{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77369 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Юни 02, 2011, 13:42:02 »
Раздели ТемаНагоре

Сваооо,много да сте здрави и дълги години да си празнувате заедно празниците!Бъдете щастливи (feast3) (love7) (love7)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Юни 02, 2011, 13:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

МАРЧЕ-ЧЕСТИТО ЛИ ДА КАЖА ИЛИ МОИТЕ СЬБОЛЕЗНОВАНИЯ? Cheesy Cheesy (cheers2) (cheers2)
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ДА УСЕЩАШ УПОРА И ДА ПРЕОДОЛЯВАТЕ ВСИЧКИ ТРУДНОСТИ РАМО ДО РАМО,ЧЕ ДАМСКИТЕ ПЛЕЩИ СА НЕЖНИ-ДАНО НИКОГА НЕ УСЕТИШ ТЕЖЕСТТА НА ЖИВОТА ВЬРХУ ТЯХ СЛЬНЦЕ!!
А НИЕ СМЕ СЛЕД 4 ДЕНА-НА 6.6 ПРАВИМЕ.... Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? ???19 ГОДИНИ/БАСИ,КОЛКО ГО ИЗТЬРПЯХ/ Cheesy Cheesy (cheers2) (cheers2)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Юни 02, 2011, 13:48:58 »
Раздели ТемаНагоре

от сърце желая много здраве,любов и разбирателство-тревиално ,но дай Боже -всеки му Kiss
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #48 -: Юни 02, 2011, 13:53:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ви пожелавам да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
И не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Любовта ви е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с вас постоянно.
Веднъж се прибирах и видях в парка една баба и един дядо, хванати за ръка.
Седнаха на една пейка и дядото прегърна много нежно бабата.
Усетих "жива" любов и продължих усмихната. Не знам какъв живот са имали,
но на вас ви пожелавам от все сърце, макар и да не ви познавам лично,
през каквито и моменти да преминете, да съхраните обичта си
и всеки ден да сте сплотени и прегърнати, ръка за ръка и през трудностите
и през щастливите мигове. Аз вярвам много в истинската и вечна любов, докажете на всички който не вярват, че грешат.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Юни 02, 2011, 14:11:29 »
Раздели ТемаНагоре

Е ПОЛИ,ТВА АКО МИ ГУ ТУРНЕШ НА МЕН НА 6.6 ШЕ ТЕ ЛИСНА С КОФА СТУДЕНА ВОДИЦА МАЦКО!!И ШЕ ТИ ОБЯСНЯ КАК СЕ ОХЛАЖДАТ И СТРАСТИ,И ЛИБОФ,И ЩО СЕ ПРЕГРЬЩАТ СТАРЦИТЕ-ЯВНО СА ЩАСТЛИВИ ЧЕ ИЗОБЩО ИМАТ ДРУГАР ДО СЕБЕ СИ,И ОЩЕ ДРУГИ ТЕЗИ,МА НЯМА ДА И ПОПАРВАМ НАСТРОЕНИЕТО НА МАРЧЕТО,НЕ И ДНЕС,ВЬПРЕКИ ЧЕ ТЯ СИ ЗНАЕ...
МОЙТУ МЬЖ НАПРИМЕР Е МНОООГО ДАШНО И ЛЮБВЕОБИЛНО,И ТАЗИ ГОДИНА МИИИЛИЧКО МЕ ГУШНА НА РДТО МИ И МИ ПРОШЕПНА-ИСКАШ ЛИ ДА ТИ ПОДАРЯ ЕДИН ..Р Shocked Е ОПИТА СЕ,МА И ТВА НЕ МУ ЩЕМ ВЕЧЕ!ПЬК ДРУГО НЕ ОЧАКВАМ ДАЖЕ WinkСЬЩОТО СИ ГО ПРОБУТВА И ЗА ОСМИ МАРТ,ТА ТАКА...ТРЕЕ ДА МУ КАЖА ЧЕ ВЕЧЕ ОТКАЗВАМ ДА МУ УПОТРЕБЯВАМ НЕНУЖНИТЕ ЛИЧНИ ВЕЩИ CheesyЗАЩОТО СЕ САМОЗАДОВОЛЯВАМ И ОТКЬМ ПОДАРЬЦИ Cheesy

ТА ПОЖЕЛАЙ И ЖИВА ЛЮБОВ,КОЯТО ДА НЕ ПРЕМИНЕ ПРОСТО В НАВИК И РУТИНА,ДО НЕЯ ПАРТНЬОР А НЕ ПРОСТО МЬЖ,МА СЬМ ОТ НЕВЯРВАЩИТЕ,ДА ЗНАЕШ!
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 14:14:57 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Юни 02, 2011, 14:14:49 »
Раздели ТемаНагоре

Русо, вместо да го обръщаш на размисли и страсти за лИбоФта тръчни до Радомир бря Smiley Па гола шъ мъ оставиш
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #51 -: Юни 02, 2011, 14:15:28 »
Раздели ТемаНагоре

Е ПОЛИ,ТВА АКО МИ ГУ ТУРНЕШ НА МЕН НА 6.6 ШЕ ТЕ ЛИСНА С КОФА СТУДЕНА ВОДИЦА МАЦКО!!И ШЕ ТИ ОБЯСНЯ КАК СЕ ОХЛАЖДАТ И СТРАСТИ,И ЛИБОФ,И ЩО СЕ ПРЕГРЬЩАТ СТАРЦИТЕ-ЯВНО СА ЩАСТЛИВИ ЧЕ ИЗОБЩО ИМАТ ДРУГАР ДО СЕБЕ СИ,И ОЩЕ ДРУГИ ТЕЗИ,МА НЯМА ДА И ПОПАРВАМ НАСТРОЕНИЕТО НА МАРЧЕТО,НЕ И ДНЕС,ВЬПРЕКИ ЧЕ ТЯ СИ ЗНАЕ...
МОЙТУ МЬЖ НАПРИМЕР Е МНОООГО ДАШНО И ЛЮБВЕОБИЛНО,И ТАЗИ ГОДИНА МИИИЛИЧКО МЕ ГУШНА НА РДТО МИ И МИ ПРОШЕПНА-ИСКАШ ЛИ ДА ТИ ПОДАРЯ ЕДИН ..Р Shocked Е ОПИТА СЕ,МА И ТВА НЕ МУ ЩЕМ ВЕЧЕ!ПЬК ДРУГО НЕ ОЧАКВАМ ДАЖЕ WinkСЬЩОТО СИ ГО ПРОБУТВА И ЗА ОСМИ МАРТ,ТА ТАКА...ТРЕЕ ДА МУ КАЖА ЧЕ ВЕЧЕ ОТКАЗВАМ ДА МУ УПОТРЕБЯВАМ НЕНУЖНИТЕ ЛИЧНИ ВЕЩИ CheesyЗАЩОТО СЕ САМОЗАДОВОЛЯВАМ И ОТКЬМ ПОДАРЬЦИ Cheesy
нема ти турнем тва ама ти па си мнооо неблагодарна дееа Cheesy,човека ти поднася букет от разширени вени ти па и претенций баси  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Юни 02, 2011, 14:15:52 »
Раздели ТемаНагоре

Русо, вместо да го обръщаш на размисли и страсти за лИбоФта тръчни до Радомир бря Smiley Па гола шъ мъ оставиш
ЕМЧЕ БРЕЕЕ,ИЗДЕЙСТВАХ СИ ЧЕТИРИ ПОЧИВНИ ДЕНА,МА СА ШЕ ТИ СНИМАМ МОЯТА РОКЛА ДА Я ВИДИШ,САМО СЕКУНДА Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Юни 02, 2011, 14:17:13 »
Раздели ТемаНагоре

Е ПОЛИ,ТВА АКО МИ ГУ ТУРНЕШ НА МЕН НА 6.6 ШЕ ТЕ ЛИСНА С КОФА СТУДЕНА ВОДИЦА МАЦКО!!И ШЕ ТИ ОБЯСНЯ КАК СЕ ОХЛАЖДАТ И СТРАСТИ,И ЛИБОФ,И ЩО СЕ ПРЕГРЬЩАТ СТАРЦИТЕ-ЯВНО СА ЩАСТЛИВИ ЧЕ ИЗОБЩО ИМАТ ДРУГАР ДО СЕБЕ СИ,И ОЩЕ ДРУГИ ТЕЗИ,МА НЯМА ДА И ПОПАРВАМ НАСТРОЕНИЕТО НА МАРЧЕТО,НЕ И ДНЕС,ВЬПРЕКИ ЧЕ ТЯ СИ ЗНАЕ...
МОЙТУ МЬЖ НАПРИМЕР Е МНОООГО ДАШНО И ЛЮБВЕОБИЛНО,И ТАЗИ ГОДИНА МИИИЛИЧКО МЕ ГУШНА НА РДТО МИ И МИ ПРОШЕПНА-ИСКАШ ЛИ ДА ТИ ПОДАРЯ ЕДИН ..Р Shocked Е ОПИТА СЕ,МА И ТВА НЕ МУ ЩЕМ ВЕЧЕ!ПЬК ДРУГО НЕ ОЧАКВАМ ДАЖЕ WinkСЬЩОТО СИ ГО ПРОБУТВА И ЗА ОСМИ МАРТ,ТА ТАКА...ТРЕЕ ДА МУ КАЖА ЧЕ ВЕЧЕ ОТКАЗВАМ ДА МУ УПОТРЕБЯВАМ НЕНУЖНИТЕ ЛИЧНИ ВЕЩИ CheesyЗАЩОТО СЕ САМОЗАДОВОЛЯВАМ И ОТКЬМ ПОДАРЬЦИ Cheesy
нема ти турнем тва ама ти па си мнооо неблагодарна дееа Cheesy,човека ти поднася букет от разширени вени ти па и претенций баси  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
ЕХЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ВИКАШ ПАК ПАКЕТ МИ ПРЕДЛАГА,А АЗ-НЕБЛАГОДАРНА,А!ПФУ ЧЕ СЬМ УФЦЬ!ПОСЛЕ ШЕ ТРЕЕ ДА ГО ДИРИМ С ЛУПА,МА НЕМА ДА ИМА! Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Юни 02, 2011, 14:17:56 »
Раздели ТемаНагоре

Бибке>>>> благодаря  ти много,дано наистина дълги години да сме заедно Smiley
Русо >>> кода ти казвам и аз мноу гу трая 11 години  сме заедно и от 4 сме законно бракувани  Cheesy.  За сега ощи съ трайми  Cheesy
iviani >> благодаря ,да сме живи и здрави най-вече тя любовта няма да избяга  Wink
Поли >>> като винаги си много мила .
Макар и виртуално да се познава ме е много хубаво . Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Юни 02, 2011, 14:18:39 »
Раздели ТемаНагоре

rusamapaumna, dacetoooooooo, stefani220609, bibkaribka и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
АЙ СЯ ДА ПИЙНЕМ ПО ЕДНА ЗА МАРИАН!! (cheers2) (cheers2)
И ПАК-ЗА МАРИАН ДЕ (cheers2) (cheers2)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Юни 02, 2011, 14:24:39 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Юни 02, 2011, 14:27:29 »
Раздели ТемаНагоре

От Вас бирата от мен баницата с кайма  Tongue
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Юни 02, 2011, 14:30:24 »
Раздели ТемаНагоре

Бибке>>>> благодаря  ти много,дано наистина дълги години да сме заедно Smiley
Русо >>> кода ти казвам и аз мноу гу трая 11 години  сме заедно и от 4 сме законно бракувани  Cheesy.  За сега ощи съ трайми  Cheesy
iviani >> благодаря ,да сме живи и здрави най-вече тя любовта няма да избяга  Wink
Поли >>> като винаги си много мила .
Макар и виртуално да се познава ме е много хубаво . Kiss

Приеми пожелания за успешен, дълъг и най-вече плодотворен брак и от мен Smiley (човекът с разтрогнат такъв Smiley )
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Юни 02, 2011, 15:13:22 »
Раздели ТемаНагоре

Бибке>>>> благодаря  ти много,дано наистина дълги години да сме заедно Smiley
Русо >>> кода ти казвам и аз мноу гу трая 11 години  сме заедно и от 4 сме законно бракувани  Cheesy.  За сега ощи съ трайми  Cheesy
iviani >> благодаря ,да сме живи и здрави най-вече тя любовта няма да избяга  Wink
Поли >>> като винаги си много мила .
Макар и виртуално да се познава ме е много хубаво . Kiss

Приеми пожелания за успешен, дълъг и най-вече плодотворен брак и от мен Smiley (човекът с разтрогнат такъв Smiley )

И НАЙ-ВЕЧЕ ПЛОДОТВОРЕН!!!КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПЛОДОВЕ НАТВОРИТЕ-ТОЛКОВА ПО-ДА ВИ Е ЦВЕТЕН ЖИВОТА!
ХИХИИИ,АЗ ЗАТВА СЕ ПРАЯ НА ДАЛТОНИСКА-ДА МИ Е ПО-ЕДНОЦВЕТЕН,ЧЕ СЬМ РЕШИЛА ДА ПОЛИВАМ САМО ЕДНО ЦВЕТЕНЦЕ,БАРЕМ СТАНЕ КАЧЕСТВЕН ЦВЕТЧОК Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: