{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 76998 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 26, 2011, 11:37:21 »
Раздели ТемаНагоре

А МА КАКООО,ДАЙ НЕЩО ЗА ЧАВЕТАТА МАААА!!ДА СИ НАРАНИМ ПУДЕЛИТЕ ПОД МИШНИЦИТЕ ЧЕ ТЕ ПАЯЖИНА И НА ВХОДА,И НА ИЗХОДА СЬМ ФАНАЛА МА КАКООООО Tongue Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 27, 2011, 07:34:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ей, Даце ,напрау мъ застреля ,каква си готина . Ти да не изкарваш някой лефф от фото сесиите  Wink Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 27, 2011, 18:10:24 »
Раздели ТемаНагоре


Ей тъй изглеждам кат съм ядосана
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #18 -: Май 27, 2011, 18:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

те ме на когат съм щастлива  Cheesy

Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 27, 2011, 19:44:34 »
Раздели ТемаНагоре


Ей тъй изглеждам кат съм ядосана
Даце мислиу тъ за по страшна ,кът гледам тоз дявол дет си го турнала там  Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #20 -: Май 29, 2011, 12:24:57 »
Раздели ТемаНагоре

Мацорани моля за една консултацията така да се каже...рових се из нета и не намерих тва дет ми трябва Roll Eyes
Забравих си паролата на дебитната карта,а листчето естествено изхвърлих,картата ми е нова.има ли начин с някакво допитване ли или нещо с данните ми да си я възтановя Roll Eyes,освен разходка до самата банка (Пощенска банка)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 29, 2011, 13:40:14 »
Раздели ТемаНагоре

Мацорани моля за една консултацията така да се каже...рових се из нета и не намерих тва дет ми трябва Roll Eyes
Забравих си паролата на дебитната карта,а листчето естествено изхвърлих,картата ми е нова.има ли начин с някакво допитване ли или нещо с данните ми да си я възтановя Roll Eyes,освен разходка до самата банка (Пощенска банка)
Е ЗАПИТВАНЕ ДО БАНКАТА БИ МОГЛО МИСЛЯ,МА МЕ СЬМНЯВА...НЯМА КАК ДА ЗНАЯТ ЧЕ ТОВА СДИ ТИ МИЛО,ТАКА ЧЕ НАЙ-ДОБРЕ НА МЯСТО! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #22 -: Май 29, 2011, 14:24:23 »
Раздели ТемаНагоре

Те ви тук малко матриал от моите размисли и страсти тези дни Cheesy,мнооо мразя да ме праят на ОфцЪ!А само с две приказки от сорта на ''изчакай ме няколко дни''щях да съм кат агънце...

Здравей,харесах гривната,погледни среброто при мен за размяна,ако не харесаш нищо пиши ми да го мислиме за покупка,поздрави Поли
Здравей
Разгледах обявите ти,имаш много неща,които ми привлякоха интереса,но някои бяха продадени,други се оказа детски  Shocked Huh?
Харесах си най много пръстена с многото цирконий,от който липсва камъче,но и той се оказа продаден,така че в общи линии май не намерих нищо за себе си  Sad
Здравей,харесах гривната,погледни среброто при мен за размяна,ако не харесаш нищо пиши ми да го мислиме за покупка,поздрави Поли
Здравей
Разгледах обявите ти,имаш много неща,които ми привлякоха интереса,но някои бяха продадени,други се оказа детски  Shocked Huh?
Харесах си най много пръстена с многото цирконий,от който липсва камъче,но и той се оказа продаден,така че в общи линии май не намерих нищо за себе си  Sad
ами,ок да го мислиме за покупко-продажба,склонна ли си на коментар по ценичката?
Кажи направо какви условия те устройват  Wink
Здравей,харесах гривната,погледни среброто при мен за размяна,ако не харесаш нищо пиши ми да го мислиме за покупка,поздрави Поли
Здравей
Разгледах обявите ти,имаш много неща,които ми привлякоха интереса,но някои бяха продадени,други се оказа детски  Shocked Huh?
Харесах си най много пръстена с многото цирконий,от който липсва камъче,но и той се оказа продаден,така че в общи линии май не намерих нищо за себе си  Sad
ами,ок да го мислиме за покупко-продажба,склонна ли си на коментар по ценичката?
Кажи направо какви условия те устройват  Wink
ами,имам заделени 15 лв.,а твоята ми хареса... (flower2)
Може ли да ти пиша след 15 мин Smiley
Искаш ли към 15-то лв да прибавиш и четките за коса ? Roll Eyes
Искаш ли към 15-то лв да прибавиш и четките за коса ? Roll Eyes
съгласна съм,ето адресче
София .........

дай ми и твоя адрес
Моят адрес е :
6300 гр.Хасково ..........

Изпращам като малък препоръчан пакет,за по-сигурно.
Ако искаш сложи паричките при четките,за да не се налага,на две места да плащаш за изпращане.
Сряда е първи работен ден,но ще ходим до селото на мъжа и ако не успея до следобед да го изпратя,то в четвъртък сутрин със сигурност
Здравей
Изпрати ли пакетчето ? Roll Eyes
оууу чакай малко,твоя не е пуснат сега погледнах Cheesy,ми кат съм блейка Huh?
значи вчера съм пускала дребните неща,мацо утре пак ще ходя до пощата за пускане и твоя ще пусна
Cheesy Cheesy Cheesy Wink
Пуснах ти пакета с парите вътре,но гривната още я няма,не си я пуснала ли?
Не,не съм Sad
Цял ден днес бях в НАП и въобще не ми остана време,а още първия ден като говорихме я опаковах.
Наистина съжалявам,в понеделник рано ще я пусна. Sad

И вчера гледам мацата писала в една обява,че ще пътува и се отказва там от нещо си...

Здравей отново,ще пътуваш ли някъде,ще успееш ли да ми пуснеш все пак гривната?
Пиша ти с малко недоволство заради според мен нелогичното забавяне да ми я пуснеш...дефакто ти я плащам предварително без да сме имали такава уговорка!днес е работен ден и пощите работят цял ден,при вас не знам как е...Чакам отговор!
ДА,ЩЕ ПЪТУВАМ И ДА,ЩЕ ПУСНА ГРИВНАТА,ЩОМ ИМАМЕ УГОВОРКА!
ИЗВИНИХ СЕ ЗА ЗАБАВЯНЕТО,НЕ Е БИЛО НИЩО УМИШЛЕНО!
АЗ СЪЩО ДЕ ФАКТО НЯМА ДА СИ ПОЛУЧА НЕЩАТА,ЗАРАДИ ТВОЕТО ЗАБАВЯНЕ ОТ ЕДИН ДЕН,ЗАЩОТО НЯМА ДА СЪМ ВЕЧЕ В ГРАДА И ЩЕ ГИ ВЗЕМЕ МАЙКА МИ,НЯМА ДА МОГА НИТО ПАРИТЕ ДА СИ ПОЛЗВАМ,НИТО ЧЕТКИТЕ,НО НИЩО ЩЕ ГО ПРЕЖИВЕЯ.ЩЕ СИ ПОЛУЧИШ ГРИВНАТА,ИМАМ 24 ПОЛОЖИТЕЛНИ ОЦЕНКИ,НЯМА ДА ДОЙДАТ,АКО СЪМ КРАДЛА НА 15 ЛВ ИЛИ ЛЪЖКИНЯ!
Аааа не ме изкарвай виновна за твоето пътуване,моля,моля!подразни ме твоето разтакаване,не ме интересува къде ще пътуваш,гривната очаквах да я пуснеш още като си ''стиснахме ръцете'' със сделката!Твоето пътуване си е твой проблем,ако ми беше писала,че бързаш още същия ден експресно щях да ти пусна парите,макар,че нямаме уговорка за предварително плащане!''КРАДЛА и ЛЪЖКИНЯ ''ти го казваш,аз не наричам хората така!и на лични ме питаш пуснах ли парите,а за гривната ни глас ни стон!Много нагло!Днес е работен ден и дори по селата пощите работеха поне до обед!
Аааа не изкарвам никого виновна за моето пътуване,и да както каза,то си е мой проблем!!!!!!!!!!
Щом съм казала,че ще си пристигне нормално и ще я имаш,значи ще е така,щом си е мой проблем,няма за какво да ти отговарям и да ти се обяснявам ще пътувам ли не ли и т.н.
А нелогична причина бих нарекла "мале пропуснала съм го покрай другите пакети,не утре,ама в други ден ще ти го пусна..."
Не наричам никого никак,но тона с който започна да ми говориш,не ми харесва никак!
Доста е дребнаво да ми крещиш,защото един ден след теб пускам гривната.
Какво още искаш да чуеш ?
оууу чакай малко,твоя не е пуснат сега погледнах Cheesy,ми кат съм блейка Huh?
значи вчера съм пускала дребните неща,мацо утре пак ще ходя до пощата за пускане и твоя ще пусна
Toва с червеничкото го свери,нали съм дребнава Cheesy Wink
а за крещенето... (laugh6)как ли ме чу? Roll EyesВ интернет пространството думата ''крещене''означава писане с големи букви  Wink,виж си по на горе постове Wink
Та на въпроса,сега ли пусна гривната,за да успокоим страстите? (flower2)
Не пазя старите съобщения,не мога да знам кое е коригирано и кое не........няма значение.
Ще получиш гривната до два дни.И ако трябва да бъда честна,бих предпочела да нямаме повече "Сделки".Просто не ми харесва нито тона ти,нито начина на държание.
Крещенето не се изразява само с големите букви,тона се усеща и от начина,по който е написано дадено нещо.
Лек ден!
Защо не си зададеш въпроса защо се държа така с теб?Даже ми се стори,че ме послъгваш,а това допълва държанието ми,не беше точна с мен...
Цитат
защото един ден след теб пускам гривната.
аз така и не разбрах пусната ли е гривна?
Единственото ти обяснение беше 1 ден в НАП,
.....Сряда е първи работен ден,но ще ходим до селото на мъжа и ако не успея до следобед да го изпратя,то в четвъртък сутрин със сигурност Smiley
Ок де,в сряда не си могла пътувала си,в четвъртък не е пуснат,в петък не е пуснат,събота работен ден за цялата страна пак не е пуснат...
Ето това ме издразни!А върха на черешката беше,че ти ме питаш на лични дали съм пуснала пакета с парите в него!
Здравей
Изпрати ли пакетчето ? Roll Eyes
Отговори ми,имаме ли уговорка да ти платя гривната предварително?
И да,аз пазя всички съобщения от всеки с когото не ми е приключила сделката,ето за какво са ми тези пазени съобщения,за случай като твоя
Том 1  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 30, 2011, 08:09:19 »
Раздели ТемаНагоре

Поли  ,четох (comp2) ,четох  (comp2) чак ми ареса  (letter2)романа дет сте го за формили .  (laugh5)
Ще може ли продължение  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
И в крайна сметка гривната по трасето ли е ?
Или има и друг собственик дал повечко кинти  (laugh6)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 30, 2011, 08:10:54 »
Раздели ТемаНагоре

Забравих бре ДОБРО ЮТРУ  приятно пийване на кафенцету  (coffe4)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Май 30, 2011, 08:35:17 »
Раздели ТемаНагоре

Поли  ,четох (comp2) ,четох  (comp2) чак ми ареса  (letter2)романа дет сте го за формили .  (laugh5)
Ще може ли продължение  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
И в крайна сметка гривната по трасето ли е ?
Или има и друг собственик дал повечко кинти  (laugh6)

Ми е тва е,че не знам по кое трасе е гривната,мъчих се да вдена,писала че била пусната ден след мен,после чета,че до два дни ще е при мен,ам има и едно ааа в понеделник ти я пускам  (pother8)
За това почнах да се съмнявам още на втория ден Roll Eyes
Ам ся кат се замисля,бат Бойко не е оправял трасето по Хасково та я карат бавничко по дупките  Cheesy
Продължение ще има кат получа евентуално гривната,или не я получа де,тогаз ще стане интереснооооо....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 30, 2011, 21:11:35 »
Раздели ТемаНагоре

Алооооо ,лудииии тук съм , да не си помислите че безследно съм изчезналааааааааа .Ще ви наблюдавам..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #27 -: Май 30, 2011, 21:53:02 »
Раздели ТемаНагоре

Алооооо ,лудииии тук съм , да не си помислите че безследно съм изчезналааааааааа .Ще ви наблюдавам..
ади мърр,изкупиха сайта тебе те нема Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 31, 2011, 07:20:52 »
Раздели ТемаНагоре

Алооооо ,лудииии тук съм , да не си помислите че безследно съм изчезналааааааааа .Ще ви наблюдавам..
БИГ БРАДЪР от лудницата гледа  Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 31, 2011, 22:11:31 »
Раздели ТемаНагоре

Мале, мале, човек легне на легло, болен шъ мре вий па сте изписали света. Хабитурент сте изпратили, нова къща намерили, некои са ги и окрали (Поли ти знаеш ли, че в продавалника имаше една от Хюстън, тъй де от Хасково, дет така ги действаше. Какво и е заглавието на таз ?)

Русо дай да го видим тоз убавиятти син мър. Пък и не казваш пакет и пари получи ли Huh? Притиснявъ мъ
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: