{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви са тези отливки ???  (Прочетена 8946 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юни 19, 2011, 15:05:59 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно аз съм идиот, ама винаги съм се чудела какви аджеба са тези отливки на парфюми Huh?
Някой "светнат" по въпроса може ли да бъде така добър и да ми го изясни Smiley
« Последна редакция: Юни 19, 2011, 22:09:19 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2011, 16:07:27 »
Раздели ТемаНагоре

и аз много се чудя,звучи ми като ''прелято от голямо шише в малко''  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2011, 16:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

Стоп!Грешка - аз преди време продадох на един човек всичките си шишета от маркови парфюми,а те наливат вътре мантета и ги продават-поне така аз разбрах тогава.Но това беше преди години и не знаех,че е още актуално Wink
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юни 19, 2011, 19:20:38 »
Раздели ТемаНагоре

Това, което чета по обявите е "Отливка от "х" марка парфюм 12 мл за еди колко си лева". Заставам с парфюма, бурканче и пръскам до изнемогване или Huh? И как да знам колко са 12 мл ? После със спринцовка ли да меря  Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2011, 20:10:59 »
Раздели ТемаНагоре

На прав път сте,тази идея се роди преди година-две в следствие на наливните парфюми.
Например аз харесвам Диор Адикт  -синия.Да обаче оригинал е 180 лв/100 мл,а аз не мога да отделя толкова в момента.Та някоя добра женица,ако го има и  е решила да изкара и някой лев,си прецаква флакона за да ми отсипе..............мл(или пък пръска до желаните мл. в съдинка и после в шишенце).Другият вариант е купуваш наливен парфюм ,слагаш максимален брой капки,за да е по  силен и пак ,обявяваш ,че продаваш отливка от нещо си Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юни 19, 2011, 21:00:32 »
Раздели ТемаНагоре

Е сега вече разбрах Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юни 19, 2011, 21:33:07 »
Раздели ТемаНагоре

Забравих да кажа,че оттатък продават и отливки от балсами  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

elim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юни 19, 2011, 21:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

На прав път сте,тази идея се роди преди година-две в следствие на наливните парфюми.
Например аз харесвам Диор Адикт  -синия.Да обаче оригинал е 180 лв/100 мл,а аз не мога да отделя толкова в момента.Та някоя добра женица,ако го има и  е решила да изкара и някой лев,си прецаква флакона за да ми отсипе..............мл(или пък пръска до желаните мл. в съдинка и после в шишенце).Другият вариант е купуваш наливен парфюм ,слагаш максимален брой капки,за да е по  силен и пак ,обявяваш ,че продаваш отливка от нещо си Cheesy Cheesy Cheesy
Момичета, не е точно така (gesture1) Отливките, които се предлагат тук, са от оригинални парфюми, но за да се отлее количество не е нужно да "се прецака" флакона Smiley защото после за нищо не става, а никой няма да изхвърли парфюм за 100 лв, за да изкара 10 Wink ...  Даце, права си , че се пръска от оригиналното шише, но направо  в празно  рефанско шишенце- има си техника  Smiley , а те са с определеи милилитри- 10,30 ,50 и 100 .Обикновенно се отлива в 10 или 30 милилитровите и лесно може да се прецени примерно в шишенце от 30 мл какво количество е останало, ако не е пълно до горе. Конкретно за момичетата /познавам виртуално 90% от тях / , които предлагат отливки тук   / и аз в това число Tongue/ мога да гарантирам , че предлагат 100%  оригинали ! А пък ако се чудите, защо съм толкова сигурна - в БГ Мама има цяла тема , посветена на  "зависимите  от  ОРИГИНАЛНИ парфюми", но не ви съветвам да четете - силно заразно е и няма отърване , ако затънеш в парфюмните изпарения  Cheesy Cheesy И повечето момичета от там , сме тук  Cool

« Последна редакция: Юни 19, 2011, 21:59:37 от elim » Активен

Здравейте и благодаря на всеки, разгледал моите предложения за продажба.
Артикулите, който предлагам са:
-нови, от неуспешни он-лайн покупки. /така пазарувам предимно/
-носени по веднъж.
-малък процент носени, но много запазени.
-подаръци, които не ми стават или не ми допадат.
-оригинални парфюми, които са ми омръзнали или такива, които не сработват добре с  кожата и възприятията ми.
Имам и някои изисквания, които ще споделя:
1. Изпращам основно с пощенската услуга на Еконт с наложен платеж. Цената е 2.50 плюс 2.5% такса върху стойността на нал.платеж. Мога да изпратя и като малък препоръчан пакет с БГ Пощи, но само след предварително заплащане! Ако не ви устройва- моля подминавайте обявите ми!

2.Разходите за доставка са  за сметка на купувача,ако не е упоменато друго в обявата. Цената на опаковките /когато се налага/  също.

3.Ако сте си избрали нещо, моля  да се  свържете с мен на ЛС,  за да уговорим и изясним всичко предварително.

4.Не прием оферта, ако след нея няма контакт на ЛС.

5.Пазарлъци за намаляване на  цени не коментирам и не отговарям на ЛС в тази връзка! Както и за размяна, щом не е  упомената в обявата като възможност!

Не искам да продавам артикулите си на всяка цена и съм максимално коректна в описанията и размерите. Приемам връщане само ако сте открили забележка, която не е упомената от мен.

Старая се да давам максимално точни размери на дрехите и обувките, освен стандартните  по етикет. В тази връзка - не приемам  връщане ако не сте преценили правилно мерките. 

За да си спестим неприятни емоции и конфликти, моля питайте предварително за всичко  което Ви интересува.

Често се налага да пътувам служебно за по 2-3 дни и моля за търпение ако не съм отговорила своевременно на зададен въпрос.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юни 19, 2011, 22:12:09 »
Раздели ТемаНагоре

elim благодаря за изчерпателният отговор Smiley Аз съм зарината все със скъпи и определено оригинални парфюми (майка така и не разбра, че обичам само 2 парфюма). Освен да започна и аз да предлагам отливки  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: