяви там,но е глупаво,защото шанса ни за продажба е двоен при две регистрации в сходните сайтове,и вьпреки това-тук имам само приятели,макар и виртуални,чувствам се обичана и ценена,знаеме се всяка с положителните и отрицателни страни,докато там се тьрси друго-без заобиколки покупко-продажба на най-изгодна цена и-кой откьде е!затова всеизвестно е че това е сайта за взаимопомощ,а там-за тьрговия!тук ако нямаш вьзможност и кажеш-моля,помогнете или намерете ми-ще ти пишат поне 5 човека,а там...да му мисли половинката ти Cheesy Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 12, 2011, 18:28:03 »
Раздели ТемаНагоре

В Продавалник и аз се опарих няколко пъти, но съумях да сведа загубите до минимум, като изключим нервите. Върнах някои не мога да кажа дрехи, защото с тях и пода не бих си избърсала. Но попаднах и на страхотни хора! Влизала съм няколко пъти във Форума на Продавалник, но там се натоварвам с много негативизъм и отрицателна енергия и затова вече влизам само ако ми трябва нещо конкректно. Просто е гадно, че някои се забавляват за сметка на нервите на други хора.
Имала съм няколко сблъсъка, но принципно правя всичко възможно да има добър край и да се разберем човешки. В повечето случаи изчаквам да мине бурята и да се уталожат страстите и тогава пиша отново с надежда да приключа с хепи енд.
Честно казано даже съм получавала извинения без да се надявам на това. Прави ми обаче впечатление, че хората много бързо се палят и често разбрали-неразбрали бързат да си направят погрешен извод. Затова винаги казвам, че думите не трябва да се тълкуват изолирано, а да се погледне контекста. В почти всички случаи досега всичко е завършвало добре.
Винаги съм готова да се извиня, ако аз греша. В крайна сметка сме хора и грешим и стига да имаме желание винаги можем да се разберем.
Тук не съм се ровила във форумите и не знам как стоят нещата. Все още не съм намерила приятели с които да започна да поддържам по-честа връзка. Даже принципно се чувствам засега сякаш съм единствената в сайта.
Откакто публикувах тази тема като, че ли започна леко раздвижване.
Няма да си кривя душата, но и в Продавалника ми харесва въпреки негативите. Там съм попадала на хора, които дори ми правят доста добри отстъпки и кореспонденцията ми е много лека и приятна.
Тук поради липсата все още на достатъчно контакти нямам много впечатления. Впечатленията ми са повече от облика на сайта.
РАДВАМ СЕ, ЧЕ МИ ПИШЕТЕ, ЗАЩОТО ТАКА СЕ ЧУВСТВАМ ПРИОБЩЕНА КЪМ САЙТА!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 13, 2011, 10:43:02 »
Раздели ТемаНагоре

ми чувствай се добре дошла,просто в жегите ни е налегнал мьрзел,ма от септември ще видиш каква е веселба Winkестествено и тук има крьгове от хора,които разширяваме,за да ни е по-весело,приобщаваме се една кьм друга,но всичко е индивидуално-кой с каква цел влиза!тези,които имат повече свобно време си щракаве по обявките,но дьржиме и форума под око,като влезеш из темите и попрегледаш ще си изясниш горе-долу кой с какьв статус е и с кого би имала общи теми или просто да си паснеш като сьбеседник! Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #11 -: Юли 13, 2011, 17:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

Добре дошла и от мен. Нашия сайт не е големичък, но пък сме весели и задружни Smiley Гледам да няма дразги между потребителите. Надявам се и тук да се чустваш добре Smiley Успех Smiley
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юли 13, 2011, 20:35:17 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ МНОГО! Smiley
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 16, 2011, 11:51:12 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно съм съгласна със Шушамуша относно изказването й за цените.И аз пускам почти нови неща на смешни цени, хората си мислят, че нещо им има на дрехите, понеже ги продавам по 2-3 лева, истината е, че искам да освободя място в гардероба за нови дрехи, т.е. изчиствам бебешките , които са й малки .В същото време като се пуснат обяви на известни марки-Нейм ит, Чикоби, Ърли дейс и пр., хората ще се изпобият за тях, както се казва, направило ми е впечатление, че  хората се водят не по състоянието на дрехата, а по марката й.
Дали ще продадеш нещото тук или там си е въпрос на късмет, аз имам регистрация и там, но повечето неща като цяло съм ги продала тук като се замисля.
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: