{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за съвет как да постъпя,мнение как бихте постъпили вие?  (Прочетена 4793 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 25, 2011, 15:16:41 »
Раздели ТемаНагоре

Привет мами и дами!
Попаднах в неловка ситуация:Харесах лот летни дрешки от една мама тук,попитах за размяна поради финансово затруднение(беше преди празниците) а тя ми каза,4е няма проблем да ги платя след празниците,когато мога.Дрешките са в категория 18-24 м,признавам-не мерих подробно по дрехи ,които ни стават,а в бързината еи така със сантиметъра по детето погледнах горе-долу как ще доидат,доверяваики се на категорията ,в която са публикувани.
Мамата ги изпрати,дрешките са хубавки ,но за моя изненада по етикет виждам не предната категория 12-18,а 9-18 м са вси4ки,без едни дънки от лота,които пък са сигурно за категория 2-3 години.
Искам да се допитам до вас редно ли би било,предвид жеста на мамат да ме ис4ака да платя,да помоля да ги върна,като си сложа вътре пари4ките ,които тя е платила за пощенски разходи?Вие как бихте постъпили?
Благодаря предварително! Kiss
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 25, 2011, 15:31:39 »
Раздели ТемаНагоре

Като оставим етикетите на страна,които в повечето случаи са подвеждащи,дрешките не Ви стават ,така ли?
Активен

vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 25, 2011, 15:34:16 »
Раздели ТемаНагоре

Като оставим етикетите на страна,които в повечето случаи са подвеждащи,дрешките не Ви стават ,така ли?
В бързината си съм писала с грешки,а и нямам някои букви(заляти със сок от малкия),за което се извинявам.Дрешките са по етикет 9-12 месеца,а са публикувани в категория 18-24 месеца,ина4е съм съгласна,4е етикетите подвеждат,но пък аз винаги пиша в обявите си размер по етикет и се старая да ги слагам в съответната категория,понеже с малки деца все в движение мерим(поне аз)
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 25, 2011, 16:24:21 »
Раздели ТемаНагоре

Като оставим етикетите на страна,които в повечето случаи са подвеждащи,дрешките не Ви стават ,така ли?
В бързината си съм писала с грешки,а и нямам някои букви(заляти със сок от малкия),за което се извинявам.Дрешките са по етикет 9-12 месеца,а са публикувани в категория 18-24 месеца,ина4е съм съгласна,4е етикетите подвеждат,но пък аз винаги пиша в обявите си размер по етикет и се старая да ги слагам в съответната категория,понеже с малки деца все в движение мерим(поне аз)
Малки са ни дрешките,за съжаление.Ако мамата не би приела да ги върна няма да можем да ги носим-потниците теснеят доста,както и панталонките. Sad
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 25, 2011, 16:27:27 »
Раздели ТемаНагоре

Като оставим етикетите на страна,които в повечето случаи са подвеждащи,дрешките не Ви стават ,така ли?
В бързината си съм писала с грешки,а и нямам някои букви(заляти със сок от малкия),за което се извинявам.Дрешките са по етикет 9-12 месеца,а са публикувани в категория 18-24 месеца,ина4е съм съгласна,4е етикетите подвеждат,но пък аз винаги пиша в обявите си размер по етикет и се старая да ги слагам в съответната категория,понеже с малки деца все в движение мерим(поне аз)
Малки са ни дрешките,за съжаление.Ако мамата не би приела да ги върна няма да можем да ги носим-потниците теснеят доста,както и панталонките. Sad
Забраих да спомена,4е виждаики размер по етикет не съм ги обли4ала не детето и са във вида ,в които съм ги полу4ила,както и в съшите наелонка и кашон4е.Мерих спрямо други наши дрешки,които ни стават,понеже първо трябва да измъ4а детето ,за да му ги облека,предвид,4е са малки,а и ако ги разпънем няма да послужат на друго детенце.
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 25, 2011, 16:48:59 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете на дамата като я помолите да ги приеме обратно,обяснете и,че са Ви малки.Благодарете и за това,че е направила компромис и и кажете,че ще и изпратите пощенските.На всеки се случва да сгреши и не вярвам жената да Ви откаже !Пишете и веднага! Smiley
Активен

vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 25, 2011, 19:57:38 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете на дамата като я помолите да ги приеме обратно,обяснете и,че са Ви малки.Благодарете и за това,че е направила компромис и и кажете,че ще и изпратите пощенските.На всеки се случва да сгреши и не вярвам жената да Ви откаже !Пишете и веднага! Smiley
Много благодаря за мнението!Писах ЛС Smiley
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 25, 2011, 21:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете какво е станало Smiley
Активен

vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 25, 2011, 23:58:06 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете какво е станало Smiley
Непременно ще пиша!Попитах мамата дали някои друг е проявявал интерес по обявата и да препратя,та вси4ки да сме доволни накрая,нали това е целта положителните емоции от пазаруването тук за вси4ки страни на сделката! Wink
Подозирам,4е мамата е готина!Ще пиша! Kiss
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юни 01, 2011, 16:53:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мамата се съгласи да върна дрешките и пътуват обратно,заедно с пари4ките за пощенските разходи-сложила съм ги в колета.
Мерете прецизно мами,и аз така ще правя-децата са разли4ни като структура и не винаги категорията от обявата е определяща.
Хубав празник! Благодаря на dacetoooooo за вниманието!
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юни 05, 2011, 06:18:14 »
Раздели ТемаНагоре

Най-обичам така да се разрешава всичко.Без обиди,без конфликти.Браво на дамите,че са запазили добрия тон,осъзнали са че и двете имат малко вина;)Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: