{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мнение за електронните цигари  (Прочетена 3761 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Юни 10, 2011, 05:50:34 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е такова нещо и има ли ефект?
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2011, 06:48:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвах и то два вида-от евтините и от скъпите.SmileyЗа мен няма никакъв ефект.Мъжът ми също се пробва,но...същата работа.
Всичко е в психиката на човека,това го знаем всички:)Ако имаш воля и без Е-цигара  ще ги спреш  Tongue
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2011, 07:38:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не пуша, но мъжът ми е страстен пушач.
Взехме е-цигара Volcano с пълнители с най-високото съдържание на никотин. Мъжът ми я използваше като заместител на нормалните цигари, а не за отказване от тютюнопушенето. Страхотно предимство е, че можеш да пушиш с нея навсякъде, дори в спалнята, защото от нея се отделя само пара при пушенето и аромат, ако пълнителя е ароматизиран.
Мъжът ми беше много доволен, но да ти кажа проблема на тези цигари.
Много бързо се повреждат. За 6 мес. няколко пъти сменяхме батериите и три пъти камерата. Докато е в гаранция всичко е ок - имат безплатен сервиз в София, поемаш си само куриерските разходи до сервиза. Те отремонтират или направо сменят повредената част и ти я връщат за тяхна сметка. Много бързо действат - ти изпращаш с куриер днес, те утре ти я връщат пак с куриер.
Като свърши гаранцията обаче се губи смисъла на цялата процедура. Една батерия беше 25 лв.
Просто на мъжа ми му писна - една седмица ползва, поврежда се, ремонт и пак една седмица.
Племенника ми поне 4-5 пъти е запоявал жичките на батерията за цокъла.
С една дума - като идея -  супер, като техническо изпълнение - пълен провал.
Ако решиш да ползваш подобно "чудо на техниката" ти препоръчвам поне два комплекта да имаш - 2 бр. камери /атомизатори/ и поне 4 бр. батерии. Зарядното е по-стабилно, то не ни се е повреждало.
В упътването имаше схема за отказване на цигарите - колко седмици употреба на пълнители с високо съдържание на никотин, след това колко седмици със средно съдържание, после още няколко с ниско съдържание и накрая пълнители без никотин - само за задоволяване на навика да мяташ нещо между пръстите.


Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2011, 08:16:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пробвах,10 дни смуках кат малоумна,цигарата се повреди и естествено се върнах към цигарките,единственото,което ми направи впечатление за тези 10 дни е ,че се чувствах доста свежа сутрин,нооо никотиновия глад си е факт дори и с Е-цигара
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юни 10, 2011, 10:52:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз подмятам една вкъщи, но уви...не ми действа.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2011, 15:58:23 »
Раздели ТемаНагоре

Подмятам и аз две кутии Е-цигари у дома. Ефект нулев. Явно е липса на воля Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юни 12, 2011, 08:17:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз забравих да напиша,това че и нашите Е-цигари през няколко дена бяха на ремонт Huh?Ужас!Че и за тях бяхме дали  300лв и нагоре.....сега  си стоят в нас.
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1322


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2017, 18:41:41 »
Раздели ТемаНагоре

Темата е доста стара, но се надявам някой да ми помогне. Скоро съм на рожден ден на един много близък приятел. Решила съм да му купя електронна цигара, но не знам изобщо какво е нужно. Само цигара ли се купува или трябва още нещо. Другото, което ме интересува, е откъде мога да поръчам такава електронна цигара?
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1264


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2017, 13:59:50 »
Раздели ТемаНагоре

Може да му вземеш комплект електронна цигара. Ако искаш, разгледай в https://7puffs.bg/elektronni-cigari/cigaropodobni . Така ще ти бъде най-лесно, взимаш един комплект и си готова.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1322


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2017, 22:57:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ей, страхотна идея. Наистина така ще бъде най-лесно.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: