{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №3  (Прочетена 30665 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юни 01, 2011, 16:44:48 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юни 01, 2011, 16:47:44 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде аз първа Smiley
Отдавна ме тормози един въпрос и искам да го споделя с Вас,както и да разбера Вашето мнение.Просто не проумявам защо дами регистрирани отдавна и с по над 50 пол.оценки, пускат некоректни обяви.Доста често напоследък се случва да има проблем с браузера,ок.Но да пуснеш 10 обяви без размери и 10 със размери,защо?А когато получим нещо неточно измерено,всички се сърдим!Защо въпреки,че в правилата го пише,се пускат  обяви с няколко бижута например на обща цена 1-2-3 лв,а в описание:пръстен-20,гривна -30 и т.н.,защо?Нали всички апелираме за коректност,тогава защо и всички ние не сме коректни?Такива обяви не са ли подвеждащи?Ето аз например разглеждам обявите и виждам сребърен лот 10 лв,викам си супер.Обаче като отворя обявата ,изненада,там цената е много,много по различна.
Надявам се разбрахте какво ме тормози SmileyЩе се радвам да чуя и Вашите мнения Wink
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юни 01, 2011, 17:05:47 »
Раздели ТемаНагоре

Защото Даце, можи би си мислят, че като имат 50 + оценки ще им е простено Smiley Което пък не е правилно. Случва се да не измериш точно - аз лично бях гола и боса в меренето, но се научаваш лека полека......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Юни 01, 2011, 20:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

Дацко  Embarrassed...глей ся без бой ще си кажа  Cheesy,пускам обявите без описание,че ми е по-лесно и като ги пусна слагам купа с дрехи до мен и почвам с редакция да им вкарвам размерите едно по едно,купих си специално от Джъмбо една миниатюрна ролетчица колкото една шепа на детето Tongue
и егати си Lips Sealedпонеже съм пушачка и то върла,по някое време се усетя ,че държа фаса докато меря дрешката (smoke1) (pother8) (pother5)Кел файда,че ги извадих прани от гардероба  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юни 04, 2011, 22:52:10 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЛИ БРЕЕ,МА МЕЖДУ САНТИМЕТЬРА/ШИВАШКИ/И РОЛЕТКАТА ИМА ГОЛЯМА РАЗЛИКА!ИНАЧЕ И АЗ СЬМ КАТО ТЕБ-КАЧВАМ СНИМКАТА,ПОСЛЕ ЗАГЛАВИЕ,КУПА ДО МЕНЕ И СЕ ПОЧВА ЕДНО МЕРЕНЕЕЕЕ...ДО САБАЛЕ!МА НЯМА НАЧИН Sad
ДАЦКЕ,И АЗ СЕ ДРАЗНЯ ОТ ТОВА-УЖ ЛОТ,А РЬГМНАЛИ ЦЕНИ НА ВСЯКО ЕДНО ПО ЕДНО!ПРЕДИ ГО СПОДЕЛИХ С ЕДИН ОТ АДМИНИТЕ-БИЛО НОРМАЛНО КАЗАХА...МА ВЕЧЕ ГЛЕДАМ И КАТО ВИДЯ ТАЯ ДРЕБНАВА ТАРИКАТЩИНА-ДАЖЕ ПОДМИНАВАМ,НЕ МИ СЕ СПИРА И ПОГЛЕДА!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юни 04, 2011, 23:10:11 »
Раздели ТемаНагоре

В една обява ли е трябва да има обща реална цена,пък в описание кой както иска ги разделя.
За меренето,ок,но аз винаги предупреждавам.И когато въпреки,че съм писала и в обявата и на лични,няма реакция от отсрещната страна,а тя с 30-40-50 оценки направо  Huh?
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юни 05, 2011, 06:14:50 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,мен също ме дразни неточното слагане на размери.Вече имам едни дънки,екип и не знам  си още какво от ей такива мерения-набързо.И то  от хора,наистина  с над 50 пол.оценки. Ама явно си мислят,че като имат много точки,ще е простено.А и аз не съм конфликтна,но сега като купувам нещо питам 101 път за размерите и искам даже снимка с тях.Може да съм досадила на  някого,но....не искам повече дрехи в нас,които не мога да обуя.А за цените не съм попадала на такава обява.Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юни 05, 2011, 10:29:25 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЛИ БРЕЕ,МА МЕЖДУ САНТИМЕТЬРА/ШИВАШКИ/И РОЛЕТКАТА ИМА ГОЛЯМА РАЗЛИКА!ИНАЧЕ И АЗ СЬМ КАТО ТЕБ-КАЧВАМ СНИМКАТА,ПОСЛЕ ЗАГЛАВИЕ,КУПА ДО МЕНЕ И СЕ ПОЧВА ЕДНО МЕРЕНЕЕЕЕ...ДО САБАЛЕ!МА НЯМА НАЧИН Sad
ДАЦКЕ,И АЗ СЕ ДРАЗНЯ ОТ ТОВА-УЖ ЛОТ,А РЬГМНАЛИ ЦЕНИ НА ВСЯКО ЕДНО ПО ЕДНО!ПРЕДИ ГО СПОДЕЛИХ С ЕДИН ОТ АДМИНИТЕ-БИЛО НОРМАЛНО КАЗАХА...МА ВЕЧЕ ГЛЕДАМ И КАТО ВИДЯ ТАЯ ДРЕБНАВА ТАРИКАТЩИНА-ДАЖЕ ПОДМИНАВАМ,НЕ МИ СЕ СПИРА И ПОГЛЕДА!!
Руса "рулетката" ,за която говори Поли си е точно като сантиметър /мери еднакво/ ,но е метално и на външен вид е ,като рулетка.
Едо описание направих...
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Юни 05, 2011, 11:18:09 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЛИ БРЕЕ,МА МЕЖДУ САНТИМЕТЬРА/ШИВАШКИ/И РОЛЕТКАТА ИМА ГОЛЯМА РАЗЛИКА!ИНАЧЕ И АЗ СЬМ КАТО ТЕБ-КАЧВАМ СНИМКАТА,ПОСЛЕ ЗАГЛАВИЕ,КУПА ДО МЕНЕ И СЕ ПОЧВА ЕДНО МЕРЕНЕЕЕЕ...ДО САБАЛЕ!МА НЯМА НАЧИН Sad
ДАЦКЕ,И АЗ СЕ ДРАЗНЯ ОТ ТОВА-УЖ ЛОТ,А РЬГМНАЛИ ЦЕНИ НА ВСЯКО ЕДНО ПО ЕДНО!ПРЕДИ ГО СПОДЕЛИХ С ЕДИН ОТ АДМИНИТЕ-БИЛО НОРМАЛНО КАЗАХА...МА ВЕЧЕ ГЛЕДАМ И КАТО ВИДЯ ТАЯ ДРЕБНАВА ТАРИКАТЩИНА-ДАЖЕ ПОДМИНАВАМ,НЕ МИ СЕ СПИРА И ПОГЛЕДА!!
Руса "рулетката" ,за която говори Поли си е точно като сантиметър /мери еднакво/ ,но е метално и на външен вид е ,като рулетка.
Едо описание направих...
точно описание  Wink,ролетчицата наистина мери точно и е много удобна защото е мъничка
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юни 05, 2011, 11:49:28 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Юни 05, 2011, 12:02:06 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?
Мац,не си играй с листчета душо Huh?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юни 05, 2011, 12:34:04 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?
Мац,не си играй с листчета душо Huh?

По-лесно ми е така Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юни 05, 2011, 18:12:15 »
Раздели ТемаНагоре

МОЖЕ И ДА СИ ПРАВА-АЗ С КАМАРАТА ДОКАТО Я ПРЕНЕСА В ДРУГАТА СТАЯ...ДОКАТО МЕРЯ-И СЕ ОМИРИШАТ И НА ЦИГАРКИ,ЩОТ СИНЕТО СИ ПРАВИ ЯКО НАПУШВАНЕ БЕЗ ДА ПРОВЕТРЯВА С ЧАСОВЕ...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юни 07, 2011, 11:43:36 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?

Мне само ти -  и аз  Cheesy, ако си се съмнявала де  Tongue, може ли да не правя нещо като теб  Cheesy Cheesy Cheesy

И наистина ми е по-лесно и бързо, щото не разгъвам всяка дреха по два пъти - един път за снимки, един път за мерки. Ами наведнъж - снимам, меря, прибирам и следващата пак така Wink
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юни 07, 2011, 12:03:03 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така,с листчето(цялта къща -пълна с "важни листчета") Shocked
Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: