{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли пубертет вкъщи?  (Прочетена 3592 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mamma mia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 98


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 14, 2010, 12:35:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички,майки,които имат "това Чудо" вкъщи.
Отварям тази тема,защото освен бебоците,които ни отнемат повечето от времето,някои си имаме и тийнеджъри,които ни "скъсяват живота".
Много ясно-те са ни деца и трябва да ги обгръщаме с внимание ,любов и разбиране,но понякога обстановката е доста обтегната и е трудно да се разговаря човешки.Най-лошото е,че понякога в стремежа си да ги предпазим от опасни неща като алкохол,цигари и наркотици,събуждаме любопитството им и е трудно да се налага какъвто и да е контрол.
Всъщтност ситуацията не е чак толкова трагична и като се сетя ние какви сме ги спрятали на нашите родители,си мисля,че и това лека полека ще отмине,но по времето,когато ние бяхме деца всичко беше някак си по-безобидно.
Ще се радвам ако има мамета,които ще се включат в темата  и ще споделят как се оправят с техните вече попорастнали деца.
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 20, 2010, 12:52:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ако моята ми спретне поне половината дивотии които аз съм вършила ще съм много щастлива
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 22, 2010, 11:45:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен!Аз имам един пуберитет вкьщи и какво да ви кажа  Huh? доста е трудничко.Вчера се правихме на кичури Sad .Нямаше накьде вече,при положение,че искаше руса Shocked това беше по-добрия вариант Smiley Сега ще сме осми клас.Все е сьрдита,все я дразня,нервя,както казва тя SadКато я питам нещо ,стига си ме разпитвала абе страшна работа сме.Кога ли ще се свьрши това незнам,мои приятелки меи казват ,че кьм 17год. имат коренна разлика.До тогава как ще се изтьрпим незнам :Smiley Преди два месеца се прибра с пиьрсинг на пьпа,без да каже на никого,но баща и го понесе понеже той мрази татуировките и помисли,че си е направила тато и като видя пиьрсинга го понесе,даже му хареса Cheesy Доста изненади има в тези деца,но да са ни живи и здрави.Хората са казали големи деца,големи ядове!
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
petuna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 338


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2010, 21:45:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
И аз да се разпиша  Wink.ROSIDINKOVA и моя момък ми спретна такъв номер с пиърсинга.Два месеца ни увещаваше ,че искал обица на веждата и ние категорично бяхме против,но една вечер ни изненада  Shocked-беше вече с обица.Щях да припадна,но и на нашия тати му хареса(нека да ходи както иска детето,сега му е времето)Така,че и аз вече се примирих.
Но общо взето за сега поне минаваме с дребни разправии-как другите вече ходели на дискотеки,а той не,как тази година някои са сами на море,искал с приятели на палатка и такива разни щуротии,които много добре знае,че няма как да станат все още,но се пробва  Wink.
Абе да са ни живи и здрави децата,ще го израстат.
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 22, 2010, 23:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Лошото при нас е, че  ни влекат неподходящи компаннии и деца.Все и говоря,но то не разбира :SmileyИ другото което е,от мен няма никакьв респект Sad ,но за сметка на това от баща си има страшен ;D При вас така ли е?
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 23, 2010, 09:04:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз все още нямам голям пубер в къщи но имам бебеши.
Сещам се когато аз бях на тяхната възраст и исках да излизам или да се събираме в някого да купонясваме. Мойте родители ми казаха така: ако ще ходите на заведение поне един родител да присъства в заведението, ако няма кой ние ще дойдем. Ако ще се събирате в някого, то по добре ги покани всички в къщи, или ми кажи в кого ще сте. Майка ми имаше телефоните на всички родители и предварително се занаеше кой родител ще е с нас и до колко часа ще е купона. Но тогава времената гяха други. На мен бързо ми мина мерака за пиарсинги и татоси, показаха ми два три възпалени татоса и ми се наложи да извадя една обица от един пъп и така се отказах от тези си желания.
Успех на родителите с пубери, аз ще му мисля след 10 години.  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink
Активен
petuna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 338


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 24, 2010, 17:16:09 »
Раздели ТемаНагоре

Общо взето и при нас стоят така нещата.Само,че поне за сега компанията му е добра,
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: