{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли мотористи ии търсят ли се костюмите за мотор ?  (Прочетена 4841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
her0o0o1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


:)

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юни 15, 2011, 23:57:26 »
Раздели ТемаНагоре

интересно ми е дали има търсене за костюми особенно втора ръка,предполагам повечето хора ще предпочитат този вариан тъй като всичко е много скъпо,а дори не съм сигурен дали съм избрал правилната цена за моите артикули :| надявам се да има хора вещи по въпроса които ще дадът полезни съвети Smiley
Активен

Smiley
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2011, 13:31:36 »
Раздели ТемаНагоре

интересно ми е дали има търсене за костюми особенно втора ръка,предполагам повечето хора ще предпочитат този вариан тъй като всичко е много скъпо,а дори не съм сигурен дали съм избрал правилната цена за моите артикули :| надявам се да има хора вещи по въпроса които ще дадът полезни съвети Smiley
при мен сега в неделя ще има крьг от републиканското по мото,може да поразпитам-бих могла най-малкото да те поориентирам...ако искаш чукни в гугьла стефаново-мото,виж дали ще ти излезе нещо,после ще се пробвам и аз,дано да помогна Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юни 26, 2011, 15:41:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам интерес към дрехи втора уоитреба.Ако дадеш повече инфо ще е ок.Smiley
Междудругото  и аз се чудя къде  да си продам гащеризона(черен,естествена кожа)ТРябва да питам админите дали мога да го пусна,като обява:)))
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
her0o0o1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юни 28, 2011, 10:48:21 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря rusamapaumna Smiley  аа viv_f защо да не можеш да го пуснеш като обява моите неща да си пуснати в този саит но не съм сигурен дали съм избрал подходяща цена ии дали изобщо се търсят Smiley но пускането на обява става много лесно и удобно
Активен

Smiley
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1323


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2015, 15:37:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Търся малко помощ и съвети, ще съм благодарна,ако успеете да ми помогнете. С мъжа ми скоро правим 10 години, откакто сме заедно. Затова исках да му подаря нещо запомнящо се. Той винаги е бил запален по моторите, но гледа да не харчи пари за глезотии за себе си. Затова сега съм решена аз да му подаря. Имам някакви пари събрани, но ми трябват още и се чудя как да ги събера. Другото, което е бих искала да ми препоръчате някой хубав и на нормална цена мотор.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2015, 08:01:17 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей, миличка! Аз не мога да ти помогна кой знае колко, но това, което ми хрумна е да изтеглиш един безлихвен кредит от https://credissimo.bg/produkti и след това вече ще имаш събрана цялата сума, следващата крачка е търсенето на мотор, предлагам ти да вземеш някой втора употреба, защото чисто нов ще ти излезе доста скъпо. Потърси из сайтовете, има доста добри оферти и трето подари му най-прекрасният мотор и си изкарайте страхотно на празника.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1323


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2015, 08:08:40 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти за помощта и съветите.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: