{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №3  (Прочетена 30664 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юни 07, 2011, 13:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?

Мне само ти -  и аз  Cheesy, ако си се съмнявала де  Tongue, може ли да не правя нещо като теб  Cheesy Cheesy Cheesy

И наистина ми е по-лесно и бързо, щото не разгъвам всяка дреха по два пъти - един път за снимки, един път за мерки. Ами наведнъж - снимам, меря, прибирам и следващата пак така Wink
и аз действам на същия принцип,по-бързо е!
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Юни 08, 2011, 14:29:51 »
Раздели ТемаНагоре

освен и аз да пробвам така,щом казвате значи може да е по-правилно/лесно/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юни 08, 2011, 18:56:52 »
Раздели ТемаНагоре

освен и аз да пробвам така,щом казвате значи може да е по-правилно/лесно/
Обикновено, от опит глава не боли Smiley
Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?

Мне само ти -  и аз  Cheesy, ако си се съмнявала де  Tongue, може ли да не правя нещо като теб  Cheesy Cheesy Cheesy

И наистина ми е по-лесно и бързо, щото не разгъвам всяка дреха по два пъти - един път за снимки, един път за мерки. Ами наведнъж - снимам, меря, прибирам и следващата пак така Wink

Емче, хич не се и съмнявам в теб Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юни 08, 2011, 19:53:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ох аз снимам ,качвам снимките на компа ,меря и записвам размери ,като си давам и заглавия /примерно "Бяла ленена блуза"/ пиша и малко данни /марка ,материя и т.н./ и започвам публикуване на всяка дреха със всичко от размери до материя.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юни 08, 2011, 21:14:37 »
Раздели ТемаНагоре

аз един ден щракам, друг ден публикувам... вече зависи кога имам своб. време Smiley
като ги нащракам ги слагам на табуретката с колелцата и после като се преместя пред лаптопа, ритвам табуретката в др стая и засядам да меря  и публикувам Smiley
напоследък хич го нямам, и то си проличава от неактуализираните ми обяви, ама тъй ще е до есента, докато понамалее работата в офиса Huh?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
to4ica
Дипломат
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Юни 15, 2011, 11:28:00 »
Раздели ТемаНагоре

по темата .... МНОГО, АМА МНОГО МЕ ДРАЗНИ да чета неграмотни писания: във форума, в обявите, в коментарите. И не говоря за изпусната случайно буква, за разменена неволно сричка или нещо, което често се случва заради клавиатурите ни. Говоря за откритото незнание как се пишат думите в българския език, за писането на километрично изрчение без препинателни знаци (поне една точна може да се сложи, ако не друго ...). И най-важното! - това което ме вбесява е, че точно тези субекти се държат най-арогантно, имат най-големи претенции, критикуват най-ожесточено, но не приемат никаква критика. Готови са с парцалите да те изядат, без да могат да докажат нито правотата си, нито компетентността си ....
Рекох и ми олекна! Tongue
Активен

Старая се да съм коректна с вас, но дали успявам ще напишете Wие. Не съм най-бърза нито в комуникацията, нито при изпращането - просто съм майка с палаво и болнаво дете и имам натоварена работа. Проявете разбиране, не бъдете нервни и ми се усмихнете - резултатът ще е печеливш за вас.Нямам възможност за срещи - никаква.СПАЗВАМ РЕДА НА ЗАПИСАЛИТЕ СЕ В ОБЯВИТЕ ЗА ДА НЯМА СЪРДИТИ.ИЗЧАКАВАМ 24 ЧАСА. Ако сбъркам не се сърдя, когато ми го кажете без да се заяждате. Склонна съм на компромиси. Не съм богата и използвам сайта за ВЗАИМОПОМОЩ, тоест не продавам скъпо и търся изгодни за мен оферти. Не искам плащане предварително. Може да се забавите, колкото Ви е необходимо, стига да поддържаме връзка. Най-лесно ми е с пощенски запис, но може и по банков път: Първа инвестиционна банка, IBAN: BG82FINV915010BGN00EEB.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Юни 15, 2011, 12:35:42 »
Раздели ТемаНагоре

по темата .... МНОГО, АМА МНОГО МЕ ДРАЗНИ да чета неграмотни писания: във форума, в обявите, в коментарите. И не говоря за изпусната случайно буква, за разменена неволно сричка или нещо, което често се случва заради клавиатурите ни. Говоря за откритото незнание как се пишат думите в българския език, за писането на километрично изрчение без препинателни знаци (поне една точна може да се сложи, ако не друго ...). И най-важното! - това което ме вбесява е, че точно тези субекти се държат най-арогантно, имат най-големи претенции, критикуват най-ожесточено, но не приемат никаква критика. Готови са с парцалите да те изядат, без да могат да докажат нито правотата си, нито компетентността си ....
Рекох и ми олекна! Tongue

Ха. И мен това в началото зверски ме вбесяваше. Даже имаше и тема, в която бях готова да изям с парцалите една потребителка, но вече им свикнах Smiley С простотиято не можеш се пребори. Първо трябва да има желание и от другата страна Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
nina82
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 693


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Юни 17, 2011, 21:03:17 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа тук.
Е,това и мен ме подразни много-разглеждах си обявите и се спрях на тази книжка:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=178500&cat=34
До тук-добре,но реших да я потърся и в гугъл и ето какво видях:
http://www.book.store.bg/p45007/az-gotvachyt-na-zhivkov-jordan-stoichkov.html

 Shocked цената е двойна,че и 2лв.за пощенски.....
Активен

Моля,дайте по един глас,БЛАГОДАРЯ!
http://nagradi.bg/vote/nina82-492.html
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Юни 18, 2011, 06:33:57 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа тук.
Е,това и мен ме подразни много-разглеждах си обявите и се спрях на тази книжка:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=178500&cat=34
До тук-добре,но реших да я потърся и в гугъл и ето какво видях:
http://www.book.store.bg/p45007/az-gotvachyt-na-zhivkov-jordan-stoichkov.html

 Shocked цената е двойна,че и 2лв.за пощенски.....

Е това и мен много  ме  е дразнело винаги!!! Защо  някой ще ни прави на будали, все пак всички имаме интернет и е естествено да провериш за цената!?
Да кажа и относно правописните грешки-наистина е много неприятно, но  факт...аз също в бързината,някой път, ги пиша едни ,ама....не пиша: анцуНг или Сички(без "в") Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Юни 18, 2011, 11:31:25 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Хайде и аз да се включа тук.
Е,това и мен ме подразни много-разглеждах си обявите и се спрях на тази книжка:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=178500&cat=34
До тук-добре,но реших да я потърся и в гугъл и ето какво видях:
http://www.book.store.bg/p45007/az-gotvachyt-na-zhivkov-jordan-stoichkov.html

 Shocked цената е двойна,че и 2лв.за пощенски.....
Дамата е предупредена,остава да изчакаме да редактира цената! Wink
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Юни 22, 2011, 20:55:37 »
Раздели ТемаНагоре

да се включа и аз,че в момента сьм подразнена от иначе нормалната за интернет-тьрговията реакция на една потребителка,от която исках да закупя чанта за 12 лв.без да се пазаря или да споменавам думата отстьпка тя ми праща сьобщение-
Здравей, писала си че искаш плейбой чантата. Как да ти я пусна и адрес моля. Пиши как ти е удобно заплащането по с/ка или друг начин. Поща не поемам./изтривам ненужното като ника и името и/сьответно пиша че не сьм направила и намек за цена или пари или отбивки,стана ми смешно и жал за нея,но пак ми пише-
Ще помоля за предварително плащане, но не ми отговори по сметка или адрес ще платиш- 12лв. за чантата и 2лв. за пощенски или 14лв. общо.
а аз и писах и за еконта ако и е удобен,даже често пускам телеграфни,но не и предварително!!
тия момичета не преглеждат ли профили,не се ли допитват в инфото за ответната страна-стана ми странно!преди мноооого време,в самото начало,може би ведньж или два пьти са ми искали предварително заплащане и никога след това!та тук не е прото,ние нмаистина сме почти едни и сьщи и то си личи по следите които оставяме зад себе си! Roll Eyes
или пьк аз сьм станало опако говедо и това ме обиди донякьде и с неохота се отказвам от сделката?!тьпо е когато  има желание и в двете страни за сделка,но някьде липсва подхода Wink
« Последна редакция: Юни 22, 2011, 20:58:39 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Юни 23, 2011, 09:31:59 »
Раздели ТемаНагоре

ЯВНО ПОДРАЗНЕНА ОТ ПРОЧЕТЕНОТО ВЬПРОСНАТА"ДАМА" WinkМИ НАПЬЛНИ ПОЩАТА С ОБИДИ И СЬОТВЕТНО ОТИДЕ В ТЕМАТА ЗА НЕКОРЕКТНИ,ЩЕ ПОИСКАМ НАКАЗАНИЕ И ОТ АДМИНИТЕ-ИМА ПРОДЬЛЖЕНИЕ Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #27 -: Юни 28, 2011, 08:15:31 »
Раздели ТемаНагоре

Някой да има контакт на скоро с lora03 ?държи ми обява на''продадено'',чакам я за размяна,на лични даже ми писа кое иска от мен за размяната и до там,чакам си адрес вече дни...май ще си заслужи една неутрална... Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Юни 28, 2011, 08:29:39 »
Раздели ТемаНагоре

Някой да има контакт на скоро с lora03 ?държи ми обява на''продадено'',чакам я за размяна,на лични даже ми писа кое иска от мен за размяната и до там,чакам си адрес вече дни...май ще си заслужи една неутрална... Roll Eyes



Поли,аз имах контакт с нея,много точна излезе.Но тогава(можеш да видиш в оценките ми кога е било),ползваше нет от работното си място - поне така ми каза.Нямахме проблем с комуникацията.Дано се обади мацката.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #29 -: Юни 28, 2011, 08:47:45 »
Раздели ТемаНагоре

ами за това се дразня,вчера я виждам на линия,даже си пусна нова обява,а не ми отговаря на личните,ще я изчакам още ден два и ще и орезиля положителните оценки...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: