{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 78636 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Септември 27, 2011, 06:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ИСКАТ ДА МЪЪЪ КРАДЪТТ ,АМА НАЛИ МЪ ЗНАЙШ КВА КОЗА СЪМ :ЩИПА ,ХАПА РИТАМ ..
ТУК СЪМ СИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ АКТИВНО ТУК ,АЛООО РУСО ОЩА СЪМ БЛОКИРАНА ТАМ МАА И ОТГОВОР НЕ МИ ДАВАТ ВЕЧЕ !!!
ще молиме с Дацка за помощ,поне свестен отговор да ни дадат!
Дойдох си и веднага на лекар ,оказа се че съм с пневмония и до 8мия етаж ми слушат кашлицата ...Ша ми мине като на куче ,нъл мазнайш кво куче съм .Щом оцелявам на Шкорпиловци по 4мсеца съм направо магаре:)))
Дацкааа ако мой да ми помогне ,ку има чалъм инак ......сама ще си помогна ..Като си направа още 1000 профила ..
Ко прай зетя ма ??
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Септември 27, 2011, 06:35:44 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ИСКАТ ДА МЪЪЪ КРАДЪТТ ,АМА НАЛИ МЪ ЗНАЙШ КВА КОЗА СЪМ :ЩИПА ,ХАПА РИТАМ ..
ТУК СЪМ СИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ АКТИВНО ТУК ,АЛООО РУСО ОЩА СЪМ БЛОКИРАНА ТАМ МАА И ОТГОВОР НЕ МИ ДАВАТ ВЕЧЕ !!!
ще молиме с Дацка за помощ,поне свестен отговор да ни дадат!
Дойдох си и веднага на лекар ,оказа се че съм с пневмония и до 8мия етаж ми слушат кашлицата ...Ша ми мине като на куче ,нъл мазнайш кво куче съм .Щом оцелявам на Шкорпиловци по 4мсеца съм направо магаре:)))
Дацкааа ако мой да ми помогне ,ку има чалъм инак ......сама ще си помогна ..Като си направа още 1000 профила ..
Ко прай зетя ма ??

мацко,ше ти звьнна следобяда,че трьгвам на работа!зетя от днес на шофьорски курсове,иначе сьс снахата всеки ден са или на скайп,или на фейс Cheesy
ай цунки и оправяй се!не знаех че е толкова сериозно Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Септември 27, 2011, 06:39:36 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ИСКАТ ДА МЪЪЪ КРАДЪТТ ,АМА НАЛИ МЪ ЗНАЙШ КВА КОЗА СЪМ :ЩИПА ,ХАПА РИТАМ ..
ТУК СЪМ СИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ АКТИВНО ТУК ,АЛООО РУСО ОЩА СЪМ БЛОКИРАНА ТАМ МАА И ОТГОВОР НЕ МИ ДАВАТ ВЕЧЕ !!!
ще молиме с Дацка за помощ,поне свестен отговор да ни дадат!
Дойдох си и веднага на лекар ,оказа се че съм с пневмония и до 8мия етаж ми слушат кашлицата ...Ша ми мине като на куче ,нъл мазнайш кво куче съм .Щом оцелявам на Шкорпиловци по 4мсеца съм направо магаре:)))
Дацкааа ако мой да ми помогне ,ку има чалъм инак ......сама ще си помогна ..Като си направа още 1000 профила ..
Ко прай зетя ма ??

мацко,ше ти звьнна следобяда,че трьгвам на работа!зетя от днес на шофьорски курсове,иначе сьс снахата всеки ден са или на скайп,или на фейс Cheesy
ай цунки и оправяй се!не знаех че е толкова сериозно Sad
АЙЙЙЙЙ  ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН ,ЦУНКИ !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Септември 27, 2011, 07:09:45 »
Раздели ТемаНагоре

ХА ДОБРО УТРО И ОТ МЕН.ИЗПОКРИЛИ СТЕ СЕ КАТО МИШКИ В ТРИЦИ,АМА СИ ДОЙДОХА НЯКОИ ХОРА ОТ МОРЕТО ,ЧЕ ДА НАСТАВА ЛУДНИЦА В НЕТО.
МЪР ДЕСКЕ,НЯМАШЕ ЛИ КВО ДРУГО ДА ДОМЪКНЕШ ОТ МОРЕТО,АМИ СИ ПОМЪКНАЛА ЦЯЛА  П Л И В М О Н И Я.АЙ НА БЪРЗО ГЪЛТАЙ ХАПЧАЛАЦИТЕ И СА ОПРАВЯЙ. Undecided Wink Kiss
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ!!! Kiss Kiss Kiss
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #364 -: Септември 27, 2011, 09:47:32 »
Раздели ТемаНагоре

ХА ДОБРО УТРО И ОТ МЕН.ИЗПОКРИЛИ СТЕ СЕ КАТО МИШКИ В ТРИЦИ,АМА СИ ДОЙДОХА НЯКОИ ХОРА ОТ МОРЕТО ,ЧЕ ДА НАСТАВА ЛУДНИЦА В НЕТО.
МЪР ДЕСКЕ,НЯМАШЕ ЛИ КВО ДРУГО ДА ДОМЪКНЕШ ОТ МОРЕТО,АМИ СИ ПОМЪКНАЛА ЦЯЛА  П Л И В М О Н И Я.АЙ НА БЪРЗО ГЪЛТАЙ ХАПЧАЛАЦИТЕ И СА ОПРАВЯЙ. Undecided Wink Kiss
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ!!! Kiss Kiss Kiss
[/
Амиии Елиии ,ко да домъкна ма ,миди и водорасли ли Huh? Търсех си мъж тц нема ,кинти нема ами викам си да не съм валат поне една пневмония да донеса за радост на домашните и съседите  Tongue Tongue
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #365 -: Септември 27, 2011, 12:45:17 »
Раздели ТемаНагоре

Деско добре си си дошла  Kiss
по повод размириците тези дни:
''Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на циганите към родните им страни: „Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо Българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили “българските” евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особено що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите Българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европейско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че циганите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, Българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите Българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съображения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израснат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези цигани – такива хора нямат място в Европейският съюз.“

жалко,че е много прав....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #366 -: Септември 27, 2011, 15:04:18 »
Раздели ТемаНагоре

Дацка вчера беше на протеста.В началото всичко беше ок,но после едни момченца  фиксираха камерата на БТВ. Cheesy Най интересното беше,че журналистката викаше "Какво против имате нас,всеки журналист си носи отговорността" Roll Eyes
После цъфна и сега изпълняващия длъжност кмет и реши да се прави на остроумен.Митинга бил не регламентиран,няма ли сме право,да сме се успокояли.Хората направо го изритаха и тогава едни малки пишлигарчета решиха да се правят на мъже.Не одобрявам арестите,но в случая полицаите бяха прави.Всички,които започнаха да хвърлят камъни по колите и ченгетата бяха по на 15-16 год.По новините казаха,че имало и 13 год.
Протеста трябваше да е мирен и наистина освен тази групичка от около 40-50 деца,всички други просто скандираха и си изливаха каквото им е на душа.
Нощес се чувствах като в Триполи CheesyКъм 3 излязох да разхождам кучето.Хора почти нямаше по улицата,но за сметка на това полиция и жандармерия ,колкото искаш.Докато си направя обиколката с кучето се запознах поне с 10-15 жандармеристи Tongue
Не съм расистка и уважавам правото на всеки.Имам много приятели цигании турци,които са страхотни хора,работещи и плащащи си сметките.
В случая мисля,че не трябва да слагаме всички под един знаменател.Знаете ли,че познавам половината Столюпиново и вчера се обадих на един -двама.Хората са ужасени.Много добре осъзнават,че стигне ли се до сблъсъци,те ще загубят.Въпреки,че Кирил Рашков е от тази махала,никой не го подкрепя.Дори те осъждат действията му.
Гледахте ли вчера и изказването на лидера на Мешерето,който каза,че ако зависи от Циганският съд,ще го осъдят на смърт.
Трябва де се вземат мерки,но срещу такива като Киро!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Септември 27, 2011, 15:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

eria пишете  ми с Русата на л.с. ,как мога да помогна Wink
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Септември 27, 2011, 15:08:13 »
Раздели ТемаНагоре

eria пишете  ми с Русата на л.с. ,как мога да помогна Wink

Кат им позатвориш устата  Tongue

А иначе уелкъм мър Деска
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #369 -: Септември 27, 2011, 15:31:50 »
Раздели ТемаНагоре

http://news.plovdiv24.bg/290518.html
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Септември 27, 2011, 19:49:26 »
Раздели ТемаНагоре

eria пишете  ми с Русата на л.с. ,как мога да помогна Wink

Кат им позатвориш устата  Tongue

А иначе уелкъм мър Деска

хахааа,Емка,колко си права!!за снощната тема и аз сьм с бан ,таковицата им да таковам!!а темата беше-
ЕВАЛА НА ПЛОВДИВ,ВАРНА И БУРГАС,ТЕ ОТСРАМИХА ЦЯЛАТА НАЦИЯ!и познайте отговора на админите?!?!


а ся кажете-не им ли е е*ана цялата система и не са ли им болни мозьците?надолу последва-браво на автора,подкрепям и кво ли не,ма сакьн-ирена расистката била писала!!бе да го.....!! (wash1) (weather5)
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 06:24:44 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Септември 27, 2011, 19:50:56 »
Раздели ТемаНагоре


*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3617



Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Re:ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6
« Отговор #366 -: Днес в 16:04:18 »
   Отговори с цитатЦитат Раздели ТемаНагоре
Дацка вчера беше на протеста.

е Даце,просто бях сигурна!!няма отговорен ЗДРАВ-подчертавам! здравомислещ бьлгарин ,който да не отиде!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Септември 28, 2011, 17:15:58 »
Раздели ТемаНагоре

АЛЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ КИФЛИИИИ ,ДЕКА СТЕ БРЕЕЕ ... Tongue Всеее по кааавееета одите ,време за раздумка и интрига немате ..Ще стане студенко пак ,нема си ветреете гъзарките навън и па ша дойдете ..
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ТОПЛОТО ПОСРЕЩАНЕ ,АЗ НЯМА ДА ОСТАНА ТАКА ША ВЪ ЧЕРПЪ ПО ЕДНА ИЧКИЯЯЯЯ .Ама не сега оти съм болна и немоа да пия с вази !!
ДАЦЕЕЕ ,ПИСВАХ ТИ НА Л.С
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Септември 29, 2011, 19:27:24 »
Раздели ТемаНагоре

их!!ората ни сьздали и чат,имаме си и тема,а не можеме да се засечеме!Дескооо,мани тая ракия,ела тук поне да си лафиме!!плзз! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Септември 30, 2011, 19:31:02 »
Раздели ТемаНагоре

их!!ората ни сьздали и чат,имаме си и тема,а не можеме да се засечеме!Дескооо,мани тая ракия,ела тук поне да си лафиме!!плзз! Sad
Русооооооо ,ичкията е спасила света от болежки . Tongue Tongue
Ти писва ли там да видиш ко става маа,не ми отговарят повече на мен и това е  Lips Sealed Lips Sealed
Въййй сега вида че чат има ,голема глупендерка съм..АБЕ ЗАЩО НЕМА НИКОЙ БРЕЕЕЕЕЕЕЕ .
АААААААААА сетих се ,всички луда са ва прибрали на лечение ..Утре и аз тръгвам се полекувам малкуу, (sea1) (seasons1)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: