{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
"ЗА" или "ПРОТИВ" Майките връщат пари, когато детето е било на ясла?
Трябва да ги върнат - 36 (37.1%)
Трябва да ги върнат, но с по-малка лихва - 27 (27.8%)
Не трябва да връщат нищо - 34 (35.1%)
Общ брой гласове: 96

Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анкета: "ЗА" или "ПРОТИВ" Майките връщат пари, когато детето е било на ясла?  (Прочетена 60646 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 26, 2011, 22:22:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ако днес се осигуряваш на 1000лв.,а от утре на 240лв. друг човек ли ще бъдеш?

Не е въпросът какъв човек съм била вчера и днес, а с колко допринасям за здравната система. На твоят въпрос ще отговоря с друг - ако днес похарча в магазина 100 лв., а утре - 10 лв., дали за 10 лв. ще ми дадат същото количество като предния ден за 100, защото съм същия човек и вкусовете ми са същите?

Хайде стига, че съвсем изместихме темата
 (laugh6) Мила много добре знам как мога да се осигурявам  Cheesy ми да взема да си доплащам за сметка на роботодателя и за сметка на работника сумичката до границата която е за професията ми а?!  И от 300 лв . заплата която също не е дори минимума за профеисята ми а е под и като си платя разликата  Cheesy може да се науча да карам на фотосинтеза , пък децата и те ......... Не се правете на много компетентни така като мен са повече от половината работещи в частния сектор и ако не сте сред тях сте големи късметлии  Wink От ей такива изказвания като твоето cuckoo оставам без думи.
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 22:29:17 от s0n1a » Активен

данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Февруари 27, 2011, 16:13:01 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам наистина да не обсебваме темата за майчинските и ако някой има мнение по въпроса за здравното осигуряване,да отиде в раздел "Здраве".Ако може модераторите да оформят анкетата.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
alenka.hobi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 23, 2012, 15:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

аэ сьщо мисляче парите трябва да се врьщат дьржавата дава на всяка майка да си си и да си гледа детето колкото и глупаво да звучи ако искаме закона да работи зь нас тзябва пьрво ние да се научим да го спьзваме Wink Wink Wink Wink
Активен


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: