{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 76994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #465 -: Декември 14, 2011, 22:47:28 »
Раздели ТемаНагоре

...дУбре гУ опаковай,чИ да нИ сЪ счупи po пътя...да не кажеш после,че аз съм го натрошила от................boj........

...офффф,ми то пощенските пратки по Икон нЕмат опция ОТВОРИ И ВИЖ,нито пък опция за връщане *кУ не ми ареса....ама айде нал* си ми първа дружка,къвто-такъв! Cheesy

...Марк хич не го мисли!...и без друго се намества до мен на спалнята ВСЕКИ път,когато на мъжо "простатата му алармира" и после докато аз не се намеся,за да кажа кой къде ще спи голЕмо зъбене се зъбят един на друг....Ей тъй се дърпат,зъбейки се...

...имам даже основателни подозрения и предположения,че ТВОЯТ и МОЯТ ще нанкат на куч на леглото,пък аз ще си гушкам Грамаданчо на спалнята... Cheesy

Ще ги събуждам нежно сутрин за кафетУ мъжорята!..........
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #466 -: Декември 14, 2011, 23:29:47 »
Раздели ТемаНагоре

хихиии,да ти пратя и аз тУдаз моя нерез?!той не рупа гранули,кара на течна рана по празниците Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #467 -: Декември 15, 2011, 10:52:03 »
Раздели ТемаНагоре

хихиии,да ти пратя и аз тУдаз моя нерез?!той не рупа гранули,кара на течна рана по празниците Wink
     

 Давай го и него насам бре! Аз и без друго съм родена за звероукротител Cheesy ...него убаче го прати като обикновенна пощенска пратка с БГ-пощи,а пък ако го загубят или откраднат служителките,ще почерпиш после  Tongue
...в случай,че все пак пристигне при мен и си го получа,ей тъй ще ми се радват тримцата....в случай,че реша да ги пусна да спат в къщи,а не на терасата... ....тава обаче ще е в много изключителни случаи и САМО ако са слушкали много и изпълняват стриктно командите СЕДНИ,ДАЙ ЛАПА,ГЛАС и други подобни....
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #468 -: Декември 22, 2011, 16:07:48 »
Раздели ТемаНагоре

И кой каза че ериата липсва ,еее работа уеееееее хора ама ви чета ноща ,катуу немам работа ..Глеам Бибката една убава спалня е намерила ,ку мой и на мен нещУ пудобНу да намери на символичнъ цина да ми писва .Мноуу обичъм ретро(вехтушарски ) мебели.
Алюю ,Русата де шъ е зетя за новата година ма ??
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #469 -: Януари 28, 2012, 08:20:45 »
Раздели ТемаНагоре

Мали Дескууу,са те открих тукь...зета ти беше  у Раковски,искаше да те пазариме да пуснеш Нинка,ама...щом си тука-я да фанеме да направиме едно претарашване на сайта като лани,ьм?ай,след час сьм на работа и идвам да повам да рия Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: