{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №3  (Прочетена 30661 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 28, 2011, 10:14:21 »
Раздели ТемаНагоре

Май беше деска3131, купих от нея фотоапарат, който са оказа дефектен, така ми го е пратила , питал съм специалист в фото.Писах й, че ми е продала дефектна стока, отрече.Знам, че няма да ми върне парите, излишно е да се разправям с нея.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 18:30:49 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 28, 2011, 12:00:17 »
Раздели ТемаНагоре

Странно,аз  не намирам такъв потребител,може ли линк към профила и?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 28, 2011, 17:06:38 »
Раздели ТемаНагоре

Има я в моите оценки, покупката съм я направила август месец
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 18:30:15 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 29, 2011, 06:49:14 »
Раздели ТемаНагоре

Деси 13 до колкото разбирам?Стар потребител.........писали сте си положителни оценки.....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 29, 2011, 07:23:40 »
Раздели ТемаНагоре

deska_8181

gitadam Ср 24 Август 2011 Положителна
С голямо удоволствие поставям първата положителна оценка на тази мила дама.Бърза, точна и коректна, отлична комуникация.Имаме чисто нов фотоапарат, много сме доволни от покупката.Горещо препоръчвам и на останалите потребители.Успех в сайта
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2011, 08:11:00 »
Раздели ТемаНагоре

Да, писах тогава положителна естествено, но разбрах, че апаратът има дефект чак октомври месец, защото бяхме направили само няколко снимки, когато отказа да работи.Днес й промених оценката, като изтрих тази част , че съм доволна от покупката, защото това не е така, не искам да й пиша отрицателна или неутрална оценка, защото август месец всичко беше точно,а дефектът се появи много по-късно.
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 08:38:22 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 29, 2011, 13:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Да, писах тогава положителна естествено, но разбрах, че апаратът има дефект чак октомври месец, защото бяхме направили само няколко снимки, когато отказа да работи.Днес й промених оценката, като изтрих тази част , че съм доволна от покупката, защото това не е така, не искам да й пиша отрицателна или неутрална оценка, защото август месец всичко беше точно,а дефектът се появи много по-късно.
Е сори,но не мога да те подкрепя,не може да купуваш техника и да не я изпробваш веднага,след толкова изминало време и аз не бих ти върнала парите за нещо дето не се знае какво е правено,ако е имало дефект,който тя не е видяла е било редно ти веднага да и пишеш за това,в случая аз лично съм контактувала и с двете ви с отлични впечатления,но в случая нямаш право да си променяш оценката.
Само пример:преди време продадох кола,след 3 месеца идват купувачите да си искат парите (laugh6)при покупката виждат плюсове и минуси в колата,харесват я купуват я,след 3 месеца вече не им харесвал цвета,спукал се маркуч и т.н.
Та във вашия случай вината я виждам в теб,че не си изпробвала веднага апарата......
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #67 -: Декември 07, 2011, 16:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

 (devil3)Днес съм бясна,за първи път ми се случва да ми се върне артикул без никакво обяснение,става въпрос за отатък........аз само да си побеснея и тук Cheesy
Въпросната потребителка е с не малко оценки и не се замислих въобще да пусна пакета,въпросната е anita_1 и не ми отговаря на съобщенията с някакво обяснение...леле какво ми е на езика да я нахраня не е истина,ще я направя на трътка във форума  (evil9)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 07, 2011, 21:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

(devil3)Днес съм бясна,за първи път ми се случва да ми се върне артикул без никакво обяснение,става въпрос за отатък........аз само да си побеснея и тук Cheesy
Въпросната потребителка е с не малко оценки и не се замислих въобще да пусна пакета,въпросната е anita_1 и не ми отговаря на съобщенията с някакво обяснение...леле какво ми е на езика да я нахраня не е истина,ще я направя на трътка във форума  (evil9)


Аман от неориентирани хора....Вече се чудят какво да измислят...На какви ли не "хитри опции" се начетох по форумите...Хората откачиха  Lips Sealed
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 11, 2011, 22:12:29 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде ,дойде и моя ред да се разпиша .Скоро не бях писала ама вече много се издразних.
До сега писах на няколко потребителя за разни артикули и никой не отговоря а пише че са били активни в обяви и форум.
Как може ........... ей много се ядосах ,ами като няма да отговарят и не им се занимава да си изтрият обявите !
На една дама писах на 28ноември чак снощи ми да де отговор ,друга изобщо не ми е отговорила ,а за трета да не говорим.
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 12, 2011, 08:03:24 »
Раздели ТемаНагоре

аз чаках отговор 5 дена за един суитчер,мацката влиза и не пише.и на лични писах с адрес и пак нищо,е накрая и казах ,че се отказвам.....явно не и е за продаване,ама защо ли не си изтрие об явите ? Roll Eyesда не говорим за такива ,дето задавам въпрос и не благоволи никой да отговори...... Sad
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 12, 2011, 09:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Да, точно така ,много ме подразни и направо се отказах да пазарувам онлайн, че то с това чакане от 2 седмици мога и до магазин да отида и да си взема нещо .Аз търсих  за нова година  едно от нещата ,но чакането не ми се отрази добре и отидох да си го взема от магазин  Smiley
Така че продавалки ако не искате да си продавате нещата има лесен вариант ИЗТРИЙТЕ си обявите и нека няма други чакащи ..........
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Nikol_999
Ani4ka_76 = Nikol_999
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1562


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Декември 12, 2011, 09:48:30 »
Раздели ТемаНагоре

Да кажа и мен какво много ме дразни.
Страшно се дразня, когато артикула не отговаря на състоянието. Пример: яке, описано като състояние Много добро, харесах го и го купих. Погледнах го като го получих и го прибрах. Като дойде време да го облечем какво да видя- то носено, че носено, цветовете избелели, отдолу по ръбовете направо скъсано. Побеснях, но какво да направя, от сделката минало цял месец.
Втори случай. Онзи ден получавам лот дрешки за баткото. Отново състояние Много добро. Този път гледам всичко внимателно. Дрешките са добре, но якетооо.... с развален цип. Много съществена забележка, която не беше описана. Сега се двоумя само якето ли да върна или всичко. И как тактично да не се развикам на потребителката.
Активен

Изпращам и получавам като МПП, друго- само с уговорка.  Пазя ред 6ч.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не е упоменато друго в обявата. Опаковки не плащам. Връщам, ако не отговаря на описанието. Наложен платеж не приемам без уговорка.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Декември 12, 2011, 10:04:36 »
Раздели ТемаНагоре

А моята приятелка  (пресен случай) купува си ботуши естествена кожа в отлично състояние 35лв .Поръчва,плаща хареса ли и .
Отива да си вземе ботушите, отваря и честитка  не отлично ами и добро им е много .Избелели ,очукани,и изобщо нямали никаква еластичност в прасеца , както дамата е описала.
Не знам какво става последно време ,ама нещата не вървят никак на добре .Тук в онлайн покупко-продажбите  не са никак  добре нещата,не е както преди.... Повечето гледат са си продадат това което предлагат на качествена сума ,а този който го е купил да се спасява....






















Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Nikol_999
Ani4ka_76 = Nikol_999
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1562


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 12, 2011, 10:31:36 »
Раздели ТемаНагоре

Абсолютно съгласна. Забелязах, че напоследък много потребители искат да им се изпраща с наложен платеж и опция Преглед преди плащане. Оня ден един нов потребител поиска да му пратя одеалце за 4лв. с наложен платеж и Преглед. Направо се опулих.  Shocked То куриерските ще излязат повече от стойността на одеалцето. Но като се замислих накъде вървят нещата, май са прави да го искат.
Активен

Изпращам и получавам като МПП, друго- само с уговорка.  Пазя ред 6ч.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не е упоменато друго в обявата. Опаковки не плащам. Връщам, ако не отговаря на описанието. Наложен платеж не приемам без уговорка.


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: